Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 15 1 2 13 14 15
JuN #1641888 03/10/2007 17:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Hmmm w niedziele zleciłem wypłate na MB. Wczoraj sie pytam po południu na chacie czekam jeszcze czekam skoro to trwa ponoć max 24h - odpowiedzial mi ze sprawdzą i wyśla odpowiedz mailem. Przed chwilą sprawdzilem maila i dalej bez oddzewu, kasy na MB tez wciąż nie widać. Nie podoba mi sie to.

Bonus: Unibet
gryzonko #1641982 03/10/2007 18:53
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Ja zlecalem wczoraj wyplate przed poludniem i po kilku godzinach doszla.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Ładny kurs wyplaty wyszedl, bo konto mam w euro: 3.818zl za 1 euro.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 396
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 396
Ja również dwukrotni wypłacałem kaskę. W sobotę 350 zł w poniedziałek była na koncie oraz w poniedziałek wypłaciłem 1500zł i we wtorek wpłynęła. Buk OK, fajny live, trochę za niskie kursy...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carlos dzieki za info- juz sie wyjasniło co jest problemem, jakiś czas temu zmieniłem w profili adres email bo na mój standartowy o2.pl nie dochodziły od nich wiadomośći. No i przy wypłacie im sie adres MB nie zgadzał....

Swoją drogą to byłem przekonany ze wypłata poleci na ten sam adres MB co przy depozycie, a email w profilu ma znaczenie czysto kontaktowe

gryzonko #1644838 04/10/2007 16:22
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Czy w bet365 w hokeju na lodzie dwudrogowy zakład jest liczony z dogrywką, czy też liczy się tylko czas regulaminowy, a przy remisie jest zwrot ???

Farciarz #1644886 04/10/2007 16:44
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
nie wiem nei grałem hokeja tam,ale jesli jest dwudrogowy,to nalezy spodziewać się,iż jest to ML czyli wogóle końcowy wynik meczu,z dogrywką,czy tam karnymi też itp

Kacpro #1644891 04/10/2007 16:51
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
może zagadać u nich na live chacie?

Farciarz #1644937 04/10/2007 17:55
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Originally Posted by Farciarz
Czy w bet365 w hokeju na lodzie dwudrogowy zakład jest liczony z dogrywką, czy też liczy się tylko czas regulaminowy, a przy remisie jest zwrot ???

Ponawiam pytanie. Ewentualnie prośba coby ktoś zapytał na livechat (jestem teraz w pracy a tam na chat nie wejdę - poblokowane). Postawiłem wczoraj grubego surebeta a teraz mam coraz więcej wątpliwości czy to był napewno surebet.
Np. na betbrainie widzę że mecze 2-drogowe w hokeju (czyli tylko możliwe zwycięstwo jednej albo drugiej drużyny - czyli home away) są brane pod uwagę osobno, tak jakby inaczej niż u innych buków (gdzie jest wyraźnie napisane including overtime).
Zwątpiłem frown

Farciarz #1644976 04/10/2007 18:33
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Farciarz
odp. z live czatu - liczy się dogrywka i ew. karne
pozdro
( chyba zagrałeś na win anaheim)

crossmen #1645063 04/10/2007 19:29
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Dzięki serdeczne !!!

crossmen #1645160 04/10/2007 20:09
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
jedyne co dziwne to jest to ze na poczatku trzeba zagrac sume depozytu zeby dopisali bonus a nie tak jak przyzwyczailismy sie ze wplacamy piszemy meil i juz jest wszystko ok smile

pozdrwaim

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Nikt za frajer nie da bonusu 500 zł( czyt. za samą wpłatę).nawet jak free bety rozdają to też trzeba obrócić depozytem a tu na plus , że jest to w formie bonusu dopisywany do konta . myślę , że promocja godna polecenia, zresztą oferta jaką prezentują całkiem przyzwoita . nic tylko grać, kwota bonusu kusząca
pozdro

biedrona #1645310 04/10/2007 20:49
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
witam, czy bonus 100% do 500zł jest jeszcze aktualny, bo na głównej stronie zero info?

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
jest w zakładce - oferta rejestracyjna- wygląda na aktualny

crossmen #1645363 04/10/2007 21:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
widzę już, ale coś długo czekam na maila od nich, i nie mogę wpisać w rejestracji opcji "Pierwsza linijka adresu:* " frown

Strona 15 z 15 1 2 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, aker), 1,834 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1