|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Grupa ACSKA Moskwa Tau Ceramica Olympiacos Pireus Prokom Trefl SopotUnion Olimpija Lubljana Zalgiris Kowno Montepaschi Siena Virtus Bolonia Pierwsze spotkanie Prokom rozegra 22 października w Hali Olivi :] Kto się wybiera, ilu forumowiczów tym razem odwiedzi Sopot? Trzeba zakupić zapewne znowu razem bilety i razem wyskoczyć na jakieś piwo i balety (  ) . Tylko tym razem robimy balet u Gnacika w akademiku gdyż u niego 90% to zapewne dziewczyny będą. Bilety zapewne koło 15-20 PLN. Osoby, które jakimś cudem dostały bana też niech się odezwą  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Obecny! Zawsze i wszędzie za taktyką Kijka pójdziemy, my fanatyczni kibice na tym forum skupieni! :PIWO: Panowie, atrakcji w Gdańsku nie brakuje  SKM'ki, bilard, cymberpedał, dziffki, balety, ataki na pobliskie domostwa - taktyka "najpierw majtki, a potem przez płot"  gnacik kołuje dziewoje - same zranione antylopy, szukające typera swoich marzeń  Żeby je zdobyć trzeba pokazać utrafione wysokie AKO  --- Lista obecności: (kogo nie będzie to wspólnie z kolegami modami przyjmujemy tylko zwolnienia od rodziców z ich własnoręcznym podpisem). 1. Kameleon 2. shane PS. Wczoraj rozmawiałem na gygy z przyborro  Mówił, że da mi numer do pewnej Pani, która zasiada w kasach Prokomu i może nam odłożyć wcześniej zamówione bilety na nazwisko któregoś z nas  To ułatwi sprawę, bo odbierzemy je po prostu przed meczem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jak Krauzego udupia, to beda musiec szukac nowego sponsora.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
1. Kameleon 2. shane 3. gnacik  a panny to niech Kameleon załatwia, byście go widzieli jak on tamtą Magdę przy promocjach zwinnie zagadywał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Z tego co wiem to Krauze już się wycofał z Prokomu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
1. Kameleon 2. shane 3. gnacik 4. Stoin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
No!  Na Profesora zawsze można liczyć :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Z tego co wiem to Krauze już się wycofał z Prokomu.. Krauze wycofał się z Prokom Software, który zostanie przejęty przez asseco. Czyli wszystkie brednie o tym, że Krauze kończy ze sportem w trójmieście można włożyć między bajki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
w moje urodziny mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
w moje urodziny mecz  zapraszamy  stawiasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
ja tez bede 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ja na pierwszy mecz nie zawitam niestety, ale na następne byłbym jak najbardziej chętny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ja bym poszedl dla tych cheerleaderek...ale niestety mieszkam na Slasku :/ i za daleko troche do Sopotu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Forrest Gump dał radę :PIWO: Run Forrest, run 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
ja bym poszedl dla tych cheerleaderek...ale niestety mieszkam na Slasku :/ i za daleko troche do Sopotu... Bobry trzeba wprowadzic do Euroligi  Albo Mickiwicza ;_)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
wstępnie też się pisze, czas najwyższy przypomnieć stare 'mordy' ... tylko tym razem komórki nie będę zabierał, co by głupich betów nie puszczać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
też bym się wybrał na Euroligę... jakby co będę monitował temat... a jak nie proszę jakiegoś z kolegów o przypomnienie mi  pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
wstępnie też się pisze, czas najwyższy przypomnieć stare 'mordy' ... tylko tym razem komórki nie będę zabierał, co by głupich betów nie puszczać  Z tego co pamiętam to tam jednego punktu zabrakło :[ Bo Prokom za dużo rzucał  i przy okazji up tematu ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
ja tam bede napewno..jesli graja ok 20...mimo ze Was nie znam to pozdrawiam:))
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|