Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
co za gafa laugh laugh laugh

dopiero teraz spojrzalem ze ten PIN to juz mam od 3 tygodni laugh laugh

tak, w mailu przysyłają PIN:

Your temporary PIN number is XXXX
Once you have received your Prepaid Card, please visit card.first-pay.com to change your PIN and activate your card.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Jesli korzysta sie z tej karty raz, dwa razy na rok to rzeczywiscie te 7 EUR moze bolec, ale jesli ktos z niej korzysta kilkanasie lub kilkadziesiat razy w miesiacu to te 7 EUR nie jest kwota zaporowa.
Papa, PIN przychodzi mailem. Upomnij sie o niego, ja mialem podobnie, PIN wyzerowali i juz mozna bylo z niej korzystac.

SyKo #1647071 05/10/2007 03:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
no tak a niektorzy maja waznosc karty do 2009 smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
hmmm.. no wlasnie ..bo tak teraz patrze i na mojej karcie jest 08/10 ..Gdyby porownac to z moja kredytowka gdzie cyfra roku to druga cyfra to karta wazna do 2010. Ale ze na stronie bylo napisane o rocznej waznosci karty to mi sie skojarzylo ze chodzi o 2008. Jak to jest u was ? Moze ktos ma dozywotnio smile

SyKo #1648154 05/10/2007 06:51
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
wszyscy mają roczną ważność, bo oba supporty netellera i first-pay mówią że tylko takie są wydawane odkąd neteller wprowadził nowe karty. Napiszcie do ich supportów, może oba są w błędzie wink

tak więc nie ma co się łudzić w grę liczb smile szkoda że takie krótkie okresyyyy...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Z tym nie ma problemu, skończy się karta to nową przyślą. Ja z ich usług bardzo rzadko korzystam bo nie mam czasu, ale poczytałem sobie trochę o tej karcie i całkiem fajnie to wygląda bo nie jest już wszystko oparte o kanadyjską walutę, koszt wydania jest albo jakieś 20-kilka złotych albo gratis, nie ma miesięcznych kosztów, itd.

Conrad #1649631 06/10/2007 01:18
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
jedyne koszta to:

- wydanie karty, teraz była promocja za darmo do pazdziernika

- wypłata z bankomatu 3 euro

- jeśli potrzeba, to przeliczanie walut 2-3% (w niemczech bez tego wypłacamy)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Dostałem kartę ale nie dostałem pin-u lub nie doszedł...

Czy ktoś mi może powiedzieć gdzie pisać o powtórne przesłanie pin-u??

Bardzo dziękuje i proszę o pomoc...

Vega1 #1649817 06/10/2007 02:14
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
PIN ponoć się otrzymuje (przez email) tuż po złożeniu wniosku o kartę (tak więc na kilka tygodni przed jej otrzymaniem), natomiast jeśli nie dostałeś PINu to Neteller zaleca zadzwonić pod numer na odwrocie karty i po krótkiej rozmowie (potwierdzenie danych osobowych) dział obsługi klienta wyzeruje Ci Pin na 0000.

Conrad #1659091 09/10/2007 18:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Czy placac ta karta podaje sie PIN czy tez sklada podpis?

Marcin #1659791 09/10/2007 22:54
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
ja dostalem juz karte. Dziwna sprawa ze nie wysylaja juz jej z kanady tylko z USA. Pierwsza ta stara karte wysylali z kanady teraz widze floryda oddzial jakis w chigaco...

Maila z pinem dostalem juz dawno i zmienilem teraz kompa i nie mam na poczcie tego maila i nie wiem jaki mam pin.

Pytanie - bo moze wysylaja wszystkim taki sam pic. Jaki wy dostaliscie pin w mailu? 1234?

Eska #1659891 09/10/2007 23:16
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
aha i jak aktywowac ta karte?

Trzeba wejsc na first-pay com czy mozna jakos z netytelera normalnie z konta?

Bo w chodze na first pay i co dalej?

Eska #1660895 10/10/2007 02:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
no ja tez dostalem z florydy i waznosc karty 08/09 wczesniej byly 07/10

pin napewno nie 1234 bo moj inny byl w mailu

Eska #1661718 10/10/2007 05:47
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Eska
aha i jak aktywowac ta karte?

Trzeba wejsc na first-pay com czy mozna jakos z netytelera normalnie z konta?

Bo w chodze na first pay i co dalej?

tak wchodzisz na first-pay wpisujesz numer karty i numer pin (tu masz problem brak pinu) pozniej zmieniasz pin na jaki chcesz zaznaczasz ze czytales warunki klikasz i masz aktywna

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
jak nie masz pinu podaj swoje dane i numer karty i pisz do first-pay dadza ci nowy

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zadzwoń na numer na odwrocie karty i powiedz im, że nie otrzymałeś PINu. Wypytają Cię o dane osobowy i później zresetują PIN.

Eska #1661895 10/10/2007 08:00
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Originally Posted by Eska
ja dostalem juz karte. Dziwna sprawa ze nie wysylaja juz jej z kanady tylko z USA. Pierwsza ta stara karte wysylali z kanady teraz widze floryda oddzial jakis w chigaco...

Maila z pinem dostalem juz dawno i zmienilem teraz kompa i nie mam na poczcie tego maila i nie wiem jaki mam pin.

Pytanie - bo moze wysylaja wszystkim taki sam pic. Jaki wy dostaliscie pin w mailu? 1234?

trzeba używać www.gmail.com [gmail.com] gdzie archiwizujją wszystkie maile odbierane i wpisujesz "szukaj pin neteller" i masz laugh wszystkie inne poczty @ to syf

Marcin #1661973 10/10/2007 15:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Originally Posted by Marcin
Czy placac ta karta podaje sie PIN czy tez sklada podpis?

Sprawdzil juz to ktos?

Marcin #1669622 12/10/2007 04:53
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Witam.

Mam takie pytanko. Czy istnieje bukmacher, który wypłaci mi pieniądze na Netellera nie robiąc wcześniej przez niego depozytu.

Chodzi mi o to, że chcę wpłacić przez MB, a wypłacić po chwili na Netellera. Potrzebna mi jest tam kasa, a w inny sposób tego zrobić nie mogę.

Proszę o dość szybką odpowiedź.

th0mas #1669854 12/10/2007 06:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
nie ma takiego buka, bo jak sama nazwa wskazuje buk to buk, a nie instytucja pośrednicząca w wymianach mb - netek

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1