|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922 |
-error]Forum będzie nielegalne?  Internet? Alkohol? ... Jezu, co te media z was robią ... już sami nie potraficie myśleć? Skad masz pewność, ze tak sie nie stanie A skąd Ty masz, ze tak sie stanie? A jaką masz pewność, ze jak wygra np LiD to, że nie będzie obozów pracy? Żadnej! Wiec po co zakładać, że coś się stanie skoro nie ma ku temu żadnych podstaw? Ja se mogę powiedzieć, ze jak wygra PO to nas chińczyki zaatakują. I na potwierdzenie słuszności mojej tezy mam takie same dowody jak i Ty - czyli żadnych! zolci i tak nas zaatakuja predzej czy pozniej- kwestia czasu. rynek juz powoli opanowali
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Nie mają szans...USA, Japonia, Ruskie, UE. Nie pokonają przecież całego świata. militarnie nie sa jeszcze nawet taką potęgą żeby wygrać powiedzmy z Niemcami, a co tu mówić o jakichś podbojach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 107 |
nikt tu nie mowi o podbojach, wystarczy ze wypuszcza 10% swojego spoleczenstwa za granice
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
nie ide na wybory  wystarczy? a gdzie poczucie odpowiedzialności? Zacznij cos wreszcie robić dla siebie,bo i tak ktos bedzie Tobą rządził, ale póki masz wybór to zrób z niego użytek, bo .... później możesz sobie pluc w twarz, ze jesteś myślący a niedbalstwo miało nad Tobą przewagę. Przemyśl to. W końcu dorosłość to nie tylko balanga z okazji 18  W lipcu mialem osiemnastke, wiec nie wiem czy masz racje  Chyba zaglosuje na PiS, bo w grudniu wyjezdzam z Polski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
-error]Forum będzie nielegalne?  Internet? Alkohol? ... Jezu, co te media z was robią ... już sami nie potraficie myśleć? Prosze Cie wobec tego o komentarz do słów szefa ABW : "Nie po to wygrywaliśmy wybory ,zeby sądy były przeciwko nam". Dla mnie to zdanie ma kapitalne znaczenie ,bo znamionuje neobolszewię zapatrzona w jak najgorsze "wzorce". Potem bedzie ,w "ichnich" sądach tak: "Dajcie mi człowieka ,a paragraf sie znajdzie" Człowieka łatwo bedzie dać,bo położą łape na bazie danych ZUSu. A jezeli chodzi o tzw.media to ja ,od 9 miesiecy nie ogladam polskojezycznej tel_avi_zji ,nie słucham radia po polsku ,a ostatnio znajomy przywiózł mi pare gazet ,ale przerzuciłem je bardziej z ciekawości niz z potrzeby wyrabiania sobie opinii. Czekam na komentarz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
popieram Ozeszlol ja i tak jak skoncze prawko wyjezdzam raczej na stale na wyspy to chory kraj (spoloczenstwo) chociaz piekny i z bogata historia ale to za malo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jak ktoś kocha Polskę to na pewno nie zagłosuje na PiS. To znaczy wolną, demokratyczną Polskę, a nie taką jak w PRLu. Jeśli chorzy ludzie z totalitarnymi zapędami utrzymają się u władzy to każdy normalny wyjedzie. Wtedy będzie się można pośmiać z ciemnego ludu jak ten nie będzie mógł u dobrego buka nic postawić bo jego idole mu wszystkie strony zablokowali. Sam sobie winien ciemny lud będzie musiał z buta zasuwać przez śnieżycę do najbliższego punktu żeby zagrać za maks 100zł jakiś mecz tenisowy np. po super wyrównanych kursach typu 1.60/1.60.  No i lepiej iść ostrożnie, bo jak się ciemny ludek poślizgnie i złamie nogę to może być problem, bo ciągła walka i ohydne ataki i aresztowania lekarzy oraz bardzo dobre perspektywy w normalnych krajach żeby być szanowanym i dobrze zarabiać spowodują, że nie będzie komu tę nóżkę sprawnie złożyć. Jeszcze całkiem niedawno mały premier złamał rączkę i jechał na drugą stronę kraju bo nie wierzył, że w stolicy mu to ktoś dobrze zrobi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Conrad ale ani PO ani LiD nie zrobi nic więcej niż PiS. Na poprawę bytu w Polsce bedzie można liczyć gdy roczniki 89 i wyższe będę u władzy. Bo obecni politycy mają w głowach PRLowskie poglądy i jest to u nich zakorzenione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Conrad ale ani PO ani LiD nie zrobi nic więcej niż PiS. Na poprawę bytu w Polsce bedzie można liczyć gdy roczniki 89 i wyższe będę u władzy. Bo obecni politycy mają w głowach PRLowskie poglądy i jest to u nich zakorzenione. Całkowicie sie zgadzam z Pierniczkiem ,ale.....przez ten czas obecnie rzadzaca hołóta zrujnuje ten kraj do szczetu i nie bedzie czym rządzić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
[quote=Experto]nie ide na wybory  wystarczy? Chyba zaglosuje na PiS, bo w grudniu wyjezdzam z Polski  to podobno szczyt bezczelnoscie zaglosowac na pis i wyjechac z kraju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Sam sobie winien ciemny lud będzie musiał z buta zasuwać przez śnieżycę do najbliższego punktu żeby zagrać za maks 100zł jakiś mecz tenisowy np. po super wyrównanych kursach typu 1.60/1.60.  Optymista Conrad ... Jeżeli wprowadzą durne dopłaty to będzie linia na poziomie 1.35 - 1.35 .... Ale wszystko wskazuje wg mnie że k... wygra Kaczyński i podejrzewam to już będzie koniec. Wszystko zlikwidują. Nic nie będzie. W 2012 koniec świata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Ja osobiście polityką się nie interesuję bo mam swoje problemy i nie mam czasu na analizowanie durnych textów durnych parlamentarzystów. Ale pójdę zagłosuję mimo, że pewnie to i tak nic nie da bo to Polska i tu zawsze będzie burdel.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Majowie tacy głupi jednak nie byli, już 5 wieków temu wiedzieli co się szykuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jestem  Of korz antypis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Jak zobaczyłem ten temat to pomyślałem,że jestem na Onecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142
... każdego piwa
|
|
... każdego piwa
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142 |
Dzieł śmieszne jest gdzie indziej. 
Last edited by Conrad; 05/10/2007 18:06.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142
... każdego piwa
|
|
... każdego piwa
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142 |
Jak ktoś kocha Polskę to na pewno nie zagłosuje na PiS. To znaczy wolną, demokratyczną Polskę, a nie taką jak w PRLu. Masz chyba na mysli taka milosc "inaczej", no tak, sa grupy spoleczne ktore milosc pojmuja na rozne sposoby, tylko one ta milosc artykuluja w pieleszach domowych, a nie na forum publicznym ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
piwochlej - 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
[quote=Experto]nie ide na wybory  wystarczy? Chyba zaglosuje na PiS, bo w grudniu wyjezdzam z Polski  to podobno szczyt bezczelnoscie zaglosowac na pis i wyjechac z kraju  Szczyt głupoty, zagłosować na PiS. Szczyt bezczelności, zagłosować na PiS i wyjechać z kraju. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Conrad, proste, załóż główny temat i zapodaj informacje że każdy kto zagłosuje na Pis ma bana dożywotniego 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|