|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Może mi ktoś powiedzieć coś o niedzielnym wyścigu. Moje typy z profa F54 Barrichello 12,0 zwycięstwo w kwalifikacjach F26 Montoya Fretzen 2 kurs 2,2 Montoya dopiero raz dojechał do mety Proszę o komentarz oraz o jakieś ciekawe typy
[This message has been edited by DJ Bronek (edited 08-06-2001).]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Napewno warto obstawić Schumachera że zdobędzie PP- kurs 2.0 w sts, Ponadto Barrichello na pudle w zawodach głownych 2.5 w profim. Sorry że tak mało ale pędze do profesjonala POzdrawiam ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201 |
tor w monteralu jest bardzo wymagający pod względem aerodynamiki bolidu więc obstawiałbym przegranych kierowców williamsa PROF F23 Hakkin.-Montoya 1 1.4 lub F26 Montoya-Frentzen 2 2.2
dlaczego ?? bo williamsy sa bardzo szybkie ale malo stabilne co bylo widac w monaco (obydwoje rozbili samochody)
Couldhard w poprzednich wyscigach dojerzdal zawsze na punktowanych miejscach mimo wielkiego pecha, dlaczego i tym razem nie mialo by tak byc? wiec:
#3 F02 Coulthard pos.1-6 1.35
to samo Hakinnen, juz nie ma nic do stracenia a punkty dla zespolu MUSI zdobyc jego pech juz sie skonczyl. Moim zdaniem powinnien wylaczyc na starcie "autopilota" wiec # F03 Hakkin. 1-6 1.45
a teraz kto lepszy ? Couldhard bedzie pedzil jak diabel #4 F22 Coulthard-Barrich. 1 1.4
a bari nie bedzie mu ustepowal: #5 F24 Barrich.-Trulli 1 1.35
Teraz mozna pukladac te typy w jakies sensowne kombinacje.. ale to pozostawie sobie po wynikach kwalifikacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Napiszcie coś po kwalifikacjach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Oryginalnie wysłał Endriu: tor w monteralu jest bardzo wymagający pod względem aerodynamiki bolidu więc obstawiałbym przegranych kierowców williamsa PROF F23 Hakkin.-Montoya 1 1.4 lub F26 Montoya-Frentzen 2 2.2
dlaczego ?? bo williamsy sa bardzo szybkie ale malo stabilne co bylo widac w monaco (obydwoje rozbili samochody) Witaj Endriu.Nie zgodze sie z Toba co do tej opini,nie aerodynamika decydowala w GP-Monaco,a niesamowicie trudny technicznie tor,poza tym Montoya nie znal dobrze tego toru,wiec sila rzeczy nie mogl pojechac tak dobrze jak Schumi.np.Wyniki sesji treningowej z Piatku,pokazaly ze nie jest wcale tak zle z aerodynamika Williams-BMW-Obydwoje z kierowcow ukonczyli swoje sesje odpowiednio na 5 i 6 pozycji.W dzisiejszej porannej sesji,Häkkinen byl pierwszy,za nim Coulthard,Schumacher a pozycje 5 wywalczyl Ralf( Montoya z powodu problemow z silnikiem,nie ukonczyl tej sesji) Moim zdaniem sprawa pozycji Williamsow w GP Canada,to sprawa otwarta. Pozdrawiam ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
Couldhard w poprzednich wyscigach dojerzdal zawsze na punktowanych miejscach mimo wielkiego pecha, dlaczego i tym razem nie mialo by tak byc? wiec:
#3 F02 Coulthard pos.1-6 1.35
to samo Hakinnen, juz nie ma nic do stracenia a punkty dla zespolu MUSI zdobyc jego pech juz sie skonczyl. Moim zdaniem powinnien wylaczyc na starcie "autopilota" wiec # F03 Hakkin. 1-6 1.45
a teraz kto lepszy ? Couldhard bedzie pedzil jak diabel #4 F22 Coulthard-Barrich. 1 1.4
a bari nie bedzie mu ustepowal: #5 F24 Barrich.-Trulli 1 1.35
Teraz mozna pukladac te typy w jakies sensowne kombinacje.. ale to pozostawie sobie po wynikach kwalifikacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201 |
czesc bogge
Trudnosc toru w monaco to wlasnie trudnosc z ustawieniem bolidu, potrzebna jest duza siła dociskowa. Wialmsy owszem w kwalifikacjach kanady stoją wysoko ale ich ogumienie nie dotrzyma do 3/4 wyscigu i odpadna lub beda wolniej jedzdzic a to utrata kilku pozycji na rzecz BARow (to jest ich obiekt) 6-panis, 9-villnev troche mnie martwi kondycja mclarenow ale jestem dobrej mysli
ja postawiłem dzis w profie tak: #1 F22 Coulthard-Barrich. 1 1.4 F23 Hakkin.-Montoya 1 1.55 F25 R.Schum.-Villen 2 2,7 AKO:5,86 (TT-100)
#2 F23 Hakkin.-Montoya 1 1.4 F26 Montoya-Frentzen 2 2.2 F02 Coulthard pos.1-6 1.35 AKO: 4,16 (TT-100)
#3 F29 Hakkin.-Panis 1 1.45 F28 Coulthard-Trulli 1 1.37 F32 R.Schum.-Panis 2 2,6 AKO: 5,17 (TT-100)
#4 F39 Villen.-Verstappen 1 1.43 F37 Panis-Heidfeld 1 1.55 F03 Hakkin. pos 1-6 1,6 AKO:3,55 (TT-100)
#5 F09 Villen. pos.1-6 3,5 F02 Coulthard pos.1-6 1,35 F24 Barrich.-Trulli 1 1.55 F23 Hakkin.-Montoya 1 1.55 AKO: 10,63 (TT-100)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Endriu, Frentzen nie pojedzie. Jest chory i zastępuje go Zonta.
Moje zakłady na dzisiejszy wyścig to:
Button - De La Rosa 1 @ 1.90 (Gamebookers)
De La Rosa do tej pory ani razu nie dojechał do mety, nie sądze aby mu się to udało i na dość trudnym torze w Kanadzie. Button ma wolny samochód, ale dość niezawodny.
Button - Alonso 1 @ 1.60 (Interwetten)
Alonso jest gorszym kierowcą niż Button, do tej pory był też wolniejszy od niego.
Irvine - Alesi 2 @ 2.20 (SportsInteraction)
Alesi jest oprócz Coultharda jedynym zawodnikiem, który ukończył wszystkie wyścigi. Irvine był ostatnio na podium na swoim ulubionym torze w Monte Carlo, ale w całym sezonie Jaguary prezentują się bardzo przeciętnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201 |
z tym Alesim to był swietny typ
A jak to jest jesli z pary "kto lepszy" nie dojezdza zaden z zawodnikow ??? Czy Prof zwraca stawkę czy liczone są przejechane okrązenia ? czy moze cały kupon jest do d... ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Liczy się kto zajedzie dalej, jeżeli odpadną na tym samym okrązeniu to jest zwrot stawki. Niestety Button mnie już na pierwszym okrążeniu zestresował, na szczęście Alonso odpadł szybciej ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Pora na GP Europy.
Moje typy:
Hakkinen - Barichello 2 @ 2.00 (Hill)
Dlaczego bukmacherzy uważają Hakkinena za faworyta w tej parze naprawdę nie wiem. Barichello był szybszy w kwalifikacjach, będzie startował przed Finem, ma bardziej niezawodny samochów. W tym roku na osiem wyścigów Barichello był lepszy niż Hakkinen w sześciu. Jak dla mnie ma co najmniej 55% szans aby być szybszym i tym razem.
Irvine - Alesi 2 @ 1.85 (Gamebookers)
Te mecz jest moim ulubionym w tym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Alesi jest niezawodny, jako jedyny ukończył w tym roku wszystkie wyścigi. Jaguary rozczarowują. Szanse Alesiego w tej parze oceniam na 65%. Do tej pory Alesi - Irvine 6-2.
Alesi - De La Rosa 1 @ 1.61 (Ladbrokes)
A to jeszcze pewniejszy zakład niż ten wyżej. De La Rosa jest gorszym kierowcą niż Irvine, ponadto będzie startował za Alesim. W tym roku jak do tej pory Alesi był lepszy od De La Rosy we wszystkich wyścigach.
Komentarze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Może wiecie ilu zawodników przeważnie dojeżdża do mety na tym torze W totomixie można wybrać parę zawodników i obstawić że obaj nie dojadą do mety
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Moje zakłady na dzisiejszy wyścig:
Alesi - Bernoldi 1 @ 1.80 (GC Sports)
Najbardziej niezawodny kierowca w tym roku jest w parze z Bernoldim w dość kiepskim Arrowsie, który ukończył dopiero dwa wyścigi w tym sezonie. Wspaniała oferta.
jeżeli ktoś nie ma konta w GC Sports to może też zagrać
Burti - Bernoldi 1 @ 1.60 (Ladbrokes lub Gamebookers)
ten zakład też wygląda bardzo dobrze. Burti ma taki sam bolid jak Alesi, ponadto będzie startował dwa rzędy przed Bernoldim.
Burti - Fisichella 1 @ 2.00 (GC Sports)
Naprawdę nie wiem dlaczego Fisichella jest faworytem w tej parze. Burti był nieco szybszy w kwalifikacjach, ma też znacznie mniej zawodny bolid.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201 |
GP Francji 01.07
uq$ faktycznie para Alesi-Bernoldi to okolicznosciowa gratka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
do tego: #2 Alesi-Verstappen 1 1,8 (gamebookers)
#3 Button-Fisichella 1 2,00
Button nie ukonczyl tylko 2 wyscigów a kolega z zespolu az 5.
#4 fastes lap Montoya 7,00
na 8 ostatnich wyscigow Williamsy maja 4 fastes lapy z tego 3 Ralph, mozna by zagrać jeszcze:
#5 fastes lap R.Sumacher 2,8
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Panowie czy ktoryś mógłby polecić jakieś ciekawe strony pomocne w typowaniu F1 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
... fenkju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
... super, może oprócz wiadomych rzeczy, uda mi się gdzieś znależć foto z wyborow miss F1 które odbyły się w Monaco - wygrał mclaren , ferari podobno poszło w ilość a nie w jakość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
bet jak znajdziesz te miss to daj znac.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|