Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
NIE JAK ZAGADAC PANIENKE NA DISCO BO TO ŻADEN KŁOPOT , TYLKO ANTY PIS !!!! GRASZ U BUKA ?!?!?! CZYLI JESTEŚ ANTY PIS !!!

Pokażmy ilu nas jest!!!!!!!!

ANTY PIS !!!!!!!!!

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Grasz u buka w internecie oczywiscie ...


Pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Zróbmy wszystko byleby PIS nie wygrało ...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
nie ide na wybory laugh wystarczy?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Experto
nie ide na wybory laugh wystarczy?
NIE wystarczy i nie ma w tym nic smiesznego.....jak widać każdemu chcą się dobrać do dupy i jak zrealizują te swoje bolszewickie pomysły to się będziesz śmiał ale nie na tym Forum bo będzie NIELEGALNE.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Forum będzie nielegalne? laugh
Internet? Alkohol? ...

Jezu, co te media z was robią ... już sami nie potraficie myśleć?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Przeciez i tak PiS izi wygra wybory, kaczor jest zbyt cwany, aby ktos mogl mu chociaz zad powachac.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 107
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 107
[T]-error to taki typowy efekt zbyt duzej dawki mediow walterowskich i agorowskich.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Ale co sie stalo sie? laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
nic to nie zmieni czy PO wygra czy PIS bo i tak nie beda samodzielnie rzadzic

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Chodzi o to, żeby kapitan się nie dowiedział ... laugh

Myśleć samodzielnie, panowie, myśleć - to nie boli ....

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by Experto
nie ide na wybory laugh wystarczy?

a gdzie poczucie odpowiedzialności? Zacznij cos wreszcie robić dla siebie,bo i tak ktos bedzie Tobą rządził, ale póki masz wybór to zrób z niego użytek, bo .... później możesz sobie pluc w twarz, ze jesteś myślący a niedbalstwo miało nad Tobą przewagę. Przemyśl to. W końcu dorosłość to nie tylko balanga z okazji 18 wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Experto
Przeciez i tak PiS izi wygra wybory, kaczor jest zbyt cwany, aby ktos mogl mu chociaz zad powachac.
po co żyć skoro wiesz,że i tak umrzesz...poprzez wybory możesz wyrazić swoją wolę jakakolwiek by ona nie była i trzeba z tego korzystać, nie idąc na wybory popierasz obecne status qvo czyli i tak głosujesz na PIS.

Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Mimo wszystko jestem z Toba Ozeszlol ale i tak nic nie poradzimy tongue

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Taaaaaaaaaaaaa i PiS wybuduje nowe obozy pracy i powróci komunizm, i będzie dyktatura... laugh Alkohol znów będzie na kartki, w sklepach nie bedzie produktów, będą kilometrowe kolejki do STSu, bo w necie już grac nie będzie można. Ocenzurują internet, stworza bezalkoholową wódkę, trzeba bedzie odrabiać pańszczyznę, a ofiara na rydzyka będzie obowiązkowa raz w miesiącu, program gospodarczy PiSu bedzie zamist podrecznika do polskiego, a wzrost Kaczora bedzie nowa jednostka długości. Zapomniałem o czymś?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Ozeszlol,

prześpij się



laugh laugh laugh :D: D

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Originally Posted by Pierniczek
Taaaaaaaaaaaaa i PiS wybuduje nowe obozy pracy i powróci komunizm, i będzie dyktatura... laugh Alkohol znów będzie na kartki, w sklepach nie bedzie produktów, będą kilometrowe kolejki do STSu, bo w necie już grac nie będzie można. Ocenzurują internet, stworza bezalkoholową wódkę, trzeba bedzie odrabiać pańszczyznę, a ofiara na rydzyka będzie obowiązkowa raz w miesiącu, program gospodarczy PiSu bedzie zamist podrecznika do polskiego, a wzrost Kaczora bedzie nowa jednostka długości. Zapomniałem o czymś?

że zniknął czapki z daszkiem, na rzecz beretów, a dresy będziemy nosili z moheru

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by [T
-error]Forum będzie nielegalne? laugh
Internet? Alkohol? ...

Jezu, co te media z was robią ... już sami nie potraficie myśleć?
Z nami? Moim zdaniem to ty masz z nimi problem... tj. z pojęciem znaczenia słowa media. Media to dla Ciebie słowo trendy laugh czy jak? Skad masz pewność, ze tak sie nie stanie skoro sam mówisz że media z nami coś robią, One robią po prostu swoje, bo mają takie prawo, a Ty chcesz im ograniczyć te możliwość czy jak? Ja nie muszę oglądać programów tel. w których są urywki wyjęte z kontekstu. Póki co mam wybór i czytam urzędowe teksty, nudne, ale prawdziwe. I to w ogle nie boli...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Originally Posted by hanele
Originally Posted by [T
-error]Forum będzie nielegalne? laugh
Internet? Alkohol? ...

Jezu, co te media z was robią ... już sami nie potraficie myśleć?
Skad masz pewność, ze tak sie nie stanie

A skąd Ty masz, ze tak sie stanie? A jaką masz pewność, ze jak wygra np LiD to, że nie będzie obozów pracy? Żadnej! Wiec po co zakładać, że coś się stanie skoro nie ma ku temu żadnych podstaw? Ja se mogę powiedzieć, ze jak wygra PO to nas chińczyki zaatakują. I na potwierdzenie słuszności mojej tezy mam takie same dowody jak i Ty - czyli żadnych!

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by mgr
Ozeszlol,

prześpij się



laugh laugh laugh :D: D

Wojsko Polskie w Iraku Jesień 2005 r. – w kampanii wyborczej PiS, wygłaszając górnolotne frazesy o handlowaniu polską krwią za ropę, deklarował jak najszybsze wycofanie wojsk z Iraku, być może z końcem 2005 roku. 20.11.05 – termin wycofania uzależnia się od spraw biznesowych (ropa, zakupy broni, udział w odbudowie Iraku). 19.12.2006 - rząd wystąpił do Małego Księcia o przedłużenie misji do końca 2007 r.

To na początek...

ide spać , dobranoc .

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, $-man), 1,621 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1