Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Właśnie, czy można gdzieś mocno przyłożyć na wybory? Pinnacle niestety jakieś $50 daje...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Zależy ile to dla was mocno? W expekcie na wiosnę jak były wybory w Francji, to na Sarkozy'ego spokojnie włożyłem 900zł, i pewnie można było więcej postawić. Podobnie jak wybierali George'a W.Busha (1.68 na tydzień przed), ale to było 3 lata temu.

Last edited by Skipper; 09/10/2007 19:46.
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
a co Panowie sadzicie o frekwencji???? Milenium za frekwencje powyzej 50% oferuje bajonski kurs 6.00 a mysle ze jest to realne ze wzgledu na pore roku!!!! rolnicy po wykopkach , mieszczuchy po wakacjach - pora roku sklania do ogladania tej durnej PiS- owskiej TV - wiec kto wie??? ( a jak to wygladalo ostatni??? niech mi ktos przypomni bo nie pamietam!)

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Originally Posted by gremlin
a co Panowie sadzicie o frekwencji???? Milenium za frekwencje powyzej 50% oferuje bajonski kurs 6.00 a mysle ze jest to realne ze wzgledu na pore roku!!!! rolnicy po wykopkach , mieszczuchy po wakacjach - pora roku sklania do ogladania tej durnej PiS- owskiej TV - wiec kto wie??? ( a jak to wygladalo ostatni??? niech mi ktos przypomni bo nie pamietam!)


w 2005 frekwencja wyniosla 4o,57%
oto link to pelnych statystyk z tych wyborow
http://www.wybory2005.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/W/index.htm

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Milenium:

Lid 16% i więcej @ 2.25
PSL 6,5 i więcej @ 2.50
PO 30,99 poniżej @ 3.30

AKO: 18,56 jak w masło powinno wejść smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by oki83
Originally Posted by gremlin
a co Panowie sadzicie o frekwencji???? Milenium za frekwencje powyzej 50% oferuje bajonski kurs 6.00 a mysle ze jest to realne ze wzgledu na pore roku!!!! rolnicy po wykopkach , mieszczuchy po wakacjach - pora roku sklania do ogladania tej durnej PiS- owskiej TV - wiec kto wie??? ( a jak to wygladalo ostatni??? niech mi ktos przypomni bo nie pamietam!)


w 2005 frekwencja wyniosla 4o,57%
oto link to pelnych statystyk z tych wyborow
http://www.wybory2005.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/W/index.htm
Wielkie dzieki - widze z tego ze ostatnio nie bylo kolorowo ale zaryzykuje jakas drobna kwote! mysle ze warto! tongue

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Ramzes tez sie zgadzam ale dorzucilbym jeszcze samoobrone więcej niz 4% i ako podniesie sie do 32,48 smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by cybi
Ramzes tez sie zgadzam ale dorzucilbym jeszcze samoobrone więcej niz 4% i ako podniesie sie do 32,48 smile
zgadzam sie jak zwykle jest niedoceniana choc fakt ze mocno poobijana ale 4% na luzie!- i proponuje ostroznie podchodzic do sadazy!!!! potrafili sie w zeszlych wyborach machnac o ok 5-10 %

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
A z czego wyciągacie wnioski, że LiD przekroczy 16% ? W sondażach średnio niecałe 15%, dodatkowo Kwaśniewski, który dużego poparcia dodatkowego nie przyniesie... Myślicie, że sondaże ich zaniżają ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Originally Posted by gremlin
Originally Posted by cybi
Ramzes tez sie zgadzam ale dorzucilbym jeszcze samoobrone więcej niz 4% i ako podniesie sie do 32,48 smile
zgadzam sie jak zwykle jest niedoceniana choc fakt ze mocno poobijana ale 4% na luzie!- i proponuje ostroznie podchodzic do sadazy!!!! potrafili sie w zeszlych wyborach machnac o ok 5-10 %

rownie dobrze mozna dorzucic LPR powyzej 4%...skoro to wspolny wynik romka, jurka i upr to nie powinno byc problemow...a co do Twoich typow under/over to w tym momencie nie sa juz dostepne w ofercie millenium.....data rozpoczecia poadana byla jako 09.10...byc moze jutro cos doloza do oferty

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Chyba milenium sprawdza to forum, bo kupon ramzesa juz nie do gry, linie poprzesuwane;) także niech lepiej każdy zostawi dla siebie to co chce grac a bedzie to najlepsze rozwiazanie.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
ale jaja normalnie minute po moim poscie ZMIENILI KURSY i PODNIEŚLI LINIE CYKORY laugh

zdązyłem zagrac szkoda że dołozyłem piłke frown

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by Ramze$
ale jaja normalnie minute po moim poscie ZMIENILI KURSY i PODNIEŚLI LINIE CYKORY laugh

zdązyłem zagrac szkoda że dołozyłem piłke frown
wlasnie widze PSL skoczyl o 1% na 7.5 % no ale mysle ze jest to metoda " na zlosc mamie odmroze sobie uszy" - toć nie sa samotni na tym rynku poczkamy na bardziej rozsadne kursy u innych naziemnych przeciez w koncu sie z tym wychyla w tym tygodniu- a ja mam do wyboru pelny ogolnopolski serwis tych firm na miejscu wiec Milenium bez nerwow!!!

Dołączył: Aug 2006
Posty: 153
S
spN Offline
member
member
S Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 153
Gdzie znajdę najwyższy kurs na wygraną w wyborach PISu?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Frekwencja w przedziale 42-45,99% brzmi interesująco, kurs syntetyczny to 3.50, czyli za 100 postawioną można wygrać 222,4:

44,44 po kursie 5.00 daje 222,4
55,56 po kursie 4.00 daje 222,4

Jeżeli wygramy to po kursie syntetycznym 2.224

Bardziej prawdopodobne jest wejście w ten wyższy przedział, i analitycy Milenium (pewnie studenci, pozdrawiam grin ) też to zauważyli, kursy będą spadać, babcie będą podwożone pod lokale wyborcze, elektorat LiDu się zmobilizuje, jak to było ostatnio, gdzie SLD miało mieć problemy z osiągnięciem 8%, ludzie będą chcieli mieć spokój z wyborami i zagłosują na PiS, PO i LiD, moim zdaniem wejdą tylko trzy partie.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
kurs syntetyczny 2.224, to 3.50 to pomyłka, a najwyższy kurs na PiS jest w gamebookers.
Ja bym uważał na granie na PiS, bo ich wszyscy atakują i mogą wyjść na jaw fakty, które odsuną od nich elektorat z miast, ludzi w średnim wieku.

Lepiej poczekać jeszcze do debat.

Powodzenia!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Szukam sondaży przedwyborczych dotyczacych frekwencji.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Originally Posted by zmudaRTS
Szukam sondaży przedwyborczych dotyczacych frekwencji.

Nie radzę smile

W sondażach deklarowana frekwencja to średnio jakieś 60% (a pamiętam taki z 70%!), a na to nie ma szans!

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Frekwencja under 41,99% 4,5 [było 5,5], można próbowac. Ostatnie wybory ~40%, teraz wcale nie musi byc więcej.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 895
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 895
totomix daje 1.80 powyzej 6% psl

Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker), 2,550 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,343
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1