Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 21 1 2 3 4 20 21
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
a tak w ogole nie macie wrazenia, ze zarowno PO i PiS sa lekko przeszacowane ? W poprzednich wyborach tez dostawaly ponad 30%, a PO czasami i 40 dochodzila, a jak sie skonczylo wszsycy wiemy czy teraz nie bedzie podobnie ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Tomo co do PSL to raczej napewno poplyniesz!!!( wnosze to z mojego doswiadczenia z poprzednich wyborow!!!- rowniez ich niedocenilem tzn. elektoratu!) - jezeli ktos z Was ma jakies fajne hiciory kursy na ta partie to niech wpisuje , bo uwazam ze na PSL w tych wyborach mozna bedzie najwiecej wygrac oczywiscie mam na mysli rozsadne overy! tak ok 6-7 %

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ja również przychylam się do over 6% w przypadku PSL. 5-6 % to ich stały, zdyscyplinowany elektorat. Poza tym myślę, że sporo sierot po Samoobronie i rozczarowanych rządami PiSu też odda swój głos na ludowców. Kolejny fakt - na listach najczęściej występują u nich znani działacze lokalni. Wyborcy z mniejszych miasteczek i wsi chętniej oddadzą głos na kogoś takiego, niż na anonimowego gościa z PiSu, LiDu czy innego PO.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
I juz ostatni moj post odnosnie PSL- termin wyborow jak najbardziej wskazuje na duza frekwencje elektoratu wiejskiego w tych wyborach ( po zniwach i wykopkach mamy - co jest bardzo waznym elementem)

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Jak myślicie? Kurs na to, że Giertych wejdzie do sejmu urośnie jeszcze, czy już grać? Teraz jest 2.55.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Originally Posted by Zbigniew
Jak myślicie? Kurs na to, że Giertych wejdzie do sejmu urośnie jeszcze, czy już grać? Teraz jest 2.55.

ja mam zagrane za 4.55 laugh , wiec nie wiem czy bedzie wzrastal, poki co spada tongue

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Marnie widzę tą obecność Romana Edukatora w sejmie...

Szkoda chyba kasy tongue

Lepiej zagrać PiS-PO 1 po 1,6 w tipsporcie tongue

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Kurde, jak się dowiedziałem, że było ponad 4 to łza do oka napłynęła wink

Zagrane po 2.55. Banker tongue

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Expekt daje na Romka 2.55 i wygląda to kusząco, ale jest jedno wielkie ale!
Nowy LPR jako koalicja Ligi, UPR i Prawicy Jurka musi chyba przekroczyć próg 8%, a nie 5%?!?
Nie jestem pewien, ale jeżeli linia wynosi 8 to Romkowi chyba mówimy papa papa

PSL over 6.15 1.9

Ostatnie wybory samorządowe + kryzys Samoobrony to hasła klucze! 2 lata temu mieli 6.96% i nie wyobrażam sobie, żeby wynik ludowców był gorszy.


Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by Emrod
Expekt daje na Romka 2.55 i wygląda to kusząco, ale jest jedno wielkie ale!
Nowy LPR jako koalicja Ligi, UPR i Prawicy Jurka musi chyba przekroczyć próg 8%, a nie 5%?!?
Nie jestem pewien, ale jeżeli linia wynosi 8 to Romkowi chyba mówimy papa papa

PSL over 6.15 1.9

Ostatnie wybory samorządowe + kryzys Samoobrony to hasła klucze! 2 lata temu mieli 6.96% i nie wyobrażam sobie, żeby wynik ludowców był gorszy.
dla Romka prog wynosi chyba 7% tak mi sie zdaje choc pamiec ludzka jest zawodna ale chyba tak bylo ostatnio(no chyba ze cos sie zmienilo) co do PSL czekam az ktos zrobi np. over 8% po kursie np. 3

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Emrod, to nie jest formalna koalicja. Próg to 5%.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Czegoś buszmen z tym LPR-em nie rozumiem smirk

Próg dla koalicji wynosi 8%, Liga Prawicy Rzeczypospolitej to jakby nie było wyborcza koalicja!
Jakim cudem oni mogą startować jako jedna partia?? To można tak sobie zebrać parę różnych partii, powiedzieć "my nie jesteśmy formalną koalicją" i ominąć próg 8%? Tylko w Polsce taki burdel prawny...

Jeżeli jednak masz rację to Romek w sejmie się raczej spokojnie znajdzie smile
Poza tym taka opcja oznacza pojawienie się rewelacyjnego value!

Expekt
Polish General Elections
How many parties will there be in polish Sejm after elections?
(German minority excluded)
over 5.5 6.75


Kurs marzenie! PiS, PO i LiD na 100%, PSL na 90%, jeśli zaś idzie o Ligę i Samoobronę to ich szanse wcale nie są takie małe.
Roman uciuła jakieś 2%, Marek Jurek 2%, UPR 2% i próg przeskoczą.
Elektorat Andrew to taka ciemnota, że jeżeli Lepper zagra ostro w kampanii to i jemu może się udać.
Jak na kurs 6.75 to szanse wcale nie są takie małe smile


Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
są gdzieś kursy na PSL? można spokojnie dać over 8%
LiD over 15%, PO under 30%

co do ilosci partii w sejmie to dla mnie no bet, 4 partie na pewno PiS, PO, LiD, PSL; Samoobrona wielka zagadka, LPR raczej nie

Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
addict
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
Koalicja Liga Prawicy Rzeczypospolitej nie funkcjonuje jako byt polityczny, ale nie wyborczy ). Jej kandydaci startują z list Ligi Polskich Rodzin dlatego też nie obowiązuje ich próg dla koalicji (8%), a jedynie dla partii (5%). A co do over 5,5 partii w expekcie to zagrałem to symbolicznie kilka dni temu i zlimitowali mi zakład z 50 do 30zł :/...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
addict
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
poprawka *FUNKCJONUJE

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Sondaże generalnie zaniżają wyniki mniejszych partii!

Dwa lata temu Leppery i SLD miały zdobyć 5-7%, a LPR i PSL znaleźć się poza sejmem! Tymczasem zdobyły odpowiednio po 11, 8 i 7%!

Jak dla mnie ani PiS, ani PO nie przekroczą 30%; w 2005 sondaże spokojnie dawały im ponad 30%, a rzeczywistość przyniosła po 10 punktów mniej - dlaczego teraz miałoby być inaczej?

PSL odzyskał mocną pozycję na wsi i nawet 10% jest możliwe!

Giertych uciuła jakieś 2%, Marek Jurek 1.5%, UPR jakieś 2% i razem przekroczą próg.

Najmniej szans daję Samoobronie, bo jak każda klasyczna partia protestu w momencie dojścia do władzy okazuje się niczym nie różnić od poprzedników i ich sfrustrowany elektorat rusza na poszukiwanie innych radykałów. Choć talent Andrew może mu pozwolić jakimś cudem te 5% uciułać!

Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
Originally Posted by Emrod
Czegoś buszmen z tym LPR-em nie rozumiem smirk

Próg dla koalicji wynosi 8%, Liga Prawicy Rzeczypospolitej to jakby nie było wyborcza koalicja!
Jakim cudem oni mogą startować jako jedna partia?? To można tak sobie zebrać parę różnych partii, powiedzieć "my nie jesteśmy formalną koalicją" i ominąć próg 8%? Tylko w Polsce taki burdel prawny...

Jeżeli jednak masz rację to Romek w sejmie się raczej spokojnie znajdzie smile
Poza tym taka opcja oznacza pojawienie się rewelacyjnego value!

Expekt
Polish General Elections
How many parties will there be in polish Sejm after elections?
(German minority excluded)
over 5.5 6.75


Kurs marzenie! PiS, PO i LiD na 100%, PSL na 90%, jeśli zaś idzie o Ligę i Samoobronę to ich szanse wcale nie są takie małe.
Roman uciuła jakieś 2%, Marek Jurek 2%, UPR 2% i próg przeskoczą.
Elektorat Andrew to taka ciemnota, że jeżeli Lepper zagra ostro w kampanii to i jemu może się udać.
Jak na kurs 6.75 to szanse wcale nie są takie małe smile


Zaraz zaraz, czyli zakład wygrany jeśli wejdzie pis, po, lid, psl, i LPR(upr, jurek, roman)?

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Originally Posted by green_grass_of_tunnel
Originally Posted by Emrod
Czegoś buszmen z tym LPR-em nie rozumiem smirk

Próg dla koalicji wynosi 8%, Liga Prawicy Rzeczypospolitej to jakby nie było wyborcza koalicja!
Jakim cudem oni mogą startować jako jedna partia?? To można tak sobie zebrać parę różnych partii, powiedzieć "my nie jesteśmy formalną koalicją" i ominąć próg 8%? Tylko w Polsce taki burdel prawny...

Jeżeli jednak masz rację to Romek w sejmie się raczej spokojnie znajdzie smile
Poza tym taka opcja oznacza pojawienie się rewelacyjnego value!

Expekt
Polish General Elections
How many parties will there be in polish Sejm after elections?
(German minority excluded)
over 5.5 6.75


Kurs marzenie! PiS, PO i LiD na 100%, PSL na 90%, jeśli zaś idzie o Ligę i Samoobronę to ich szanse wcale nie są takie małe.
Roman uciuła jakieś 2%, Marek Jurek 2%, UPR 2% i próg przeskoczą.
Elektorat Andrew to taka ciemnota, że jeżeli Lepper zagra ostro w kampanii to i jemu może się udać.
Jak na kurs 6.75 to szanse wcale nie są takie małe smile


Zaraz zaraz, czyli zakład wygrany jeśli wejdzie pis, po, lid, psl, i LPR(upr, jurek, roman)?

Do tego jeszcze Samoobrona, której daję najmniej szans! Zresztą jeżeli Ulvgaarda zlimitowali do 30zł to i tak ten zakład można potraktować jako zabawę.
A już chciałem przerwać bukmacherską abstynencję i zagrać za jakieś dwie stówki grin

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Za ile mozna zagrac w expekcie? Obstawial ktos mocniej u nich na wybory? Nie bylo problemow?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by Experto
Za ile mozna zagrac w expekcie? Obstawial ktos mocniej u nich na wybory? Nie bylo problemow?

a jaki zaklad?

Strona 2 z 21 1 2 3 4 20 21

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker, forty), 2,544 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,342
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1