|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572 |
Nadszedł czas na ostatnią kolejką żużlową w naszyn kraju i mój ostatni post do tego tematu w tym roku.Mam nadzieję że w 100% trafny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zaczynając od meczu na szczycie Apator Toruń - Atlas Wrocław.Nie znam kursów ale spodziewam się jakiś 1,8 - 1,8.Mecz o wszystko,kto wygrywa zgarnia wszystko i następny sezon rozpoczyna z koroną.Ja osobiście go nie gram ale skłaniałbym się ku 1 z dwóch powodów:atut własnego toru Apatora (przypomne tylko że we Wrocławiu minimalnie wygrał Atlas),oraz słabszą postawą Ułamka,Krzyżaniaka,Słabonia w meczu z Bydgoszczą w sumie zdobyli 7pkt.Ale wiadomo że to inny mecz,o wszystko,i mobilizacja będzie zupełnie inna.Mój typ 47-43 Pergo Gorzów - Polonia Bydgoszcz mecz o nic i takie są najgorsze.Pergo najprawdopodobniej bez Crumpa więc nieco więcej szans daje Bydgoszczy. Na pewno w obu teamach będą chcieli pokazać się juniorzy. Mój typ 44-46 Polonia Piła - Unia Leszno raz już przejechałem się na meczu tych dwóch drużyn,ale o zgrozo teraz typ wychodzi mi identyczny tzn 2! Dlaczego? Pilska Polonia zawiodła swoich fanów już dawno temu,kiedy odpadła o walkę o pierwszą 4.Teraz chce zachować twarz ale z możliwie jak najmniejszymi kosztami.Nie wiadomo czy wystąpią obcokrajowcy.Wiadomo że każdy występ takiego zawodnika to kilka tysięcy zł mniej w kasie klubu.Mecz dla Poloni o nic a dla Uni...jeżeli wygrają będą pewni pozostania w ekstralidze. Porażka sprawi że w barażach spotkają się z silnym RKM a ta batali nie wiadomo jak się zakończy.Więc szósty zmysł mi podpowiada że działącze odu drużyn dogadają się przy zielonym stoliczku i minimalnie zwycięży Unia pozostając spokojnie w ekstralidze. P.S.Zaangażowanie dwóch obcokrajowców w obu domniemanych barażach w drużynie kosztowałoby właśnie tą sumke jaką mogą zobaczyć działacze Pilskiej Polonii!!! Radson/Malma Częstochowa - ZKŻ Zielona Góra mecz o pozostanie w ekstralidze.Obie drużyny mają nóż na gardle.Porażka sprwi że jedna z nich ląduje w 1 lidze.I tutaj ciekawostka: Częstochowa nie ma pieniędzy na obcokrajowców i prawdopodobnie nie pojadą obydwaj.Ta sytuacja stawia w roli zdecydowanych faworytów ZKŻ - który już pieniążki ma.Ostatni mecz tych drużym w playofach zakończył się wynikiem 51-39(na torze w ZG) a radson był wtedy z obckrajowcami.Nic więcej na ten temat.Mój typ:42-48 jeżeli Radson bez Obcokrajowców!!!
Cze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
Szkoda ze sezon zuzla dobiega konca ale trzeba sie z tym pogodzic.
Jesli chodzi o mecz apator Atlas chcialem postawic na Apator ale jest maly problem w druzynie z torunia nie ma wystapic Jonsson.Dodatkowo ograomna stawka tego meczu.Chyba zbyt trudny. Mecz Czestochowa ZKZ rzeczywiscie w druzynie Czestochowy nie pojada ani Sulivan ani Ferjan.A ich zastepcy sa o wiele gorsie.Na dodatek widac ze straniero ZKz Hamill juz sie pobieral i znowu swienie jezdzi.Podobnie zreszta jak Svab.Wiadomo ze sila Wlokniarza opierala sie na sulivanie dlatego mysle ze w meczu tym faworytem jest ZKZ TYp 49-41 dla ZKZ
Pila Leszno .Kto by na pocztaku sezonu powiedzial ze to Leszno wygra w Pile mysle ze prawie nikt.Leszno jednak jezdzi coraz lepiej ale nie to jest glownym powodem.Widzialem mecz Wlokniarz Pila to byla zwyczjan kpina ze strony Pilan.jezdzili sobie dla zabawy zeby tylko odjechac ten mecz.Zadego zangazowania a przy mowywacji jaka ma Unia nie widze innej mozliwosci jak zwyciestwo leszna.Mysle nawet ze pila pojedzie z mlodziezowcami.dobrucki spelinil swoje zadanie i doprowadzil do utzrymania Pily teraz musi do konca wyleczyc kontuzje,Karlsson takze nie wystapi a przy okazji mlodziez poloni sie podszkoli.Typ 48-42 dla Leszna
mecz gorzow Bydgoszcz nie wypowiadam sie bo niewiem w jakim skladzie wystapia Gorzowianie.
miejmy nadzieje ze bedzie mozna niezle zarobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335 |
Ok koniec ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (( Też się dołączę Apator - Atlas tu będzie 50-50% nic niewiadomo jak "Ricky" ma jeździć we Wrocławiu to wszystkie oczy będą na niego zwrócone jak speprzy to go kibol z Torunia nie wypuści mój typ 47-43
Piła - Leszno i tu podzielam uwagę kolegów że Piła sobie to odpuści dla "dobra" leszczynian mój typ 40-50
Częstochowa ZKŻ serce prz Zielonogórzaninach jak WŁókniarz wystąpi z Sullivanem to oni wygrają jak nie to moi mają sznsę podobno Częstochowa jest w stanie zapłacić karę aby Sullivan nie pojechał na turnirj Javy ! mój typ hmm sorry niewiem
Pergo - Polonia gorzowianie jadą w krajowym składzie znaczy sie odpuszczają sobie mój typ 40-50
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572 |
Uwaga na mecz Piła - Leszno.Leszno podobno w krajowym składzie,ale to nie potwierdzone informacje !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Nasz sponsor nie da nam tym razem zarobic tylko 1.7 na Leszno! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
Rzeczywiscie Unia jedzie w krajowym skladzie wiec nie grajcie na Leszno
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
za pozno.ja juz zagralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .jak meczu nie kupia to sie mocno wkurze. czy jest ten mecz na zywca w sieci?dzieki za odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
Nie mecze na zywo sa tylko w radiu.Ja na przyklad slucham w radiu Pik(radio bydgoskie)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jutro GP Challenge w Krsko. Do GP 2002 awansuje pierwsza szóstka zawodników. Trochę o torze w Słowenii - 387 m, nawierzchnia ceglasta (tor raczej slick niz deep), geometria przypominająca polskie tory - krotko mowiac nalezy spasowac motocykl na twardy tor, start i cala lycha do przodu. Faworyci wg mnie (kursy STS): Hancock 1-4 kurs 1,5 Ferjan 1-6 kurs 1,6 Protasiewicz 1-6 kurs 2,0
Ze wzgledu na tor problemy moga miec obiegowi faworyci Nicholls i Jonsson. Uwaga: te zawody mozna grac jako single !!! Czekam na komentarze, a moze zwyciestwo Andy Smitha lub Stefana Anderssona po kursie 18,00 ? :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
Zgadzam sie z problemami Jonsson na tym torze.Jesli bedzie rzeczywiscie twardy bedzie sie liczyl start a wiec na Smitha nie ma co liczyc(w Lesznie jezdzi bardzo slabo).Podobnie jak ty uwazam ze spore szanse ma Hancock i Prostasiewicz jesli wytrzyma nerwowo.Nichollsa tak do konca bym nie skreslal bo znajduje sie w znakomitej formie i nawet na tym torze powinien sobie poradzic.Mylse ze ten tor powinien byc zblizony do toru bydgoskie i leszczynskiego wiec najlepeij spojrzec jak dani zawodnicy czuja sie na tym torze.Niestety nie znam na tyle tego toru zeby tak do konca sie wypowiedziec.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
Wydaje mi sie ze nie bez szans sa Jagus czy Lyons chodz tutaj nie bylby do kona przekonany
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Andy Smith zawodnikiem GP 2002!!! Na swiatowej zuzlowej liscie dyskusyjnej jest informacja, ze dunski mechanik FinnRune Jensen postawil na Smitha 1000 koron dunskich, ze ten awansuje do GP2002. Kurs byl 40-1. Wiecie moze u jakiego buka byly takie kursy ?????
|
|
|
Link skopiowany do schowka