Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1636 04/05/2001 22:35
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Przeglądałem ostatnio lige japońską i amerykańską. Nie rozumiem tylko jednego.
Co to jest ot.
Wiem, że oni maja całkiem inne (czyt. komercyjne) reguły gry. Z tego co sie orientuję jak jest remis, to zawsze jast dogrywka. To by wszystko wyjaśniało, ale w wynikach są także remisy.
Jeżeli ktoś wie o co tu chodzi to prosze o pomoc, bo ja zupełnie nie wiem co z tym zrobić.


Poniżej są przykładowe wyniki spotkań

Mar 25, 2000 Tampa_Bay - New_England 1 - 0
Kansas_City - Chicago 4 - 3
Dallas - Colorado 0 - 1
Columbus - San_Jose 2 - 1 ot
DC_United - Los_Angeles 0 - 4
Mar 26, 2000 Miami - MetroStars 3 - 1


Apr 22, 2000 New_England - Chicago 1 - 1
DC_United - MetroStars 2 - 3 ot
Columbus - Colorado 2 - 3
Kansas_City - Tampa_Bay 1 - 0
Los_Angeles - Miami 2 - 0
San_Jose - Dallas 5 - 0

--
Pozdrawiam, YOGI

Bonus: Unibet
#1637 04/05/2001 22:44
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Yogi.
Jest to skrot od "Over Time",czyli od doliczonego czasu gry,wtedy decyduje wynik po dogrywce.
powodzenia czesc [Linked Image]

#1638 04/05/2001 23:46
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
W
member
member
W Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
Z tego co wiem to w USA dogrywka polega na tym ze strzela 5 ludzi ale w odroznieniu do reszty swiata tzw. karne strzela sie z akcji tj. pilka lezy na 25metrze i zawodnik ma 20 sek aby pokonac bramkarza.

#1639 06/05/2001 01:08
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Quote
Oryginalnie wysłał bogge:
Yogi.
Jest to skrot od "Over Time",czyli od doliczonego czasu gry,wtedy decyduje wynik po dogrywce.
powodzenia czesc [Linked Image]

Dzięki.
Tylko dlaczego w wynikach są jeszcze remisy?

#1640 06/05/2001 02:32
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
W
member
member
W Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
Bo pewnie strzela tylko tych pieciu i jak wtedy bedzie remis to remis.A tak przy okazji to chyba za zwyciestwo po dogrywce dostaje sie 2 punkty, zespoł pokonany 1( tak jakby byl remis).
Tego nie jestem 100% pewnien ale chyba tak jest.

#1641 06/05/2001 16:01
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Pamiętam jak po raz pierwszy widziałem karne w stylu "MLS." [Linked Image] Co za cyrk...


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, betowiec, aker, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei), 2,044 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,482
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1