Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#166312 08/09/2002 16:29
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
Kato- Barros @ 2.8 @ 7/10

Bonus: Unibet
#166313 08/09/2002 16:40
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
hmm zle - przestaje padac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> obnizam ten typ do 3/10 - przy dobrej pogodzie bedzie ciezko , i kato ma nowy sprzet ...

#166314 08/09/2002 18:39
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
G
G Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
Możesz mi Kafel Jr. wytłumaczyć jak można obniżyć stawkę? Z tego wynika że swoje typy grasz jedynie na kartce. Chyba że zagrałeś w drugą stronę by zmniejszyć zysk co by było równoznacze ze zmniejszeniem stawki. :rolleyes:

#166315 08/09/2002 18:57
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
gulczas zagralem dopiero po umieszczeniu drugiego postu - a spogladalem na eurosport- nadal tro jest mokry - ale zagralem za mniej niz planowalem ... mam nadzieje ze to wytlumaczenie ci wystarczy

#166316 08/09/2002 20:16
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Dzieki za typ Kafel - na szczęscie było mokro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jako że cieżko było dziś coś znaleźć do wymaganych 3 kombinacji do Gorzowa (w profku) dodatkowo dołożyłem BArrosa oczywiście oprócz singielka na same motory.

pozdrawiam Adam

#166317 04/10/2002 00:29
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
Witam

Pacific GP

Nie siedze na biezaco w motorach ale wieksza uwage zwrocilem na kwalifikacyjny pojedynek miedzy Noriakim Abe i Capirossim. Kurs w Unibecie nie co mnie zaskoczyl. Faworytem potyczki jest Abe. hmm. w poprzednich latach pojedynek miedzy nimi wygladal nastepujaco:

2000 rok kwalifikacje - Capirossi 3 (1.50.286) przy Abe 6 (1.50.926)
2000 wyscig - Capirossi 8 Abe 5
2001 kwalifikacje - Capirossi 1 (1.49.800), Abe 16 (1.51.789)
2001 wyscig - Capirossi 3, Abe 4

Ostatnie kwalifikacje:
Capirossi:12,7,5,-,-,4,5,4,7,...
Abe:11,13,16,15,13,19,16.19,12,...

Dla mnie:
10.04 03:00 Abe, N - Capirossi, L 2 1.90 7/10
Wyścigi motocyklowe-Moto GP-Pacific GP
Kto zajmie najlepszą pozycję kwalifikacyjną?


przeciwskazania prosze kierowac jak najszybciej.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam

p.s Zwolennikow do Kto zajmie Pole Position? Capirossi 50.00 chyba trudno poszukac.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#166318 10/10/2002 22:35
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
Witam

W woli przypomnienia
Capirossi 3 - 1.49.169
Abe 14 - 1.50.533 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dzisiaj znowu poszperalem w statystykach i puscilem tak:

Unibet 11.10.2002
03:00 8757 Azuma, M - Lorenzo, J 1 1.85 5/10
Wyścigi motocyklowe-125 CC-Malaysia GP
Kto zajmie najlepszą pozycję kwalifikacyjną?

03:00 8758 Cecchinello, L - Nieto, P 1 1.70 4/10
Wyścigi motocyklowe-125 CC-Malaysia GP
Kto zajmie najlepszą pozycję kwalifikacyjną?

05:15 8753 Matsudo, N - Debon, A 1 1.70 3/10
Wyścigi motocyklowe-250 CC-Malaysia GP
Kto zajmie najlepszą pozycję kwalifikacyjną?

#166319 17/10/2002 14:52
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
McWilliams, J - McCoy, G 1 1.9 6/10
Kto zajmie najlepszą pozycję kwalifikacyjną?

Cecchinello, L - Nieto, P 1 1.7 5/10
Kto zajmie najlepszą pozycję kwalifikacyjną?

Ui, Y - Barbera, H 1 1.9 3/10
Kto zajmie najlepszą pozycję kwalifikacyjną?

Azuma, M - Bianco, S 1 1.75 3/10
Kto zajmie najlepszą pozycję kwalifikacyjną?

4-1 +10.35

#166320 18/10/2002 22:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ponieważ Formuła 1 już się skończyła(dorobiłem sie na niej majątku).
Postanowiłem rozglądać się za innymi sportami-n.p. Motogp.
Co sądzicie o kursach które pojawiły się w profie na moto?
Z tego co wyczytałem na zagranicznych stronach Biaggi zapowiada iż będzie walczył jak tylko potrafi o najwyższą lokatę.
A z tego co widze nieźle podobnie jak przed tygodniem spisuje się Alex Barros.

#166321 31/10/2002 18:49
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
poraz ostatni w tym sezonie,chyba:

unibet:
08:55 6109 Dovizioso, A - Ui, Y 2 1.90 1.5/10
Wyścigi motocyklowe-125 CC-Valencia GP
Kto zajmie najlepszą pozycję kwalifikacyjną?

11:10 6104 Checa, D - Debon, A 2 1.70 8/10
Wyścigi motocyklowe-250 CC-Valencia GP
Kto zajmie najlepszą pozycję kwalifikacyjną?

09:55 6099 Biaggi, M - Checa, C 1 1.65 3/10
Wyścigi motocyklowe-Moto GP-Valencia GP
Kto zajmie najlepszą pozycję kwalifikacyjną?

7-2 +18.95

#166322 02/11/2002 06:43
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
11:00 6095 Cecchinello, L - Nieto, P 2 1.75 6/10 unibet
Wyścigi motocyklowe-125 CC-Valencia GP
Najlepsza pozycja końcowa

#166323 03/11/2002 21:46
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
Do zobaczenia w nastepnym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

10-3 +29.5


Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, burbon, alfa, betowiec, forty), 2,713 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1