temat wam pada drodzy moi:):) czyzby sie filmow nie ogladalo?;]
Ja ze swojej strony powiem że Stalowa Wola to dziura bo od trzech tygodniu w dwóch kinach leci cały czas "KATYŃ"(jest to raczej katowanie tym filmem żeby zarobić kapuste), więc oglądam ostatnio wznowiena seriali HEROES, DEXTER i cieniutki 3 sezon PRISON BREAK
No to wreszcie obejrzałem numer 23 . Po tylu negatywnych recenzjach, które usłyszałem jestem miło zaskoczony. Film dobry, niezła rola Carreya. Nie powala, ale obejrzeć warto.
No to wreszcie obejrzałem numer 23 . Po tylu negatywnych recenzjach, które usłyszałem jestem miło zaskoczony. Film dobry, niezła rola Carreya. Nie powala, ale obejrzeć warto.
tez wczoraj ogladnalem , podobal mi sie , koncowka troche mnie zaskoczyla i chyba autorom o to wlasnie chodzilo ... 7/10
Obejrzalem przed chwila Mr.Brooksa musze pochwalic film za fabułe i wielowątkowość , dobra kreacja K.Costnera , troche slabiej Demi Moore ale jeden z lepszych thrillerów (o ile moge podpiac ten film pod ten gatunek) ostatnich lat 9/10
a ja bardzo polecam serial "Life" dopiero wyszly 2 odcinki.
Charlie Crews był szanowanym policjantem, aż pewnego dnia został skazany za morderstwo, którego nie popełnił. Teraz, po 12 latach mężczyzna wychodzi z więzienia i rozpoczyna poszukiwania tych, którzy go wrobili!
Mając do dyspozycji dawną pracę, znajomych oraz 50 milionów dolarów, które znalazły się na jego koncie po wyjściu na wolność Charlie rozpoczyna plan mający na celu złapanie winnych jego nieszczęściu...
Całkiem sympatyczny serial. W pierwszym odcinku szkoda Bentleya Jedyny minus, jaki zauważyłem, to taki, że koleś rozwiązuje swoją zagadkę praktycznie nie pokazując tego...