Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Koubek Stefan - Simon Gilles

Sztefek umie i przyserwować i przyfandzolić ( smile ) mocno. H2H 1:0, kurs jak dla mnie zdecydowanie do grania smile

Kubek Sztefek @ 2.45

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
Originally Posted by Kameleon
Przegrać z Mello to by była dopiero sensacja, jakiś tam poziom trzymać musi, ale gdzie ta forma? Od prześmiesznego turnieju w Sopcie nie pokonał nikogo z pierwszej 50. Zwycięstwo nad Querreyem można uważać za dobry wynik, ale kto to jest Querrey? Drewno, któremu wyszły 2 turnieje?

sano --> maj mistejk. Wczoraj jak padało to grali i se wbiłem do głowych, że grają w hali.


Tam jest rozsuwany dach smile ale wiekszosc graja outdoor .

Co do mello to sie zgadzam w 100% ostanie jego miesiace to masakra chocby porazka w 1 rundzie kwali w US z Rosolem 9 choc i to bylo do przewidzenia po dojsciu Lukasa do finału tydz wczesniejw Bronxie). Jednak forma Koubka naprawde jest okej ale czy to wystarczy dzis na Simona hmm dla mnie "no bet" a jesli bet to po wyzszym kursie czyli koubek. Ale ogolnie dla mnie mecz "no bet" Pozatym czekam na zeballosa czyli porazke Sabau nie pierwsza w tym roku:) i wygrana Maracio .Coż stara Zakopalova tez powinna sobie poradzic z chudą Ulą smile

DATS #1640077 03/10/2007 01:13
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
sory przegrzałem sie smile Rosol w Bronxie do drugiej ale przeszedl kwale:)

DATS #1640085 03/10/2007 01:15
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by sano
Coż stara Zakopalova tez powinna sobie poradzic z chudą Ulą smile

25 lat stara jak dla kogo.

Skiper #1640122 03/10/2007 01:28
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
dla mnie tak:)

powyzej 25 w WTA to juz pachnie mature smile

DATS #1640426 03/10/2007 03:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Montcourt - Mahut 0-2 1,80 lub 2 1,30

Kolejny pojedynek dwóch Francuzów w pierwszej rundzie w Metz. Pierwszego z nich Montcourta nigdy nie widziałem na oczy, więc niewiele o nim mogę powiedzieć poza wynikami. Ostatni swój pojedynek na szybkim korcie rozegrał na początku marca tego roku. Zawodnik ten grywa głównie w challengerach z róznym skutkiem, dobre wystepy przeplatają się ze słabymi. W pojedynku ze swoim krajanem nie powinien mieć nic do powiedzenia. Nicolasa pamiętam ze wspaniałego pojedynku na trawie z Nadalem, poźniej rozegrał całkiem niezły sezon na kortach trawiastych. W ostatnim czasie finał challengera w Orleanie, ćwierćfinał w poprzednim tygodniu i porażka po walce z Verdasco. Po drodze w dwóch setach odprawił Fleishmana i Haasa. Wszystko to na kortach szybkich. Aktualna dyspozycja+plus umiejętności+korty szybkie wszystko przemawia za Mahutem, więc myśle że 2-0 za 1,80 można spokojnie grać.

Piostar #1640540 03/10/2007 03:41
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Trudno się nie zgodzić z tym co napisałeś Piostar...

Montcourt głównie pyka sobie w czelendzerach najczęściej na clayu choć i na hardzie zdarzało mu sie grać, co więcej ... zdarzyło mu się nawet wygrać turniej na hardzie w Południowej Afryce.

O Mahucie napisałeś w zasadzie to o czym trzeba było napisać natomiast nie wiem dlaczego nie napisałeś o ich pojednynku a raczej o wyniku z tego roku :

8/2007 CH Besancon (FRA) I_Hard Mathieu Montcourt - Nicolas Mahut 3-6 6-4 6-3 Second

Nigdy nie interesowałem się jakoś wyjątkowo Montcourtem bo kojarzył mi sie jako typowy "ziemniak" a tu prosze , jeśli popatrzymy na osiągnięcia na hardzie to ja jestem pod wrażeniem.
Mimo że nie pokonał nikogo wielkiego to potrafił ograć zawdoników specjalizujących się w grze na hardzie...Mahuta np Udomchoka Bogomolova de Voesta.

Jak zobaczyłem kurs na 2-0 to kurs wydawał mi sie promocją do czasu kiedy nie spr h2h itd

Być może i skończy się 2-0 dla Mahuta ale obowiązkiem jest wspomnieć o pojedynkch miedzy zawodnikami tym bardziej że miał on miejsce niedawno...poza tym na jakies podstawie możesz pisać ze Montcourt nie powinien mieć nic do powiedzenia skoro nawet nie nie spr h2h

Pozdr wink

Piostar #1640541 03/10/2007 03:41
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
Clement vs " jezdziec bez głowy" Seppi 1 10/10

Mahut vs Montecurt 1 10/10

DATS #1641546 03/10/2007 05:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Becker Benjamin - Karlovic Ivo

Nie udało się za pierwszym razem, próbujemy dalej. Benjamin powinien poleciec już z Suzukim, jakoś przebrnął, teraz nie będzie tak różowo.

Ivo @ 1.65

mgr #1641754 03/10/2007 16:02
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Nicolas Lapentti (ECU) – Nicolas Massu (CHI)

Massu jest w obecnej części sezonu w bardzo niskiej formie dodatkowo nigdy zbytnio nie przepadał za rozgrywkami w hali. Nico w 8ubiegłym tygodniu wygrał challenger w Grenoble właśnie na tej nawierzchni tracąc jedynie seta w całym turnieju. Forma u Argentyńczyka rośnie pod koniec sezonu podobnie jak w roku poprzednim, gdy po serii słabych występów doszedł do finałów w Szczecinie, Palermo, Montevideo. Wszystko przemawia za Nicolasem, a 2 dni, które miał na odpoczynek powinny w zupełności wystarczyć. @1.75 Vamos !

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Kameleon
Nicolas Lapentti (ECU) – Nicolas Massu (CHI)

Massu jest w obecnej części sezonu w bardzo niskiej formie dodatkowo nigdy zbytnio nie przepadał za rozgrywkami w hali. Nico w 8ubiegłym tygodniu wygrał challenger w Grenoble właśnie na tej nawierzchni tracąc jedynie seta w całym turnieju. Forma u Argentyńczyka* rośnie pod koniec sezonu podobnie jak w roku poprzednim, gdy po serii słabych występów doszedł do finałów w Szczecinie, Palermo, Montevideo. Wszystko przemawia za Nicolasem, a 2 dni, które miał na odpoczynek powinny w zupełności wystarczyć. @1.75 Vamos !

mistake

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Shalom

Kolejny mecz turnieju rzogrywanego w Tokio. Kolejna runda i spotkanie, którego pewnie niewielu się spodziewało. Pashanski kontra Sela. Obaj bardzo dobrze spisują się głównie w challengerach z tą różnicą, że domeną Serba jest clay, a Dudi woli hard. Obaj obecnie w podobnej formie, zmęczony z pewnością abrdziej Boris, który ma za sobą już 6 setów w tym turnieju. Gram na zawodnika lepszego na danej anwierzchni, a tym z pewnością jest Sela. Kursy obecnie w okolicach @1.6, licze na 1.7-1.8 w pinie lub bf.


Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Niestety nie zauważyłem Stoin twego postu wczoraj.

Teraz jest po meczu i bez sensu jest klepanie że jednak wyszło na "moje" bo Nicolas wygrał. Zapewniam Cię, że sprawdziłem historię ich pojedynków, ale osobiście nie przykładam zbyt dużej wagi do tego elementu. Dlatego też nie ująłem tego we wcześniejszym poście. Pisząc słowa "nie powinien mieć nic powiedzenia" miałem na myśli aktualną dyspozycje (ostatnie 3-4 tygodnie), bądź co bądź w tym czasie obaj panowie raczej byli na innych etapach "formy". Jeden grywał na clayu w challengerach, drugi walczył w poważniejszych turniejach z lepszymi rezultatami.

Cieszę jednak, że ktoś zareagował na ten post, bo jak widać brak jest w ostatnim czasie ciekawych dyskusji na tematy tenisowe w tym dziale. Raczej wszystko rozgrywa się na Quasi. Mam nadzieje, że będziemy cześciej się "spierac" smile

Pozdrawiam.

Piostar #1642790 04/10/2007 00:02
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
na wieczor polecam schwanka i guci kursy nie sa duze ale pewne

DATS #1642936 04/10/2007 00:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by sano
na wieczor polecam schwanka i guci kursy nie sa duze ale pewne
a moglbys to czyms uzasadnic?!

gremlin #1643141 04/10/2007 01:40
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
Schwank to mlody zdolny Argentynczyk ktory praktycznie na swoich smieciach ( kolumbia) powinien sobie poradzic po ograniu w 1 rundzie solidnego Mirandy ze slabiutkim czechem Vejmelka bez kompletnie zadych sukcesow Moze i na granie Czecha czas jescze przyjdzie ale nie tu i nie teraz .

Guzi mimo swoich duzych gabarytow dobrze radzi sobie na cleyu a zwlascza w Ameryce Polnocnej zreszta mozna dodac iz jest obronca tego trofeumsprzed roku Cabal okrutnie meczyl sie w 1 rundzie z podworkowym Souza . Nie przypusczam by Guzi zakonczyl udzial w tym turnieju na 2 rundzie.

Schwanki Guci 10/10

przewiduje w obu przypadkach 2-0 ale jesli ktorys seta staci swiat sie nie zawali

DATS #1643146 04/10/2007 01:41
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 13
edit: w Ameryce południowej:)

DATS #1643194 04/10/2007 01:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Korolev, Evgeny - Gicquel, Marc

Wygra Gienia, ponieważ uważam, że tak się stanie. Niezłe? wink
H2H 1-0

Gienia @ 2.25

mgr #1643237 04/10/2007 02:07
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
argumentacja mgr mi się podoba grin gracze podobni, mecz będzie pewnie 3 setowy więc mozna wziąć wyższy kurs. Oboje jednak w formie nie są , więc zapowiada się WTA.

mgr #1643293 04/10/2007 02:25
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
mgr twoje analizy zwalaja mnie z nog smile

Dzial tenisowy upada coraz bardziej, przykre ...

Chyba powoli trzeba przywyknac do wpisow typu : "Polecam X bo kurs kusi" "grajcie Y bo kurs nie duzy ale pewny" "Z wygra, bo tak uwazam"

bez komentarza

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, forty, Sensei, $-man, rymoholik, burbon), 2,708 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1