|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
co za gafa  dopiero teraz spojrzalem ze ten PIN to juz mam od 3 tygodni  tak, w mailu przysyłają PIN: Your temporary PIN number is XXXX Once you have received your Prepaid Card, please visit card.first-pay.com to change your PIN and activate your card.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Jesli korzysta sie z tej karty raz, dwa razy na rok to rzeczywiscie te 7 EUR moze bolec, ale jesli ktos z niej korzysta kilkanasie lub kilkadziesiat razy w miesiacu to te 7 EUR nie jest kwota zaporowa. Papa, PIN przychodzi mailem. Upomnij sie o niego, ja mialem podobnie, PIN wyzerowali i juz mozna bylo z niej korzystac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
no tak a niektorzy maja waznosc karty do 2009 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
hmmm.. no wlasnie ..bo tak teraz patrze i na mojej karcie jest 08/10 ..Gdyby porownac to z moja kredytowka gdzie cyfra roku to druga cyfra to karta wazna do 2010. Ale ze na stronie bylo napisane o rocznej waznosci karty to mi sie skojarzylo ze chodzi o 2008. Jak to jest u was ? Moze ktos ma dozywotnio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
wszyscy mają roczną ważność, bo oba supporty netellera i first-pay mówią że tylko takie są wydawane odkąd neteller wprowadził nowe karty. Napiszcie do ich supportów, może oba są w błędzie  tak więc nie ma co się łudzić w grę liczb  szkoda że takie krótkie okresyyyy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Z tym nie ma problemu, skończy się karta to nową przyślą. Ja z ich usług bardzo rzadko korzystam bo nie mam czasu, ale poczytałem sobie trochę o tej karcie i całkiem fajnie to wygląda bo nie jest już wszystko oparte o kanadyjską walutę, koszt wydania jest albo jakieś 20-kilka złotych albo gratis, nie ma miesięcznych kosztów, itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
jedyne koszta to:
- wydanie karty, teraz była promocja za darmo do pazdziernika
- wypłata z bankomatu 3 euro
- jeśli potrzeba, to przeliczanie walut 2-3% (w niemczech bez tego wypłacamy)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Dostałem kartę ale nie dostałem pin-u lub nie doszedł...
Czy ktoś mi może powiedzieć gdzie pisać o powtórne przesłanie pin-u??
Bardzo dziękuje i proszę o pomoc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
PIN ponoć się otrzymuje (przez email) tuż po złożeniu wniosku o kartę (tak więc na kilka tygodni przed jej otrzymaniem), natomiast jeśli nie dostałeś PINu to Neteller zaleca zadzwonić pod numer na odwrocie karty i po krótkiej rozmowie (potwierdzenie danych osobowych) dział obsługi klienta wyzeruje Ci Pin na 0000.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Czy placac ta karta podaje sie PIN czy tez sklada podpis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
ja dostalem juz karte. Dziwna sprawa ze nie wysylaja juz jej z kanady tylko z USA. Pierwsza ta stara karte wysylali z kanady teraz widze floryda oddzial jakis w chigaco...
Maila z pinem dostalem juz dawno i zmienilem teraz kompa i nie mam na poczcie tego maila i nie wiem jaki mam pin.
Pytanie - bo moze wysylaja wszystkim taki sam pic. Jaki wy dostaliscie pin w mailu? 1234?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
aha i jak aktywowac ta karte?
Trzeba wejsc na first-pay com czy mozna jakos z netytelera normalnie z konta?
Bo w chodze na first pay i co dalej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
no ja tez dostalem z florydy i waznosc karty 08/09 wczesniej byly 07/10
pin napewno nie 1234 bo moj inny byl w mailu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
aha i jak aktywowac ta karte?
Trzeba wejsc na first-pay com czy mozna jakos z netytelera normalnie z konta?
Bo w chodze na first pay i co dalej? tak wchodzisz na first-pay wpisujesz numer karty i numer pin (tu masz problem brak pinu) pozniej zmieniasz pin na jaki chcesz zaznaczasz ze czytales warunki klikasz i masz aktywna
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
jak nie masz pinu podaj swoje dane i numer karty i pisz do first-pay dadza ci nowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zadzwoń na numer na odwrocie karty i powiedz im, że nie otrzymałeś PINu. Wypytają Cię o dane osobowy i później zresetują PIN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
ja dostalem juz karte. Dziwna sprawa ze nie wysylaja juz jej z kanady tylko z USA. Pierwsza ta stara karte wysylali z kanady teraz widze floryda oddzial jakis w chigaco...
Maila z pinem dostalem juz dawno i zmienilem teraz kompa i nie mam na poczcie tego maila i nie wiem jaki mam pin.
Pytanie - bo moze wysylaja wszystkim taki sam pic. Jaki wy dostaliscie pin w mailu? 1234? trzeba używać www.gmail.com [ gmail.com] gdzie archiwizujją wszystkie maile odbierane i wpisujesz "szukaj pin neteller" i masz  wszystkie inne poczty @ to syf
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Czy placac ta karta podaje sie PIN czy tez sklada podpis? Sprawdzil juz to ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Witam.
Mam takie pytanko. Czy istnieje bukmacher, który wypłaci mi pieniądze na Netellera nie robiąc wcześniej przez niego depozytu.
Chodzi mi o to, że chcę wpłacić przez MB, a wypłacić po chwili na Netellera. Potrzebna mi jest tam kasa, a w inny sposób tego zrobić nie mogę.
Proszę o dość szybką odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
nie ma takiego buka, bo jak sama nazwa wskazuje buk to buk, a nie instytucja pośrednicząca w wymianach mb - netek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|