Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#165474 29/07/2001 14:15
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
niezmiernie zaluje ale nie zdaze opisac dzisiejszych typow f1 (musze obstawic hiszpanow w sts heheh)... bedziecie musieli mi wiec uwierzyc na slowo. po pierwsze:grajcie montoye jako zwyciesce!! dobrze jest go podeprzec ralfem schumaherem (ten sam team co montoya. poza tym ralf jest pierwszym kierowca swojego zespolu i do tego jedzie na swoim terenie, wiec montoya moze go puscic. dlatego koniecznie trzeba go puszczac razem z montoya!). kursy w sts : montoya 12,0 r.schumaher 4,8. zapowiada sie dzisiaj gigantyczna wygrana dzieki williamsom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . szakal... roznice beda prawdopodobnie minimalne pomiedzy zwyciesca a reszta stawki. w pojedynkach head to head ciekawie wyglada pojedynek coultharda z m. schumaherem (szkot ma 37 pkt straty i musi koniecznie wygrac z michaelem jezeli chce marzyc o mistrzostwie), david ma duze szanse. dosc dobrze spisywal sie na treningach. kwalifikacje minimalnie przegral. w warm-up 3 (za ralfem i montoya).
a to do tych, ktorzy boja sie ze montoya wypadnie z trasy: jest to mlody kierowca, w ferworze walki zdarzalo mu sie popelniac bledy i wypadac z trasy. robi on jednak blyskawiczne postepy. jestem pewien, ze nie majac nikogo przed soba (czyli startujac z pole position) bez problemu ukonczy wyscig. tak nawiasem to juz dluzszy czas sledze jego kariere i musze przyznac ze jest on jednym z najwiekszych odkryc f1. w przyszlym sezonie lub za dwa lata, wygra f1. dla mnie jest to nastepca ayrtona senny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#165475 29/07/2001 14:30
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Do tej pory na 11 wyścigów "OVER 8 sek." było w sześciu. Przy tych kursach więc opierając się na tej statystyce nie warto stawiać na nic.

Wczoraj fatalny dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , mam nadzieję że dziś będzie lepiej. Na dzisiejszy wyścig znalazłem jednak tylko jeden zakład

J. Button - E. Bernoldi 1 @ 1.50 (gamebookers)
Head-to-head w tym sezonie 8-3

Button ma dużo bardziej niezawodny bolid. Wczoraj był odrobinę szybszy, ponadto Benettony jadą na oponach firmy Michelin, która ostatnio przygotowuje je znacznie lepiej od Bridgestone. Wydaje mi się, że Button ma około 75% szans na bycie lepszym od Bernoldiego.

#165476 29/07/2001 15:12
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
w stsie kurs na montoye spadl, niestety, do 4,0. ale i tak warto grac na williamsy. co do buttona to nie jest on taki pewien. dzisiaj, podczas rozgrzewki, buttonowi zapalil sie silnik. jak dalej bedzie go tak przesladowal pech to daleko nie zajedzie.

#165477 29/07/2001 15:16
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]A co sądzicie na temat takiego zakladu:

Under/Over 8sek : +100/-130

(chodzi o przewage jaka zwyciezca osiagnie nad drugim na finiszu)[/qb]

Jak to było z przeliczeniem tych kursow na normalne

#165478 29/07/2001 15:54
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał DJ Bronek:
[qb]

Jak to było z przeliczeniem tych kursow na normalne[/qb]

2 / 1.77

#165479 29/07/2001 20:31
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał jarzo:
[qb]niezmiernie zaluje ale nie zdaze opisac dzisiejszych typow f1 (musze obstawic hiszpanow w sts heheh)... bedziecie musieli mi wiec uwierzyc na slowo. po pierwsze:grajcie montoye jako zwyciesce!! dobrze jest go podeprzec ralfem schumaherem (ten sam team co montoya. poza tym ralf jest pierwszym kierowca swojego zespolu i do tego jedzie na swoim terenie, wiec montoya moze go puscic. dlatego koniecznie trzeba go puszczac razem z montoya!). kursy w sts : montoya 12,0 r.schumaher 4,8. zapowiada sie dzisiaj gigantyczna wygrana dzieki williamsom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . szakal... roznice beda prawdopodobnie minimalne pomiedzy zwyciesca a reszta stawki. w pojedynkach head to head ciekawie wyglada pojedynek coultharda z m. schumaherem (szkot ma 37 pkt straty i musi koniecznie wygrac z michaelem jezeli chce marzyc o mistrzostwie), david ma duze szanse. dosc dobrze spisywal sie na treningach. kwalifikacje minimalnie przegral. w warm-up 3 (za ralfem i montoya).
a to do tych, ktorzy boja sie ze montoya wypadnie z trasy: jest to mlody kierowca, w ferworze walki zdarzalo mu sie popelniac bledy i wypadac z trasy. robi on jednak blyskawiczne postepy. jestem pewien, ze nie majac nikogo przed soba (czyli startujac z pole position) bez problemu ukonczy wyscig. tak nawiasem to juz dluzszy czas sledze jego kariere i musze przyznac ze jest on jednym z najwiekszych odkryc f1. w przyszlym sezonie lub za dwa lata, wygra f1. dla mnie jest to nastepca ayrtona senny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]

HEHE a jednak nie ukonczyl Montoya tak jak ci wczoraj pisalem co prawda nie z powodu bledu wlasnego a raczej winy maszyny ktora go zawiodla ale zawsze.
PS.CO do Ralfa to mielismy obaj racje i bardzo dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oby tak dalej.

#165480 19/08/2001 16:04
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Mój typ na dzisiejszy wyścig ...

Barichello - Montoya 1 @ 1.64 (Yabet)
(head-to-head 8-3-1, 3-0 w ostatnich trzech wyścigach)

Barichello ma bardziej niezawodny samochód, będzie startował 3 rzędy przed Montoy'ą. Podczas wszystkich treningów był szybszy. Myślę, że ma co najmniej 75% szans na to, aby być też lepszym w wyścigu.

#165481 19/08/2001 16:22
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Ostatnie dwa wyscigi F1 kończyły sie niepomyślnie dla mnie ponieważ za każdym razem Heidfed nie dojezdzal do mety. Mam nadzieje ze w koncu pokaze ze stac go na ukonczenie wyscigu.

Heidfeld - Raikonen 1

Rowniez ciekawy kurs na "fastest lap". Warto zagrac na Mike Hakinenna który wygrywał na tym torze dwukrotnie i wczoraj miał najlepszy czas okrązaenia.

#165482 19/08/2001 16:30
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Rowniez ciekawy kurs na "fastest lap". Warto zagrac na Mike Hakinenna który wygrywał na tym torze dwukrotnie i wczoraj miał najlepszy czas okrązaenia.[/qb]

O ile mi wiadomo to wczoraj najszybszy był M. Schumacher, a Hakkinen to miał dopiero szósty czas ?!

#165483 19/08/2001 16:48
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb]

O ile mi wiadomo to wczoraj najszybszy był M. Schumacher, a Hakkinen to miał dopiero szósty czas ?![/qb]

Pomyłka :rolleyes: poprawnie powinno być tak:

Hakinnen w poprzednim sezonie na tym torze wykonał najszybsze okrążenie 1'20''028 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#165484 31/08/2001 03:23
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
GP Belgi

kto lepszy:
F23 Montoya-Raikkonen 2
ako: 2.5


po ostatnich wyczynach montoya niezachwyca a saubery sa rewelacyjne
Mysle ze warto obstawiac bo kurs chyba za wysoki

#165485 30/09/2001 18:19
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Moje typy na dzisiejszy wyścig:

Alesi - Fisichella 1 @ 1.86 (SportsInteraction)
(head-to-head w tym sezonie 10-5, ostatnie trzy wyścigi 2-1)

Nie mam pojęcia dlaczego SportsInteraction ocenia szanse tych zawodnków równo. Alesi jest bardzo dobrym i doświadczonym kierowcą, jedynym który został sklasyfikowany we wszystkich wyścigach. Bolidy Jordana na pewno nie są gorsze niż Benettony. Alesi był też szybszy na treningach i będzie startował przed Fisichellą.

Alesi - Trulli 1 @ 1.75 (Intwerwetten)
(head-to-head w tym sezonie 10-5, ostatnie trzy wyścigi 3-0)

Kolejny zakład na Alesiego, tym razem przeciwko jego koledze z zespołu Jordana. Trulli jeździ w tym sezonie bardzo kiepsko, ukończył zaledwie 6 wyścigów. Od czasu jak Alesi przeszedł do Jordana zawsze przyjezdżał przed nim.

Verstappen - Bernoldi 1 @ 1.60 (Gamebookers)
(head-to-head w tym sezonie 12-3, ostatnie trzy wyścigi 2-1)

Verstappen radzi sobie bardzo nieźle mając tak kiepski bolid. Ukończył już 11 wyścigów, podczas gdy jego partner zaledwie 5. Ta statystyka, jak i h2h rekord przekonała mnie do postawienia na Verstappena mimo nie najlepszego kursu.

#165486 30/09/2001 23:08
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
wysig juz za godzine, ja zagralem tak:
PROF
1. F62 Hakkinen-Barrich. 2 2.1

Nie wiem dlaczego kurs na Barichello tak wysoki. Hakinen nie walczy juz praktycznie o nic. Ekipa Ferari tytul juz ma wiec poswiecą się teraz dla Barichello.

2. F66 Montoya-Heidfeld 2 2.45

A tutaj licze ze kolumbijczyk skonczy przed czasem a Saubery znowu zadziwią.


3.
F67 Montoya-Button 2 2.75
Dokladnie ta sama sytuacja co powyzej, licze na kolejnego pecha Montoyi.


GAMEBROKERS
4.
N. Heidfeld v J. Alesi 1 1,60

Na torze w Indianapolis szybkie saubery powinny poradzic sobie przeciwko Jordanom.
pomimo niskiego kursu upewnila mnie jazda Heidfelda w dzisiejszych kwalifikacjach.

#165487 01/10/2001 00:36
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Endriu!Montoya będzie w pierwszej 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#165488 01/10/2001 01:05
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
już odpadł montoya,ralfi i raikonen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#165489 01/10/2001 01:08
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Yoong i villeneuve też odpadli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#165490 01/10/2001 01:11
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
czy Montoya ma słabe w bolidzie silniki,padł mu silnik ,a tak ładnie jechał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#165491 01/10/2001 01:34
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
tylko hakkinen cie zawiódł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#165492 01/10/2001 01:36
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Barichello też ma słaby engine hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#165493 03/10/2001 14:29
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
cze smoqu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Nie doceniłem potęgi McLarenów. (chociaż od zawsze im kibicuje). Zadziwili mnie skutecznością strategii.

A Wiliamsy potwierdzają tylko moje obawy co do ich awioniki, opon i wytrzymalosci silnikow.
Po za tym Montoya to szaleniec na torze (pozytywny) lecz maszyna za slaba na jego wyczyny.

A po za tym pozytywnie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, JelineK, ANZELMO), 2,558 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,343
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1