|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,234 |
Twente Enschede - Tilburg Willem 1 [hc 0:1] @1.75 Twente Enschede - Tilburg Willem over 2.5 @1.50
W lidze do walki o mistrzostwo włączyło się więcej drużyn . Nie jest już tak jak kiedyś że tylko PSV Ajax lub Feyenoord . W obecnym sezonie szanse na tytuł ma jeszcze AZ Alkmaar i Twente Enschede. Ci ostatni to właśnie czarny koń tych rozgrywek . W klubie w lecie zrobiono kilka udanych zakupów i teraz widać tego efekty . Klub znajduje się obecnie na 4 pozycji premiowanej startem w elim. LM . Zapewne gracze maja też ochotę na mistrzostwo bo jest szansa . Do pierwszego PSV tracą 7 pkt , a do konca rozgrywek pozostało 9 kolejek . Popularni [i]Tukkers swoją wysoką lokate zawdzięczają głównie meczom u siebie bo wygrali aż 11 z 12 spotkań strzelając przy tym 40 goli tracąc 9 . To że są w formie potwierdzają ostatnie wyniki .Na wyjazdach pokonali drużyny Heerenween i Excelsior po 2:1 , Feyenord pokonali na własnej murawie 3:0 . Dzisiejszy rywal nie powinien sprawić większych problemów graczom Twente .Spotkanie to zostanie rozegrane na Arke Stadion i będzie to jednoczesnie 150 mecz na tym własnie obiekcie. Rywalem będzie zajmująca 14 pozycje w tabeli drużyna Tilburg Willem . Nie dość że nie grają najlepiej szczególnie na wyjazdach 1:2:10 9;33 to do tego mają problemy ze składem przed dzisiejszym spotkaniem . Największym problem jest brak za 8 żółta kartkę filara obrony - Nuelsona Wau . Pozatym niewystapią El Hamdaouiego, Swinkelsa, Valencii, Wilmeta i Van Lieshouta . Tak więc spotkanie najlepiej grającej drużyny u siebie z jedną z najgorzej na wyjazdach do tego osłabioną . Kursy około 1.30 na wygraną gospodarzy dlatego zdecydowałem się na granie hc 0:1 i over 2.5 . Wydaje mi się że wynik będzie coś koło 3:0 . A to że padnie over jest bardzo prawdopodobne bo obie ekipy bardzo często kończą mecze takim rezultatem . Ostatnie 4 mecze Twente u siebie : Feyenoord 3 - 0 , ADO Den Haag 3 - 1 , AZ 3 - 0 SC Heerenveen , 5 - 1 . Goście na wyjazdach : 0 - 2 AZ , 2 - 2 Heracles , 1 - 2 Roda JC , 0 - 4 PSV . Tak więc wydaje mi się że dziś powinien paść over 2.5 . Obie "11" spotykały się wiele razy już . Przypomne wyniki tylko z ostatnich 2 lat . W pierwszej rundzie tego sezonu Twente wygrało na wyjeździe 3:1 . 2005/2006 1:1 , 2:1 . Tak więc polecam obie opcje wybrane w tym meczu prze zemnie . Bo stroną dominującą w tym spotkaniu może być tylko jedna drużyna i to na pewno nie będą goście. [/i]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
ADO Den Haag - Feyenoord Rotterdam Over 2.5 1.60 Interwetten
Wczoraj w meczach Eredivisie padły same "undery". Dziś więc spodziewam się większego strzelania w jednym ze spotkań. Najłatwiej o to będzie pewnie w Hadze, gdzie stołeczny klub podejmie ekipe z Rotterdamu. ADO w ostatnich meczach zawsze strzela przynajmniej jednego gola, jednak mimo to już dawno temu kibice tej drużyny cieszyli się z trzech punktów. Mimo dobrego ataku Den Haag w którym prym wiodą Santi Kolk, doświadczony Michael Mols czy Rickie Hoogendorpem zespół okupuje ostatnie miejsce w lidze i na gwałt potrzebuje punktów. Powodem słabej postawy lini defensywnej tej ekipy jest brak dobrego bramkarza. Niezdolni do gry są trzej bramkarze Stefaan Postma, Robert Zwinkles i Josh Wagenaar. W tej sytuacji miejsce między słupkami zajmuje niedoświadczony Richard van Neuwkoop, któremu już w meczu z Ajaxem przydażały się dość poważne błędy. Na problemy z defensywą może narzekać także dzisiejszy rywal ADO, czyli Feyenoord. Drużyna ta traci bardzo dużo bramek a wyjazdowe porażki z Bragą 1-4, Ajaxem 1-4 czy Twente 0-3 tylko potwierdzają katastrofalną dyspozycje defensywy. Po nieobecności wraca w Feyenoordzie Theo Lucius i będzie to napewno wzmocnienie gości. A owo wzmocnienie napewno się przyda bo jeśli spojrzymy na ostatnie konfrontacje Hagi na własnym terenie z Portowcami to zobaczymy, że od trzech meczy ADO nie przegrało z Feyenoordem, a nawet dwa razy okazało się lepsze. W tym sezonie Haga zdołała strzelić gola na boisku w Rotterdamie, jednak mecz zakończył się sukcesem Portowców 3-1. Teraz gospodarze nie są bez szans na jakieś punkty bo goście z Rotterdamu grają fatalnie na wyjazdach. Mając na uwadze bardzo słabą gre obronną obu zespołów i to, że wczoraj notowano w Holandii "undery" spodziewam się przynajmniej trzech bramek na Zuiderpark Stadion.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
idzcie sobie na qc...
-- pzdr.bcn1899 *som i serem*
Last edited by bcn1899; 25/02/2007 16:31.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 29 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 1,005
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 1,005 |
dzisiaj mysle ze warto grac na Twente Enschede... kurs 2,3
oto ostatnie 5meczy na Nijmegen: NEC Nijmegen Twente Enschede 0:3 17.02.2006 NEC Nijmegen Twente Enschede 0:2 13.11.2004 NEC Nijmegen Twente Enschede 0:2 10.11.2004 - puchar NEC Nijmegen Twente Enschede 2:1 14.09.2003 NEC Nijmegen Twente Enschede 1:2 10.11.2002
mysle ze po takim kursie warto zagrac Twente pomimo ostatniej wpadki u siebie (0-0 z Willem II), poniewaz Twente moze nawet w tym sezonie powalczyc o Wicemistrzostwo (do 2miejsca traci tylko 2 pkt...)a chcac to osiagnac poprostu trzeba takie mecze jak ten wygrywac... dlatego typ na dzis:
NEC Nijmegen - Twente Enschede 2 (2,3)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Willem II-Groningen 1 Willem II już wyszło ze strefy spadkowej,a zarazem kryzysu.U siebie grają nawet dobrze 5-2-6.Groningen to zespół znajdujący się w strefie baraży walczących o uczestnictwo w pucharze UEFA.Na wyjazdach 4-2-7 mają.Stawiam na Willem bo gra u sibei to spotkanie oraz 5 ostatnich pojedynków pomiędzy tymi zespołami w Tillburgu kończyło się zwycięstwem gospodarzy.No i inna kwestia Willem ma 3 punkty przewagi nad zespołem walczącymi o ligowy byt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
[ Linked Image] VS [ Linked Image] Vitesse Arnhem - Sparta Rotterdam (piątek, 20:30) Gelredome Spotkanie, które rozpoczyna 31 kolejkę rozgrywek Eredidivisie. Spotkanie to odbędzie się w Arnhem na stadionie Gelfedome.Nadreńczycy plasujący się na odległym miejscy zmierzą się z nieobliczalną jak dla mnie Spartą z Rotterdamu. Spotkanie ważne dla obu ekip z powodu chęci udziału chociażby w barażach o Puchar Uefa.Do końca sezonu pozostało już tylko 4 kolejki i jeśli któraś z ekip poważnie myśli o udziału w tychże prestiżowych rozgrywkach, musi zdobyć komplet punktów.Cięższe zadanie stoi chyba przed podopiecznymi Aad de Mos'a gdyż jego podopieczni nie potrafią zdobyć kompletu punktów od 9 spotkań!!Jednakże z drugiej strony stanie dość słabo dysponowany jak na chwilę obecną zespół z Rotterdamu.Nie można powiedzieć, że zawodnicy Sparty grają kiepski dla oka futbol.Oglądałem kilka spotkań tej drużyny i musze przyznąc że mają przebłyski.Zawodnicy tej dryżyny (można niełądnie powiedzieć) nie mają lidera strzeleckiego.Ich gra opiera się bardziej na 'całościowej' współpracy na boisku.Odmienne zdanie mam na temat drużyny Vittese.TO właśnie w jej szeregach można zauważyć jednego z lepszych strzelców tegorocznych rozgrywek Eredivisie.Danko Lazović 17 razy pokonał bramkarzy drużyny przeciwnej w tym sezonie.Jednakże w 3 ostatnich spotkaniach, w których grał, nie zdołał pokonać bramkarzy drużyn przeciwnych.Sądzę, że właśnie w dzisiejszym spotkaniu ta niemoc zostanie przełamana i Lazović zanotuje kolejne trafienie na swoim koncie.Sądzę że bramek za dużo w tym meczu nie ujrzymy.Dlatego podejmuje się typowanie undera w tym meczu po bardzo ładnym kursie @2.15-GB.Typuje też minimalne zwycięstwo gospodarzy @1.77-GB 
Pozdrawiam $port
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
Breda NAC - Alkmaar AZ over 2.5 @1.65 10Bet
mecz trzeciego w tabeli AZ z 7 Bredą. w sierpniu ubiegłego roku, AZ dosłownie zniszczył drużynę z Bredy 8-1 ! w niedzielnym meczu liczę również na grad bramek. może ostatnio forma AZ nie najwyższa ale liczę na przełamanie ... i ostre strzelanie ...
dodatkowo oprócz w/w singla gram dubelka, równiez oVerek Werderu z Nürnberg FC po łącznym kursie w 10bet @2.72
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
[ Linked Image] VS [ Linked Image] Vitesse Arnhem - Sparta Rotterdam (piątek, 20:30) Gelredome Lazovic to score  Vittese win  under  zabrakło niewiele, jednak niestety przypomniał o sobie w tym spotkaniu aż dwukrotnie Lazović...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176 |
WITAM chciałbym sie dowiedzieć co decyduje o mistrzostwie w lidze holenderskiej, czy nie ma tam może dodatkowych meczy w przypadku równej ilości punktów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 276 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Feyenoord - Alkmaar --> 1 2.00
15.12.2007 - 20:00
tu też krótko napiszę bez owijania w bawełnę. rzadko możemy chwycić taki kurs na Feje u siebie. pewnie oddsmakerzy kierują się nazwą przeciwnika ale do AZ już tak podchodzić nie możemy, w tym sezonie od najlepszych dzieli ich już sporo, nie potrafią utrzymać wszystkich ważnych graczy w zespole - taki to klub. ma to odzwierciedlenie w tabeli, wszkaże do 3ego Feyenoordu tracą 8pkt.
Feye- strasznie mocny u siebie i nie wyobrażam sobie by ich stadion, należący do najgorętszych w Holandii, aż nie kipiał w sobotni wieczór. gospodarze ostatnie lekko się zdekoncentrowali remisując niespodziewanie na boisku Venlo ale tu nic takiego nie będzie miało miejsca. Feyenord wyjdzie na pełnym gazie i będzie szturmował rywala by żadne punkty nie wyjechały z Rotterdamu. z tego co wiem, Feye w pełnym składzie. ja tu widzę ostry ofens gospodarzy i w efekcie zwycięstwo.
HW 7/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
mura, oglądałem ostatni mecz Feyenoordu z Venlo i powiem ci że grali po prostu tragicznie. "Chłopcy we mgle" - to dobre określenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
dzięki Sosna za relacje... właśnie podobne opinie słyszałem sam niestety nie oglądałem ale ponoć to nawet VVV było bliższe zgarnięcia 3 pkt ja mimo wszystko pozostanę przy swoim typie. Feyenoord potrafi moibilizować się na takie spotkania, cała otoczka - sobotni wieczór, stadion wypchany po ostatnie miejsce... Feye umie się spinać. AZ pewnej bariery już nie przeskoczy. widać sporą różnicę w tym co reprezentują w obecnym, a co widzieliśmy w zeszłym sezonie. gram na Feje i liczę że się nie zawiodę. alę dzięki za zwrócenie uwagi, bo merytoryczne opinie zawsze są pomocne i mile widziane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jak to mowia "jedna jaskolka wiosny nie czyni" Feye u siebie zawsze stawia bardzo wysoko poprzeczke, w latach gdzie wylacznosc na zajmowanie pierwszych dwoch miejsc mialo PSV i Ajax, ekipa "Portowcow" potrafila odsylac obu rywali z bagazem kilku bramek AZ gra w tym roku padline, aktualnie wygladaja nieco lepiej niz na poczatku sezonu, ale napewno sa do ogrania ... przy dobrym wietrze i handi do pokrycia trzeba poczekac na newsy z obu obozow, choc z pewnoscia przychylam sie do typu murka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,191 |
Nie wiem co sie dzieje ale byłem o 13.45 w totomixie i mecz feyenordu jest zablokowony
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,191 |
aaaaa juz chyba wiem meczyk przwełożony sorry za zamiesznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545 |
[ Linked Image] - [ Linked Image] Poważnie zastanawiam się nad zagraniem dziś [b]Vitesse -1. Kurs na takie rozwiązanie wynosi 2,02 w unibecie. Gospodarze w ostatnim meczu u siebie z Twente(2-2) pokazali, że grać w piłkę potrafią. Zresztą, napsuli trochę krwi już Heerenven czy Feyenordowi, a ograli Alkmaar. Na własnym boisku są w stanie podjąć walkę z każdym, a obecna sytuacja Excelsior wygląda dokładnie tak: [ Linked Image] czyli ostanie miejsce w tabeli i plaga kontuzji. Według różnych źródeł w drużynie gośći w tym meczu nie zagrają: Sebastiaan Steur,Rene van Diere,Eldridge Rojer,Daniel Guijo Velasco ,Damien Hertog. Ostatnie mecze Vitesse u siebie(3-1-3) Vitese 2:2 Twente Vitese 0:1 Heerenv. Vitese 1:0 Willem II Vitese 0:1 Feyenord Vitese 0:2 DeGraaf. Vitese 1:0 Nijmegen Vitese 1:0 Alkmaar Ostatnie mecze Excelsior na wyjeździe(0-2-4) Willem II 6:0 Excelsior DeGraaf. 1:1 Excelsior Feyenord 1:0 Excelsior Roda 3:3 Excelsior Alkmaar 3:0 Excelsior Venlo 3:1 Excelsior[/b] pzdr.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|