Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 25 1 2 3 4 5 24 25
beholder #1648160 05/10/2007 06:53
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
witam szanowną brać smile dawno mnie tu nie było...

New York Rangers - Florida Panthers 1 1.80
Strażnicy dokonali sporych wzmocnień i w tym sezonie powinni poczynać sobie całkiem nieźle, szczególnie w ofensywie. Nowi: Drury, Gomez + Jagr, Straka, Shanahan - to tylko parę nazwisk które tworzą tą drużynę. Myślę, że na ingaurację z Panterami powinni sobie poradzić, zwłaszcza, że Ci nigdy nie należeli do drużyn grających solidnie na wyjeździe. Zagrałbym tutaj overka, jednak w bramce gości jest Vokoun, który potrafi solidnie zagrać (dla gospodarzy broni zresztą Lundqvist, który także jest mocnym bramkarzem) - myślę, mimo wszystko, że doświadczony Czech w brame Florydy dzisiaj nie da rady i to gospodarze wygrają, powinni zrobić to w regulaminowym czasie.

Do tego dziś zagram jeszcze, bardzo delikatnie win z OT i SO: STL, COL, CHI

pozdrawiam wszystkich wink

Bonus: Unibet
nivet #1648630 05/10/2007 19:13
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Gospodarze na drugim miejscu:

Panthers-Rangers 2 - 5
Maple Leafs-Senators 2 - 3
Devils-Lightning 1 - 3
Avalanche-Predators 0 - 4
Blackhawks-Wild 0 - 1
Sharks-Oilers 2 - 3 SO
Blues-Coyotes 2 - 3
Flyers-Flames 3 - 2


Originally Posted by nivet
2 poziom progresji na W Ottawa @ 1.99 2j +1.88
1 poziom progresji na L NYR @ 3.70 1j -1j
1 poziom progresji na W NJ @ 2.70 1j -1j
1 poziom progresji na L NJ @ 2.30 1j +1.3j
1 poziom progresji na L Calgary @ 3.15 1j +2.15j

Budżet: 96.33j

Pozdrawiam

nivet #1648809 05/10/2007 20:56
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Dzisiaj na plan pierwszy według mnie wychodzi mecz pomiędzy Dallas i Bostonem. Widziałem Gwiazdy w przegranym meczu z Colorado i "wyciągnięcie" 4:3 zrobiło na mnie wrażenie, a końcówka meczu to same "miodzio" jakie jest w NHL. Over 5,5 jest o tyle zagrożony, że trudno przewidzieć na co stać obecnie Boston i czy "wrzuci do koszyka" ze dwa gole, czy też nie. Stars w meczach przedsezonowych "uprawiały radosną twórczość" nie przywiązując specjalnie uwagi do tego ile stracą goli, byle strzelić więcej i stąd ich bilans z tych gier 30:28. Boston natomiast 13 razy trafiał, a 18 razy "wyciągał" krążek z siatki. Wracając do Gwiazd, to w meczu z Lawinami aż 32 strzały zostały oddane w kierunku bramki rywala i tylko 3 wylądowały tam gdzie trzeba. Widać, że chcą, ale jeszcze nie wszystko wychodzi tak jak powinno. Boston jednak to rywal chyba łatwiejszy i celowniki po korektach powinny dać efekt i over może być realny.
Typ: Over5,5 i progresywnie pierwszy stopień na zwycięstwo Gwiazd łącznie z OT i SH.

lemex #1648993 05/10/2007 21:54
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Przychylam się Wuju do Ciebie.
Jednak myśle że Dallas poradzi sobie z Miśkami bez najmniejszych problemów już w 60 minutach. Co do overa to bym ostrożnie do tego podchodził bo i Manny i Turco to golkiperzy na prawde z pierwszej półki "klatek" w NHL.

Najwyżej Stars znalzłem 1.9 w CB oraz 1.93 w BF
Mozna równiez pokusić sie o handi -1,5 na Dallas @ 2.6 w bwin i betway.


nivet #1649110 05/10/2007 22:30
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Dallas Stars - Boston Bruins / 1 / 1.85 /

Dallas pierwszy mecz przegralo na Colorado 4-3 jednak ich gra byla bardzo dobra szczegolnie w koncowce meczu. Bramkarz Gwiazg Turco nie mial swojego dnia o czym mowil trener zespolu. Fatalnie zaprezentowali sie takze obroncy Zubov czy Dailey. Dzis jest szansa na odniesienie pierwszego zwyciestwa, przeciwnik jak najbardziej w zasiegu. Bilans ostatnich 12 meczy pomiedzy tymi zespolami to 7-2-3 na korzysc Dallas. Bruins w meczach przedsezonowych spisywali sie przecietnie i mozliwe ze to bedzie kolejny marny sezon w ich wykonaniu.

gobel #1649502 06/10/2007 00:40
Dołączył: Oct 2007
Posty: 6
_
stranger
stranger
_ Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 6
3 j. na UNDER 5 w San Jose @ Vancouver (60+OT) | kurs: 2.060 | Pinnacle Sports

Po krótce: dziś na lód wyjedzie dwóch ciekawych bramkarzy: Luongo oraz Nabokov, o ile tego pierwszego nikomu przedstawiać nie trzeba, o tyle Nabokov to chyba najbardziej nie doceniany goalie w lidze. Wczoraj w nocy był wyróżniającą się postacią w składzie Rekinów, praktycznie to tylko dzięki Nabkovi, San Jose uratowało remis po regulaminowym czasie gry. W poprzednim sezonie mieliśmy straszny kocioł w bramce Sharksów, teraz mamy Nabokova, który napewno będzie chciał udowodnić, że to jemu należała się pozycja Goalie no. 1 w drużynie z Kalifornii.

__Kuba #1650158 06/10/2007 03:39
Dołączył: May 2005
Posty: 146
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 146
Witam,krotko i tresciwie,bez zbytniej analizy.
ATL-WSH typ over
Mysle ze to najpewniejszy dzis typ jesli chodzi o bramki,obie ekipy potrafia razic i to mocno wiec przewiduje popis "fajerwerkow".

beholder #1650529 06/10/2007 05:26
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Typem "nocy" zostaje Dallas Stars. Bruins podczas preseason nic nie pokazali i tak jak już wcześniej zostało napisane "szykuje się kolejny marny sezon zespołu z Bostonu. Typ na under w meczu SJS również wygląda zachęcająco smile.



Dallas Stars - Boston Bruins

Dallas Stars @1.85 (60’) 2/10

SJS #1650540 06/10/2007 05:33
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
Columbus Blues Jackets - Anaheim Ducks 2 (OT+SO) 1.87
Do ekipy gospodarzy wraca po kontuzjach paru zawodników - mimo wszystko jednak sądzę, że nie dadzą dziś rady Kaczorom, który zdążyły już "wejść" w sezon. W bramce gości stanie zapewne Bryzgalov, który w ostatnim meczu z DET obronił aż 40 strzałów - dziś też spodziewam się dobrej gry z jego strony. W formie są Perry i Bertuzzi, którzy punktowali w ostatnich spotkaniach - myślę, że warto zaryzykować tutaj zwycięstwo gości, oczywiście dogrywka i karne także wchodzi w grę. Powodzenia wink

do tego na pewno dorzuce delikatnie DAL + może PIT i overek w tymże spotkaniu...

VOLODYA #1650573 06/10/2007 06:07
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
3-2 +1,26 j. yield = 11,45 %

Vancouver Canucks - San Jose Sharks under 5 @2 2/10 bwin

Gospodarze w tym sezonie powinni namieszać i to porządnie wink Ale Sharks ma potencjał w defensywie i under wydaje się być dobrą opcją wink

Atlanta Trashers - Washington Capitals under 6 @2.1 1/10 bwin
Obie ekipy zaczynają sezon i nie spodziewam się dużej ilości goli, zwłaszcza w wykonaniu gospodarzy, którzy prawie zawsze będąc zdecydowanym faworytem zawodzą.

_zvonimir_ #1650631 06/10/2007 07:12
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Witam

Pozno już ale to co zostało juz napisane troche mnie wyreczyło z roboty smile :

1. Dallas podejmuje dzis Miski i 1 po kursie 1.93 w bf wydaje sie byc bardzo fajnym rozwiazaniem. Ogolnie uwazam ze Dallas bez mydła pojedzie Bruins i punkty zostana w Texasie.

2.Kaczorki przyjeżdzaja do Columbus na meczyk z Kurtkami. Założyłem sobie wczesniej ze Anaheim przegra jeden z pierwszych meczy w sezonie i tego bede sie trzymał.

Z nowych progresji :

3. Carolina podejmuje u siebie Pingwiny. Pozniej ma mecze w Washingtonie, Toronto i Ottawie . Ciezkie to bedzie zadanie nie przegrac w tych potyczkach a w mojej opinii już dziś po niemrawym poczatku z Canadiens, młode wilczki z Pittsburgh'a są w stanie powalczyć z Huraganami:)

4. San Jose:
Oct 5 @VAN 10:00 PM
Oct 7 @COL 7:00 PM
Oct 10 @CHI 8:30 PM
Oct 13 BOS 10:30 PM
Oct 15 @VAN 10:00 PM

5 ciekawy i cięzkich meczów czeka Rekiny w najblizszych 10 dniach. Moze nie dzis i nie w niedziele ale 10 i 13 października bedzie "wieksza" szansa na wygranie....Canucks i Avalanche to rywale groźni ale w mojej ocenie niżej notowani w perspektywie Stanley'a, dlatego też Zagram na Wygrana smile ...Sharks.

2 poziom progresji na W Dallas @ 1.93 2j bf
2 poziom progresji na L Anahein @ 2.95 2j bwin
1 poziom progresji na L Carolina @ 2.5 1j Exp, podobnie ma bwin. Ladbrokes 2.55
1 poziom progresji na W SJS @ 2.84 1j bf bije wszystkich na głowe.

Budżet: 90.33j

nivet #1650827 06/10/2007 15:31
Dołączył: Oct 2007
Posty: 6
_
stranger
stranger
_ Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 6
Kolejna noc z bilansem 1\1, nic tylko się cieszyć..

===================================
PODSUMOWANIE DNIA
===================================
3 j. na UNDER 5 w San Jose @ Vancouver (60+OT) | kurs: 2.060 | Pinnacle Sports + 2.73

Zainwestowane jednostki: 3
Bilans spotkań: 1\1
Bilans plus minus: + 3.18

----------------------------------
Konto: 105.91 j.
Bilans spotkań: 2\2
Skuteczność: 100 %

nivet #1650834 06/10/2007 15:39
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Witam

Penguins-Hurricanes 1 - 4
Ducks-Blue Jackets 0 - 4
Islanders-Sabres 6 - 4
Capitals-Thrashers 3 - 1
Bruins-Stars 1 - 4
Sharks-Canucks 3 - 1


Originally Posted by nivet
2 poziom progresji na W Dallas @ 1.93 2j +1.76
2 poziom progresji na L Anaheim @ 2.95 2j +3.9
1 poziom progresji na L Carolina @ 2.5 1j -1
1 poziom progresji na W SJS @ 2.84 1j + 1.74

Budżet: 101.73j

cop

Dzisiejsze mecze :

Canadiens-Maple Leafs
Rangers-Senators
Sabres-Islanders
Hurricanes-Capitals
Devils-Panthers
Ducks-Penguins
Thrashers-Lightning
Flyers-Oilers
Stars-Predators
Blue Jackets-Wild
Red Wings-Blackhawks
Bruins-Coyotes
Canucks-Flames
Blues-Kings

Gospodarze na drugim miejscu.

Pozdrawiam papa

nivet #1651709 06/10/2007 22:54
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Warianty gry Under/Over jak dla mnie, to obecnie najlepsze rozwiązanie i kierując się instynktem, bo o uzasadnianiu typów nie może być mowy, na dzisiaj wybrałem takie cuś:
Washington-Carolina Under 6,5
Pittsburgh-Anaheim Under 6
Tampa Bay-Atlanta Under 6
Edmonton-Philadelphia Under 5,5
Nashville-Dallas Over 5,5

Jeśli ktoś chciałby znać moje zdanie co do ewentualnych zwycięzców meczy, to głównie wydaje mi się, że wygrać mogą(łącznie z OT i SH):
Minnesota, Ottawa, Phoenix, Edmonton i ryzykownie Detroit.

lemex #1651938 06/10/2007 23:47
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
zmagań z najlepszą ligą hokejową część dalsza...

5-2 +4,36 j. yield = 31,14 %

Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers under 5,5 @1.87 3/10 bwin
Typ nr 1 jak dla mnie. Obydwie ekipy nie dysponują tak dużą siłą ognia, by przekroczyć linię zaproponowaną przez bwin.

NY Islanders - Buffalo Sabres Buffalo ML @1.75 2/10 bwin
Po wpadce na inaugurację 4-6 z NY dzisiaj hokeiści z Buffalo powinni zrewanżować się i to z nawiązką.

_zvonimir_ #1652882 07/10/2007 04:50
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Witam

Na poczatku chciałbym podać cenna informacje (przynajmniej dla mnie;)). Nastąpiła pomyłka w rachunkach i w tej chwili mój budżet to 104.73 w czwartek coś pokiełbasiłem i dlatego podałem kłamliwe informacje grin

Na dziś 5 progresji które będę kontynuował :

1. Czerwone Skrzydła graja dziś w Chciago, faworyta nie trzeba wskazywać i skoro rozpocząłem gre na ich wygrana w 60' to nalezy to kontynuować cop

2.Pantery podejmują u siebie ekipe z NJ. Jak pamiętamy ostatniego sezonu gospodarze nie mieli specjalnie udanego w tym natomiast w pierwszym meczu polegli z Rangersami 5-2. Jak będzie dziś ? moim zdaniem bedzie ciezko ale Diabły wygraja:)

3. Maple Leafs podejmują Montreal który opromieniony wygrana w Carolinie przyjeżdża dziś do Toronto. Ciezko wskazac faworyta w tym meczu. Ja bedę grał na porażke Mtl dopóki jej nie osiągną, także powo smile

4. Ottawa-Nyr
Mecz na szczycie dzisiejszej nocy. Senatorowie po niezłych spotkaniach z Toronto a Rangersi po 5-2 z Panterami. Ja poluję na porażke strażników i tego będę sie trzymał.

5. Huragany w ładnym stylu pokonały Pingwiny, jak dla mnie nadspodziewanie gładko. Stołeczni za to sprawili niespodzianke w Atlancie. Dziś licze ze powtórza to samo u siebie i pokonaja Caroline smile

6. 4 kolejne mecze Bostonu :
Oct 6 @PHO 10:00 PM
Oct 10 @ANA 10:00 PM
Oct 12 @LA 10:30 PM
Oct 13 @SJ 10:30 PM

Już dziś z Kojtami które u siebie mogą im zagrozić nastepnie ducks,kings i sharks ====> Przegran Bruins.

7.
Oct 6 @LA 10:30 PM
Oct 10 NSH 8:30 PM
Oct 12 COL 8:30 PM
Oct 17 @CHI 8:30 PM
Oct 20 MIN 8:30 PM
Oct 23 ANA 8:30 PM

W/w rozklad to rozkład jazdy Blues smile Dziś z Kings potem Predators i Lawina. Teoretycznie ciezkie mecze ale moim zdaniem gdzieś odniosą zwyciestwo w 60' Może już dziś ograją LA kto wie, a kursy bedą ciekawe smile

2 poziom progresji na W Detroit @ 1.95 2j exp
2 poziom progresji na W New Jersey @ 3.15 2j bf
2 poziom porgresji na L Montreal @ 2.15 2j exp
2 poziom progresji na L NYR @ 2.25 2j Nordicbet
2 poziom progresji na L Carolina @ 2.3 2j uni
1 poziom progresji na L Boston @ 2.35 1j bg
1 poziom progresji na W STL @ 3.00 1j Ladbrokes

Pozdrawiam papa

nivet #1652924 07/10/2007 05:13
Dołączył: Oct 2007
Posty: 6
_
stranger
stranger
_ Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 6
3 j. na DETROIT RED WINGS @ Chicago (60) | kurs: 1.95 | Betsson

Goalie's: Hasek vs. Khabibulin

Pierwszy mecz "u siebie" rozegrają dzis zawodnicy Chicago Blackhawks. Jednak drużyna z Chicago jest zdziesiątkowana przez kontuzje, nie zagrają: Havlat (dziś zapadła decyzja), Toews, Ruutu, Hjalmarsson, Zyuzin. Na drugim biegunie mamy Detroit w pełnym zestawieniu. Nie widzę niestety żadnych przesłanek do tego żeby dzisiejszy mecz ułożył się po myśli Blackhawks. Jedynym czynnikiem, który wpłynał na taką stawkę jest śmierć własciciela Chicago - Williama Wirtz'a. Ciężko przewidzieć jakie to zdarzenie będzie miało wpływ na dzisiejszy wynik, dlatego stawka tylko na poziomie 3 jednostek.

nivet #1653347 07/10/2007 15:14
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Wyniki:

Canadiens-Maple Leafs 3 - 4 OT
Rangers-Senators 0 - 2
Sabres-Islanders 2 - 3
Hurricanes-Capitals 0 - 2
Devils-Panthers 4 - 1
Ducks-Penguins 4 - 5
Thrashers-Lightning 2 - 5
Flyers-Oilers 3 - 5
Stars-Predators 1 - 5
Blue Jackets-Wild 2 - 3
Red Wings-Blackhawks 3 - 4 SO
Bruins-Coyotes 3 - 1
Canucks-Flames 4 - 3 OT
Blue-Kings 5 - 3

Originally Posted by nivet
2 poziom progresji na W Detroit @ 1.95 2j -2
2 poziom progresji na W New Jersey @ 3.15 2j +4.08
2 poziom porgresji na L Montreal @ 2.15 2j -2
2 poziom progresji na L NYR @ 2.25 2j +2.5
2 poziom progresji na L Carolina @ 2.3 2j +2.6
1 poziom progresji na L Boston @ 2.35 1j -1
1 poziom progresji na W STL @ 3.00 1j +2

Ogółem z nocy:+6.18j
Budżet: 110.91j

Dzisiejszy mecz:

Colorado-San Jose

Zapraszam i pozdrawiam papa

nivet #1653581 07/10/2007 18:50
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Po wczorajszym "wysypie" meczy dzisiaj "mizeria" i nie ma w czym wybierać, ale skoro rękawica została rzucona, to trzeba ją podnieść.
Colorado-San Jose: Lawiny w 2 dotychczas rozegranych meczach pokazały jaką są chimeryczną drużyną i dopóki nie uporają się z tym problemem, to nie widzę możliwości, aby grać na nich jako zwycięzców, chyba, że progresywnie-długoterminowo, mając na koncie kilka zer za pierwszą cyfrą(większą od zera). Mecz z LA niby układał się tak jak trzeba, a tu nie wiadomo skąd zrobiło się 4:3 i "gula puchła" do ostatniej syreny. Lawiny oddały 20 strzałów i ilość tych co wpadły do sita jest nie zła. Mecz w Neshville(4:0), to ostrzał bramek, bo Predators 35, a Colorado 32 razy, przy czym Lawiny w siatce nie umieściły krążka ani razu!!!!
Rekiny z kolei w meczu z Kojotami(2:3) "bombardowały" ich bramkę aż 32 razy, a i tak przegrały, bo rywal z 19 prób, 3 miał udane.
Intensywność "ataków" w spotkaniu z LA(5:3) nie uległa zmianie, ale skuteczność o wiele lepsza, bo z 32 strzałów, 5 wylądowało za plecami goolie. Jeśli chimeryczność Lawin połączy się z regularnością ostrzału Rekinów, to z tego meczu może "urodzić" się over 5,5.
Typ: Over 5,5

lemex #1656459 08/10/2007 07:04
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
Ja odwrotnie niż kolega lemex ... Typuję tutaj Under 5,5 wink Myślę, że Colorado chociaż lubi sobie postrzelać to obrona SJ nie za bardzo im na to pozwoli ... Historia spotkań pokazuje, że obie ekipy lubią sobie razem "pooverować", ale ja dzisiaj zmienię bieg historii wink Tak przynajmniej myślę ...

Pozdrawiam ...

Strona 3 z 25 1 2 3 4 5 24 25

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, alfa, $-man, bukma, poozon, aker), 2,334 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1