Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Originally Posted by Pierniczek
Originally Posted by hanele
Originally Posted by [T
-error]Forum będzie nielegalne? laugh
Internet? Alkohol? ...

Jezu, co te media z was robią ... już sami nie potraficie myśleć?
Skad masz pewność, ze tak sie nie stanie

A skąd Ty masz, ze tak sie stanie? A jaką masz pewność, ze jak wygra np LiD to, że nie będzie obozów pracy? Żadnej! Wiec po co zakładać, że coś się stanie skoro nie ma ku temu żadnych podstaw? Ja se mogę powiedzieć, ze jak wygra PO to nas chińczyki zaatakują. I na potwierdzenie słuszności mojej tezy mam takie same dowody jak i Ty - czyli żadnych!

zolci i tak nas zaatakuja predzej czy pozniej- kwestia czasu. rynek juz powoli opanowali

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Nie mają szans...USA, Japonia, Ruskie, UE. Nie pokonają przecież całego świata. militarnie nie sa jeszcze nawet taką potęgą żeby wygrać powiedzmy z Niemcami, a co tu mówić o jakichś podbojach...

Dołączył: Nov 2006
Posty: 107
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 107
nikt tu nie mowi o podbojach, wystarczy ze wypuszcza 10% swojego spoleczenstwa za granice

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by hanele
Originally Posted by Experto
nie ide na wybory laugh wystarczy?

a gdzie poczucie odpowiedzialności? Zacznij cos wreszcie robić dla siebie,bo i tak ktos bedzie Tobą rządził, ale póki masz wybór to zrób z niego użytek, bo .... później możesz sobie pluc w twarz, ze jesteś myślący a niedbalstwo miało nad Tobą przewagę. Przemyśl to. W końcu dorosłość to nie tylko balanga z okazji 18 wink

W lipcu mialem osiemnastke, wiec nie wiem czy masz racje grin

Chyba zaglosuje na PiS, bo w grudniu wyjezdzam z Polski grin

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by [T
-error]Forum będzie nielegalne? laugh
Internet? Alkohol? ...

Jezu, co te media z was robią ... już sami nie potraficie myśleć?

Prosze Cie wobec tego o komentarz do słów szefa ABW :

"Nie po to wygrywaliśmy wybory ,zeby sądy były przeciwko nam".

Dla mnie to zdanie ma kapitalne znaczenie ,bo znamionuje neobolszewię zapatrzona w jak najgorsze "wzorce".

Potem bedzie ,w "ichnich" sądach tak:

"Dajcie mi człowieka ,a paragraf sie znajdzie"

Człowieka łatwo bedzie dać,bo położą łape na bazie danych ZUSu.

A jezeli chodzi o tzw.media to ja ,od 9 miesiecy nie ogladam polskojezycznej tel_avi_zji ,nie słucham radia po polsku ,a ostatnio znajomy przywiózł mi pare gazet ,ale przerzuciłem je bardziej z ciekawości niz z potrzeby wyrabiania sobie opinii.

Czekam na komentarz smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
popieram Ozeszlol piwo

ja i tak jak skoncze prawko wyjezdzam raczej na stale na wyspy smile
to chory kraj (spoloczenstwo) chociaz piekny i z bogata historia ale to za malo tongue

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jak ktoś kocha Polskę to na pewno nie zagłosuje na PiS. To znaczy wolną, demokratyczną Polskę, a nie taką jak w PRLu.

Jeśli chorzy ludzie z totalitarnymi zapędami utrzymają się u władzy to każdy normalny wyjedzie. Wtedy będzie się można pośmiać z ciemnego ludu jak ten nie będzie mógł u dobrego buka nic postawić bo jego idole mu wszystkie strony zablokowali.

Sam sobie winien ciemny lud będzie musiał z buta zasuwać przez śnieżycę do najbliższego punktu żeby zagrać za maks 100zł jakiś mecz tenisowy np. po super wyrównanych kursach typu 1.60/1.60. smile

No i lepiej iść ostrożnie, bo jak się ciemny ludek poślizgnie i złamie nogę to może być problem, bo ciągła walka i ohydne ataki i aresztowania lekarzy oraz bardzo dobre perspektywy w normalnych krajach żeby być szanowanym i dobrze zarabiać spowodują, że nie będzie komu tę nóżkę sprawnie złożyć.

Jeszcze całkiem niedawno mały premier złamał rączkę i jechał na drugą stronę kraju bo nie wierzył, że w stolicy mu to ktoś dobrze zrobi...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Conrad ale ani PO ani LiD nie zrobi nic więcej niż PiS. Na poprawę bytu w Polsce bedzie można liczyć gdy roczniki 89 i wyższe będę u władzy. Bo obecni politycy mają w głowach PRLowskie poglądy i jest to u nich zakorzenione.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Pierniczek
Conrad ale ani PO ani LiD nie zrobi nic więcej niż PiS. Na poprawę bytu w Polsce bedzie można liczyć gdy roczniki 89 i wyższe będę u władzy. Bo obecni politycy mają w głowach PRLowskie poglądy i jest to u nich zakorzenione.

Całkowicie sie zgadzam z Pierniczkiem ,ale.....przez ten czas obecnie rzadzaca hołóta zrujnuje ten kraj do szczetu i nie bedzie czym rządzić.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Originally Posted by Experto
Originally Posted by hanele
[quote=Experto]nie ide na wybory laugh wystarczy?



Chyba zaglosuje na PiS, bo w grudniu wyjezdzam z Polski grin
to podobno szczyt bezczelnoscie zaglosowac na pis i wyjechac z kraju laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by Conrad
Sam sobie winien ciemny lud będzie musiał z buta zasuwać przez śnieżycę do najbliższego punktu żeby zagrać za maks 100zł jakiś mecz tenisowy np. po super wyrównanych kursach typu 1.60/1.60. smile
Optymista Conrad ... Jeżeli wprowadzą durne dopłaty to będzie linia na poziomie 1.35 - 1.35 ....

Ale wszystko wskazuje wg mnie że k... wygra Kaczyński i podejrzewam to już będzie koniec. Wszystko zlikwidują. Nic nie będzie. W 2012 koniec świata.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Ja osobiście polityką się nie interesuję bo mam swoje problemy i nie mam czasu na analizowanie durnych textów durnych parlamentarzystów. Ale pójdę zagłosuję mimo, że pewnie to i tak nic nie da bo to Polska i tu zawsze będzie burdel.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by moonlight
W 2012 koniec świata.
Majowie tacy głupi jednak nie byli, już 5 wieków temu wiedzieli co się szykuje wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jestem smile
Of korz antypis.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Jak zobaczyłem ten temat to pomyślałem,że jestem na Onecie smirk

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142
... każdego piwa
... każdego piwa
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142
Dzieł śmieszne jest gdzie indziej. ooo

Last edited by Conrad; 05/10/2007 18:06.
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142
... każdego piwa
... każdego piwa
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,142
Originally Posted by Conrad
Jak ktoś kocha Polskę to na pewno nie zagłosuje na PiS. To znaczy wolną, demokratyczną Polskę, a nie taką jak w PRLu.

Masz chyba na mysli taka milosc "inaczej", no tak, sa grupy spoleczne ktore milosc pojmuja na rozne sposoby, tylko one ta milosc artykuluja w pieleszach domowych, a nie na forum publicznym ...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
piwochlej - piwo

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by czuczu1910
Originally Posted by Experto
Originally Posted by hanele
[quote=Experto]nie ide na wybory laugh wystarczy?



Chyba zaglosuje na PiS, bo w grudniu wyjezdzam z Polski grin
to podobno szczyt bezczelnoscie zaglosowac na pis i wyjechac z kraju laugh

Szczyt głupoty, zagłosować na PiS.

Szczyt bezczelności, zagłosować na PiS i wyjechać z kraju. grin

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Conrad, proste, załóż główny temat i zapodaj informacje że każdy kto zagłosuje na Pis ma bana dożywotniego wink

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1