Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#165434 08/06/2001 18:18
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Może mi ktoś powiedzieć coś o niedzielnym wyścigu.
Moje typy z profa
F54 Barrichello 12,0 zwycięstwo w kwalifikacjach
F26 Montoya Fretzen 2 kurs 2,2
Montoya dopiero raz dojechał do mety
Proszę o komentarz oraz o jakieś ciekawe typy

[This message has been edited by DJ Bronek (edited 08-06-2001).]

Bonus: Unibet
#165435 09/06/2001 15:27
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Napewno warto obstawić Schumachera że zdobędzie PP- kurs 2.0 w sts,
Ponadto Barrichello na pudle w zawodach głownych 2.5 w profim.
Sorry że tak mało ale pędze do profesjonala
POzdrawiam [Linked Image]

#165436 09/06/2001 17:30
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
tor w monteralu jest bardzo wymagający pod względem aerodynamiki bolidu więc obstawiałbym przegranych kierowców williamsa
PROF
F23 Hakkin.-Montoya 1 1.4
lub
F26 Montoya-Frentzen 2 2.2

dlaczego ??
bo williamsy sa bardzo szybkie ale malo stabilne co bylo widac w monaco (obydwoje rozbili samochody)

Couldhard w poprzednich wyscigach dojerzdal zawsze na punktowanych miejscach mimo wielkiego pecha, dlaczego i tym razem nie mialo by tak byc?
wiec:

#3
F02 Coulthard pos.1-6 1.35

to samo Hakinnen, juz nie ma nic do stracenia a punkty dla zespolu MUSI zdobyc
jego pech juz sie skonczyl. Moim zdaniem powinnien wylaczyc na starcie "autopilota"
wiec
#
F03 Hakkin. 1-6 1.45


a teraz kto lepszy ?
Couldhard bedzie pedzil jak diabel
#4
F22 Coulthard-Barrich. 1 1.4

a bari nie bedzie mu ustepowal:
#5
F24 Barrich.-Trulli 1 1.35

Teraz mozna pukladac te typy w jakies sensowne kombinacje.. ale to pozostawie sobie po wynikach kwalifikacji

#165437 09/06/2001 18:00
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Napiszcie coś po kwalifikacjach

#165438 09/06/2001 20:15
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Quote
Oryginalnie wysłał Endriu:
tor w monteralu jest bardzo wymagający pod względem aerodynamiki bolidu więc obstawiałbym przegranych kierowców williamsa
PROF
F23 Hakkin.-Montoya 1 1.4
lub
F26 Montoya-Frentzen 2 2.2

dlaczego ??
bo williamsy sa bardzo szybkie ale malo stabilne co bylo widac w monaco (obydwoje rozbili samochody)
Witaj Endriu.Nie zgodze sie z Toba co do tej opini,nie aerodynamika decydowala w GP-Monaco,a niesamowicie trudny technicznie tor,poza tym Montoya nie znal dobrze tego toru,wiec sila rzeczy nie mogl pojechac tak dobrze jak Schumi.np.Wyniki sesji treningowej z Piatku,pokazaly ze nie jest wcale tak zle z aerodynamika Williams-BMW-Obydwoje z kierowcow ukonczyli swoje sesje odpowiednio na 5 i 6 pozycji.W dzisiejszej porannej sesji,Häkkinen byl pierwszy,za nim Coulthard,Schumacher a pozycje 5 wywalczyl Ralf( Montoya z powodu problemow z silnikiem,nie ukonczyl tej sesji)
Moim zdaniem sprawa pozycji Williamsow w GP Canada,to sprawa otwarta.
Pozdrawiam [Linked Image]

Couldhard w poprzednich wyscigach dojerzdal zawsze na punktowanych miejscach mimo wielkiego pecha, dlaczego i tym razem nie mialo by tak byc?
wiec:

#3
F02 Coulthard pos.1-6 1.35

to samo Hakinnen, juz nie ma nic do stracenia a punkty dla zespolu MUSI zdobyc
jego pech juz sie skonczyl. Moim zdaniem powinnien wylaczyc na starcie "autopilota"
wiec
#
F03 Hakkin. 1-6 1.45


a teraz kto lepszy ?
Couldhard bedzie pedzil jak diabel
#4
F22 Coulthard-Barrich. 1 1.4

a bari nie bedzie mu ustepowal:
#5
F24 Barrich.-Trulli 1 1.35

Teraz mozna pukladac te typy w jakies sensowne kombinacje.. ale to pozostawie sobie po wynikach kwalifikacji

#165439 10/06/2001 17:55
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
czesc bogge

Trudnosc toru w monaco to wlasnie trudnosc z ustawieniem bolidu, potrzebna jest duza siła dociskowa. Wialmsy owszem w kwalifikacjach kanady stoją wysoko ale ich ogumienie nie dotrzyma do 3/4 wyscigu i odpadna lub beda wolniej jedzdzic a to utrata kilku pozycji na rzecz BARow (to jest ich obiekt) 6-panis, 9-villnev
troche mnie martwi kondycja mclarenow ale jestem dobrej mysli

ja postawiłem dzis w profie tak:
#1
F22 Coulthard-Barrich. 1 1.4
F23 Hakkin.-Montoya 1 1.55
F25 R.Schum.-Villen 2 2,7
AKO:5,86 (TT-100)


#2
F23 Hakkin.-Montoya 1 1.4
F26 Montoya-Frentzen 2 2.2
F02 Coulthard pos.1-6 1.35
AKO: 4,16 (TT-100)

#3
F29 Hakkin.-Panis 1 1.45
F28 Coulthard-Trulli 1 1.37
F32 R.Schum.-Panis 2 2,6
AKO: 5,17 (TT-100)

#4
F39 Villen.-Verstappen 1 1.43
F37 Panis-Heidfeld 1 1.55
F03 Hakkin. pos 1-6 1,6
AKO:3,55 (TT-100)

#5
F09 Villen. pos.1-6 3,5
F02 Coulthard pos.1-6 1,35
F24 Barrich.-Trulli 1 1.55
F23 Hakkin.-Montoya 1 1.55
AKO: 10,63 (TT-100)

#165440 10/06/2001 21:30
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Endriu, Frentzen nie pojedzie. Jest chory i zastępuje go Zonta.

Moje zakłady na dzisiejszy wyścig to:

Button - De La Rosa 1 @ 1.90 (Gamebookers)

De La Rosa do tej pory ani razu nie dojechał do mety, nie sądze aby mu się to udało i na dość trudnym torze w Kanadzie. Button ma wolny samochód, ale dość niezawodny.

Button - Alonso 1 @ 1.60 (Interwetten)

Alonso jest gorszym kierowcą niż Button, do tej pory był też wolniejszy od niego.

Irvine - Alesi 2 @ 2.20 (SportsInteraction)

Alesi jest oprócz Coultharda jedynym zawodnikiem, który ukończył wszystkie wyścigi. Irvine był ostatnio na podium na swoim ulubionym torze w Monte Carlo, ale w całym sezonie Jaguary prezentują się bardzo przeciętnie.

#165441 11/06/2001 01:15
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
z tym Alesim to był swietny typ

A jak to jest jesli z pary "kto lepszy" nie dojezdza zaden z zawodnikow ??? Czy Prof zwraca stawkę czy liczone są przejechane okrązenia ? czy moze cały kupon jest do d... ???

#165442 11/06/2001 01:33
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Liczy się kto zajedzie dalej, jeżeli odpadną na tym samym okrązeniu to jest zwrot stawki.
Niestety Button mnie już na pierwszym okrążeniu zestresował, na szczęście Alonso odpadł szybciej [Linked Image]

#165443 24/06/2001 03:08
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Pora na GP Europy.

Moje typy:

Hakkinen - Barichello 2 @ 2.00 (Hill)

Dlaczego bukmacherzy uważają Hakkinena za faworyta w tej parze naprawdę nie wiem. Barichello był szybszy w kwalifikacjach, będzie startował przed Finem, ma bardziej niezawodny samochów. W tym roku na osiem wyścigów Barichello był lepszy niż Hakkinen
w sześciu. Jak dla mnie ma co najmniej 55% szans aby być szybszym i tym razem.

Irvine - Alesi 2 @ 1.85 (Gamebookers)

Te mecz jest moim ulubionym w tym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Alesi jest niezawodny, jako jedyny ukończył w tym roku wszystkie wyścigi. Jaguary rozczarowują. Szanse Alesiego w tej parze oceniam na 65%. Do tej pory Alesi - Irvine 6-2.

Alesi - De La Rosa 1 @ 1.61 (Ladbrokes)

A to jeszcze pewniejszy zakład niż ten wyżej. De La Rosa jest gorszym kierowcą niż Irvine, ponadto będzie startował za Alesim.
W tym roku jak do tej pory Alesi był lepszy od De La Rosy we wszystkich wyścigach.

Komentarze ?

#165444 24/06/2001 16:50
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Może wiecie ilu zawodników przeważnie dojeżdża do mety na tym torze
W totomixie można wybrać parę zawodników i obstawić że obaj nie dojadą do mety

#165445 24/06/2001 17:12
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
średnio 10-12.

#165446 01/07/2001 15:11
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Moje zakłady na dzisiejszy wyścig:

Alesi - Bernoldi 1 @ 1.80 (GC Sports)

Najbardziej niezawodny kierowca w tym roku jest w parze z Bernoldim w dość kiepskim Arrowsie, który ukończył dopiero dwa wyścigi w tym sezonie. Wspaniała oferta.

jeżeli ktoś nie ma konta w GC Sports to może też zagrać

Burti - Bernoldi 1 @ 1.60 (Ladbrokes lub Gamebookers)

ten zakład też wygląda bardzo dobrze. Burti ma taki sam bolid jak Alesi, ponadto będzie startował dwa rzędy przed Bernoldim.

Burti - Fisichella 1 @ 2.00 (GC Sports)

Naprawdę nie wiem dlaczego Fisichella jest faworytem w tej parze. Burti był nieco szybszy w kwalifikacjach, ma też znacznie mniej zawodny bolid.

#165447 01/07/2001 15:44
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
GP Francji 01.07

uq$ faktycznie para Alesi-Bernoldi to okolicznosciowa gratka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

do tego:
#2
Alesi-Verstappen 1 1,8 (gamebookers)

#3
Button-Fisichella 1 2,00

Button nie ukonczyl tylko 2 wyscigów a kolega z zespolu az 5.

#4
fastes lap
Montoya 7,00

na 8 ostatnich wyscigow Williamsy maja 4 fastes lapy z tego 3 Ralph, mozna by zagrać jeszcze:

#5
fastes lap
R.Sumacher 2,8

#165448 04/07/2001 16:26
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Panowie czy ktoryś mógłby polecić jakieś ciekawe strony pomocne w typowaniu F1 ?

#165449 04/07/2001 18:31
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
na poczatek:
PL: http://projektf1.com - sporo statystyk

ENG: http://www.dailyf1.com/en/index.shtml - godna polecenia
http://www.formula-1.co.uk/

#165450 04/07/2001 21:39
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
... fenkju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#165451 04/07/2001 23:26
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177

#165452 05/07/2001 00:26
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
... super, może oprócz wiadomych rzeczy, uda mi się gdzieś znależć foto z wyborow miss F1 które odbyły się w Monaco - wygrał mclaren , ferari podobno poszło w ilość a nie w jakość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#165453 05/07/2001 00:33
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
bet jak znajdziesz te miss to daj znac.

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1