|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Panowie potrzebuje AutoCAD, albo jakis inny program do robienia planow instalacjii elektrycznych na kompie Z gory dzieki , Gib01 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 134 |
Witam Mam pewien problem - zaczynam pisac prace licencjacka . Moj temat to : "Znaczenie edukacji zawodowej w Unii Europejskiej na przykładzie szkół z wojewodztwa lubuskiego" . Czy ktos moze mi polecic jakas literature ? Autorow ? Tytuly ksiazek ? Cokolwiek ?? Narazie nie mam pojecia jak sie za to zabrac . Kazde wskazowki mile widziane  dzieki i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Panowie potrzebuje AutoCAD, albo jakis inny program do robienia planow instalacjii elektrycznych na kompie Z gory dzieki , Gib01  Ściągnij torrenta [ isohunt.com]. Nie gwarantuję, bo na tym się nie znam, ale jeśli będzie fake, to na torrentach jest tego w bród.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 15 |
a ja mam problem- mam ochote komus zajebac a nie mam komu:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
a ja mam problem- mam ochote komus zajebac a nie mam komu:( Prowokatorek?  Ile tego badziewia na tym forum bylo ehh
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
a ja mam problem- mam ochote komus zajebac a nie mam komu:( proponuje barana w ścianę....... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 15 |
jaki prowokatorek? toz mowie sobie tylko i nic do nikogo nie mam-zeby nie bylo. tak mnie tylko energia nosi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
jaki prowokatorek? toz mowie sobie tylko i nic do nikogo nie mam-zeby nie bylo. tak mnie tylko energia nosi  To panuj nad powerem i nie mow za duzo to nie onet furory tu nie zrobisz 
|
|
|
Link skopiowany do schowka