Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Kylo #1650673 06/10/2007 08:20
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
+

Bonus: Unibet
Misza_SB #1650790 06/10/2007 11:23
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Ja slyszalem w TV ze w ktoryms z krajow cos 400-600zl mozna dostac, dokladnie juz nie pamietam ktora z tych sum. Za 600zl to oplaca sie pojezdzic na recznym laugh

czepek #1651155 06/10/2007 19:14
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
600zł? shocked

Wow, dają Ci dobrego pornosa, i za 5 minut ubijania kotleta masz sześć stów? Pytanie tylko jak często można skorzystać z tej szybkiej oferty pracy? grin

Conrad #1651212 06/10/2007 19:48
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Oglądałem kiedyś jakiś program to koleś żył z tego a oddawał chyba 2 razy w tygodniu białko smile

Nie pamiętam ile dostawał za to. Wiem, że było to w USA.

th0mas #1651221 06/10/2007 19:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Originally Posted by th0mas
Oglądałem kiedyś jakiś program to koleś żył z tego a oddawał chyba 2 razy w tygodniu białko smile

Nie pamiętam ile dostawał za to. Wiem, że było to w USA.

no mtv ogladales??

MiFa #1652270 07/10/2007 01:30
Dołączył: Dec 2006
Posty: 362
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 362
ja sie nie zapatruje na stany czy danie, tylko na polskie warunki
jezeli dostane za dawke przynajmniej 50zł to ide na to moge oddawac regularnie co 5 dni

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
dobra dobra ile dnówki byscie wyrobili gdyby wam brakowało pieniędzy ??? laugh laugh laugh laugh

rybek #1652357 07/10/2007 01:48
Dołączył: Dec 2006
Posty: 362
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 362
mozna oddac raz na 5 dni i w tym czasie nie mozna uprawiac sexu ani trzepac pały

Dołączył: Dec 2006
Posty: 362
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 362
Dawcy nasienia - Bank nasienia

Jeśli chcesz anonimowo pomóc niepłodnym parom, zostań płatnym dawcą w naszym banku nasienia. Dawcą może zostać mężczyzna (<35 rż), którego nasienie wykazuje wysoki potencjał rozrodczy oraz jego stan zdrowia potwierdzony jest wywiadem lekarskim, badaniami laboratoryjnymi w kierunku chorób zakaźnych (m.in. wirus HIV, HCV,HBV, kiła) i badaniami genetycznymi. Dawcy oddają nasienie 5 razy. Ejakulat jest zamrażany w ciekłym azocie i podlega kwarantannie (6 miesięcy &#8211; okres wylegania chorób przenoszonych drogą płciową). Prawidłowe wyniki badań po 6 miesiącach od zamrożenia próbek upoważniają do stosowania nasienia do procedur rozrodu wspomaganego (inseminacja domaciczna, zapłodnienie in vitro). Dobór osób chcących zdeponować ejakulat prowadzimy uwzględniając takie cechy jak: grupa krwi, kolor oczu, włosów, wzrost, budowa ciała, karnacja skóry i wykształcenie. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

http://www.gameta.pl/pl/nieplodnosc/dawcy-nasienia-bank-nasienia.html

Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
Originally Posted by Snowblind
Dawcy nasienia - Bank nasienia

..... Dawcą może zostać mężczyzna (<35 rż)......

No i dupa, a już chciałem iść umyć i wytrzeć papierowym ręcznikiem laugh

Conrad #1652630 07/10/2007 02:54
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Originally Posted by Conrad
600zł? shocked

Wow, dają Ci dobrego pornosa, i za 5 minut ubijania kotleta masz sześć stów? Pytanie tylko jak często można skorzystać z tej szybkiej oferty pracy? grin
bodajrze to jest dania, ale bardzo maly procent nasienia jest poprawny smile

czepek #1652649 07/10/2007 02:59
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Bodajrze jeszcze mieli braki w tej dziedzinie i byli smuszeni sprowadzac, trzeba by sie dowiedziec i "wyjebac do pracy za granica" laugh

czepek #1652651 07/10/2007 03:00
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Originally Posted by czepek
Bodajrze jeszcze mieli braki w tej dziedzinie i byli smuszeni sprowadzac, trzeba by sie dowiedziec i "wyjechac do pracy za granica" laugh


czepek #1668715 12/10/2007 00:46
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
6 razy sobie trzepać w miesiącu i za to 1800zł to nie jest taki zly interes smile gorzej jakby w przyszlosci powstalo nowe prawo ze musimy kazdej placic potem alimenty laugh

Haz$ #1668730 12/10/2007 00:51
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
A można u nich założyć lokatę?

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Ciekawe tongue
To jak bedziecie wiedziec cos wiecej to piszcie grin

Stalion #1669310 12/10/2007 03:16
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
no to po meczu cska - prokom robimy mieszanke smile

Haz$ #1669824 12/10/2007 05:58
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Originally Posted by Haz$
6 razy sobie trzepać w miesiącu i za to 1800zł to nie jest taki zly interes smile gorzej jakby w przyszlosci powstalo nowe prawo ze musimy kazdej placic potem alimenty laugh

Miesiąc bez seksu za 1800PLN wink

Morten #1672711 13/10/2007 02:18
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
tego raczej nikt Ci nie sprawdzi czy dzien wczesniej... wink chociaz jako palący to plemniki pewnie nie beda tak szalec laugh

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, aker, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec), 2,544 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,894
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1