Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#165397 04/10/2001 23:25
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Nadszedł czas na ostatnią kolejką żużlową w naszyn kraju i mój ostatni post do tego tematu w tym roku.Mam nadzieję że w 100% trafny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zaczynając od meczu na szczycie Apator Toruń - Atlas Wrocław.Nie znam
kursów ale spodziewam się jakiś 1,8 - 1,8.Mecz o wszystko,kto wygrywa
zgarnia wszystko i następny sezon rozpoczyna z koroną.Ja osobiście go nie
gram ale skłaniałbym się ku 1 z dwóch powodów:atut własnego toru Apatora
(przypomne tylko że we Wrocławiu minimalnie wygrał Atlas),oraz słabszą
postawą Ułamka,Krzyżaniaka,Słabonia w meczu z Bydgoszczą w sumie zdobyli
7pkt.Ale wiadomo że to inny mecz,o wszystko,i mobilizacja będzie zupełnie
inna.Mój typ 47-43
Pergo Gorzów - Polonia Bydgoszcz mecz o nic i takie są najgorsze.Pergo
najprawdopodobniej bez Crumpa więc nieco więcej szans daje Bydgoszczy. Na
pewno w obu teamach będą chcieli pokazać się juniorzy.
Mój typ 44-46
Polonia Piła - Unia Leszno raz już przejechałem się na meczu tych dwóch
drużyn,ale o zgrozo teraz typ wychodzi mi identyczny tzn 2! Dlaczego? Pilska
Polonia zawiodła swoich fanów już dawno temu,kiedy odpadła o walkę o
pierwszą 4.Teraz chce zachować twarz ale z możliwie jak najmniejszymi
kosztami.Nie wiadomo czy wystąpią obcokrajowcy.Wiadomo że każdy występ
takiego zawodnika to kilka tysięcy zł mniej w kasie klubu.Mecz dla Poloni o
nic a dla Uni...jeżeli wygrają będą pewni pozostania w ekstralidze. Porażka
sprawi że w barażach spotkają się z silnym RKM a ta batali nie wiadomo jak
się zakończy.Więc szósty zmysł mi podpowiada że działącze odu drużyn
dogadają się przy zielonym stoliczku i minimalnie zwycięży Unia pozostając
spokojnie w ekstralidze.
P.S.Zaangażowanie dwóch obcokrajowców w obu domniemanych barażach w drużynie
kosztowałoby właśnie tą sumke jaką mogą zobaczyć działacze Pilskiej
Polonii!!!
Radson/Malma Częstochowa - ZKŻ Zielona Góra mecz o pozostanie w
ekstralidze.Obie drużyny mają nóż na gardle.Porażka sprwi że jedna z nich
ląduje w 1 lidze.I tutaj ciekawostka: Częstochowa nie ma pieniędzy na
obcokrajowców i prawdopodobnie nie pojadą obydwaj.Ta sytuacja stawia w roli
zdecydowanych faworytów ZKŻ - który już pieniążki ma.Ostatni mecz tych
drużym w playofach zakończył się wynikiem 51-39(na torze w ZG) a radson był wtedy z
obckrajowcami.Nic więcej na ten temat.Mój typ:42-48 jeżeli Radson bez Obcokrajowców!!!

Cze.

Bonus: Unibet
#165398 05/10/2001 20:17
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Szkoda ze sezon zuzla dobiega konca ale trzeba sie z tym pogodzic.

Jesli chodzi o mecz apator Atlas chcialem postawic na Apator ale jest maly problem w druzynie z torunia nie ma wystapic Jonsson.Dodatkowo ograomna stawka tego meczu.Chyba zbyt trudny.
Mecz Czestochowa ZKZ rzeczywiscie w druzynie Czestochowy nie pojada ani Sulivan ani Ferjan.A ich zastepcy sa o wiele gorsie.Na dodatek widac ze straniero ZKz Hamill juz sie pobieral i znowu swienie jezdzi.Podobnie zreszta jak Svab.Wiadomo ze sila Wlokniarza opierala sie na sulivanie dlatego mysle ze w meczu tym faworytem jest ZKZ TYp 49-41 dla ZKZ

Pila Leszno .Kto by na pocztaku sezonu powiedzial ze to Leszno wygra w Pile mysle ze prawie nikt.Leszno jednak jezdzi coraz lepiej ale nie to jest glownym powodem.Widzialem mecz Wlokniarz Pila to byla zwyczjan kpina ze strony Pilan.jezdzili sobie dla zabawy zeby tylko odjechac ten mecz.Zadego zangazowania a przy mowywacji jaka ma Unia nie widze innej mozliwosci jak zwyciestwo leszna.Mysle nawet ze pila pojedzie z mlodziezowcami.dobrucki spelinil swoje zadanie i doprowadzil do utzrymania Pily teraz musi do konca wyleczyc kontuzje,Karlsson takze nie wystapi a przy okazji mlodziez poloni sie podszkoli.Typ 48-42 dla Leszna


mecz gorzow Bydgoszcz nie wypowiadam sie bo niewiem w jakim skladzie wystapia Gorzowianie.

miejmy nadzieje ze bedzie mozna niezle zarobic

#165399 06/10/2001 15:02
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
Ok koniec ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ((
Też się dołączę
Apator - Atlas tu będzie 50-50% nic niewiadomo jak "Ricky" ma jeździć we Wrocławiu to wszystkie oczy będą na niego zwrócone jak speprzy to go kibol z Torunia nie wypuści mój typ 47-43

Piła - Leszno i tu podzielam uwagę kolegów że Piła sobie to odpuści dla "dobra" leszczynian mój typ 40-50

Częstochowa ZKŻ serce prz Zielonogórzaninach jak WŁókniarz wystąpi z Sullivanem to oni wygrają jak nie to moi mają sznsę podobno Częstochowa jest w stanie zapłacić karę aby Sullivan nie pojechał na turnirj Javy !
mój typ hmm sorry niewiem

Pergo - Polonia gorzowianie jadą w krajowym składzie znaczy sie odpuszczają sobie mój typ 40-50

#165400 07/10/2001 01:13
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Uwaga na mecz Piła - Leszno.Leszno podobno w krajowym składzie,ale to nie potwierdzone informacje !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#165401 07/10/2001 01:53
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Nasz sponsor nie da nam tym razem zarobic tylko 1.7 na Leszno! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#165402 07/10/2001 02:53
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Rzeczywiscie Unia jedzie w krajowym skladzie wiec nie grajcie na Leszno

#165403 07/10/2001 03:30
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
za pozno.ja juz zagralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .jak meczu nie kupia to sie mocno wkurze.
czy jest ten mecz na zywca w sieci?dzieki za odp.

#165404 07/10/2001 03:57
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Nie mecze na zywo sa tylko w radiu.Ja na przyklad slucham w radiu Pik(radio bydgoskie)

#165405 12/10/2001 15:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jutro GP Challenge w Krsko. Do GP 2002 awansuje pierwsza szóstka zawodników.
Trochę o torze w Słowenii - 387 m, nawierzchnia ceglasta (tor raczej slick niz deep), geometria przypominająca polskie tory - krotko mowiac nalezy spasowac motocykl na twardy tor, start i cala lycha do przodu.
Faworyci wg mnie (kursy STS):
Hancock 1-4 kurs 1,5
Ferjan 1-6 kurs 1,6
Protasiewicz 1-6 kurs 2,0

Ze wzgledu na tor problemy moga miec obiegowi faworyci Nicholls i Jonsson.
Uwaga: te zawody mozna grac jako single !!!
Czekam na komentarze, a moze zwyciestwo Andy Smitha lub Stefana Anderssona po kursie 18,00 ? :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek:

#165406 12/10/2001 17:19
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Zgadzam sie z problemami Jonsson na tym torze.Jesli bedzie rzeczywiscie twardy bedzie sie liczyl start a wiec na Smitha nie ma co liczyc(w Lesznie jezdzi bardzo slabo).Podobnie jak ty uwazam ze spore szanse ma Hancock i Prostasiewicz jesli wytrzyma nerwowo.Nichollsa tak do konca bym nie skreslal bo znajduje sie w znakomitej formie i nawet na tym torze powinien sobie poradzic.Mylse ze ten tor powinien byc zblizony do toru bydgoskie i leszczynskiego wiec najlepeij spojrzec jak dani zawodnicy czuja sie na tym torze.Niestety nie znam na tyle tego toru zeby tak do konca sie wypowiedziec.

#165407 12/10/2001 17:25
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Wydaje mi sie ze nie bez szans sa Jagus czy Lyons chodz tutaj nie bylby do kona przekonany

#165408 15/10/2001 12:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Andy Smith zawodnikiem GP 2002!!! Na swiatowej zuzlowej liscie dyskusyjnej jest informacja, ze dunski mechanik FinnRune Jensen postawil na Smitha 1000 koron dunskich, ze ten awansuje do GP2002. Kurs byl 40-1. Wiecie moze u jakiego buka byly takie kursy ?????

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, rymoholik, betowiec, alfa, aker, Sensei, $-man, forty, Lukasz111, Akhu, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,721 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,046
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1