Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Apr 2001
Posty: 128
A
member
member
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 128
Cześć!
Mam prośbę do Was. Potrzebuję na niedzielę jakiś w miarę pewny typ w granicach ako 2,0
Dzisiaj trochę przegrałem na Duisburgu, chciałbym to odrobić, a sam już boję się na coś postawić. Na niedzielę bo późno wracam jutro z pracy. Z góry bardzo dziękuję i liczę na Waszą pomoc!
Andrzej

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Ja na Duisburgu też przegrałem. A do tego jeszcze doszła Borussia. NBA o wiele łatwiejsze do typowania, tam nie ma remisów i zawsze pada wiele koszy, a nie tak jak w nodze wyniki 0-0.

[This message has been edited by SebaS (edited 04-05-2001).]

Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Ja napewno do czolowki Typerow sie nie zaliczam ale ja dzisiaj puszcze na KSZO z Hetmanem kurs 2,15

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Andrzej no i puściłeś coś ?

Dołączył: Apr 2001
Posty: 128
A
member
member
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 128
No nie bo sam nie chciałem podejmować żadnej decyzji, moja prośba w związku z tym jest dalej aktualna (szkoda , że nie mogłem postawić na KSZO - pracowałem w sobotę...)
Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Osobiscie postawilbym w tym tygodniu na mecz:

777 1 Athl.Bilbao Valladolid 1.75

Valladolid gra slabo, a Athletic Vilbao zostalo zgromione na wyjezdzie 1:5. Pamietam, jak kilka kolejek wczesniej dostali baty od Barcelony 0:7, a nastepne spotkanie z Realem wygrali 1:0. Przejrzalem jak grali w tym sezonie i stwierdzilem, ze po wiekszym laniu odgrywaja sie przed wlasna publicznoscia.
Zreszta Valladolid ostatni mecz zremisowalo bezbramkowo, tak ze nie powinni podejsc do tego meczu z jakas wielka determinacja. Wielka ilosc zoltych kartek w zespole Valladolid, pozwala przypuszczac, ze goscie maja duze szanse konczyc ten mecz w zdekompletowanym skladzie. Ponadto jeden z zawodnikow zalapal czerwona kartke i nie bedzie gral w tym meczu. Dla mnie to pewniak!!!!

Kurs tylko 1,75, ale moze gdzies bedzie wiekszy.

Pzdr

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
No i na co postawiłeś ?

Dołączył: Apr 2001
Posty: 128
A
member
member
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 128
Dzięki za pamięć!
Postawiłem oczywiście na kilka spotkań II Bundesligi:
M-Gladbach - Chemn. 1
Bielefeld - Sarb. 1
Mancheim - Mainz 1
liga hol.
Kerkrade 1
Willem 1

Wczoraj "miałem" fajny kupon
Dokic
M-Gladbach
no i San Antonio niestety

Jeżeli dzisiaj nie wygram to podaje się do dymisji, chyba, że pozostaje jeszcze Twój system!

Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Napisalem tyle ******l o Athleticu, a ten zaledwie zremisowal. Bardzo mi przykro, mam nadzieje, ze jednak tego nie stawiales. Osobiscie mialem to na kuponie.

Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2001
Posty: 128
A
member
member
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 128
Przepraszam,ale nie stawiałem.
W tej chwili wszystkie "moje drużyny" niemieckie prowadzą dwoma bramkami!
Holenderskie też...
Wichniarek najlepszym zawodnikiem II Ligi,
czeka go wielka kariera w I Bundeslidze , strzelił swoje następne 2 gole!
Co jeszcze musi zrobić żeby być w reprezentacji?

Dołączył: Apr 2001
Posty: 128
A
member
member
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 128
No, i gram dalej...
Artur Wichniarek wspólnie z Djappą z Reutlingen królem strzelców II Bundesligi - 18 bramek (Wichniarek nie grał od początku sezonu!)


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, rymoholik, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,855 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1