|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Tak, zeby troche rozruszac temat Formuła 1 wysyłam sonde: Co sądzisz o wypadku M. Schumachera i J. P Montoyi na początku GB Brazylii?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Ta sonda miała być w temacie Formuła 1 ale myśle, że się nic złego nie stanie jak będzie tutaj. A gdyby ktoś z moderatorów przeniósł temat w odpowiednie miejsce to będe wdzięczny. Film z wypadku: http://www.f1.ultra.pl/Strona/filmywsp.shtm Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Wypadek PELEGO na mecie tez byl bardzo ciekawy...!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Drak: [qb]Wypadek PELEGO na mecie tez byl bardzo ciekawy...!!!!![/qb] Zachaczył o linie mety? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Szakal....hehhee.....raczej nie widzial jak zachaczyl o mete Schumacher....i zamiast machac choragiewka to sie umawial z kumplem na impreze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka