|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
Hej!Jestem tu nowy i postanowilem,ze bede wam codziennie podawal swoje typy,hmmm moze akurat wpadna wam do gustu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )i dzieki mnie zgarniecie troche kasy!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oto moje typy na dzis,wszystko z STS-ow 189- 18:15 Anwil - Slovakopharma kurs 1.6 Anwil to wygra bo musi,nie ma innego wyjscia tylko ze grany jest w 3-komb przynajmniej 333 17:00 Sopron - Lotos Gdynia 1.35 16.00 3.00 1.24 2.53 Lotos nie potarwi grac na wyjazdach,pewna 1 no moze nie pewna:) 338 20:30 Benetton - Scavolini 1.30 16.00 3.20 1.20 2.6 benneton 1!!! choc kursy nie za wysokie to proponuje te 3 mecze na kuponie za wieksza kase.
288 20:45 FC Porto - Real Madryt 2.60 3.00 2.50 1.39 1.36 raczej porto,real oslabiony,warto zaryzykowac 1 choc dla mnie odwaznych 1x 293 20:45 Arsenal - Leverkusen (1p.) 2.25 2.10 4.55 1.09 1.44 remis do przerwy 306 20:00 Fortuna S. - Ajax 6.10 3.60 1.45 2.26 1.03 z bolem serca ale chyba jednak ajax wiec 2!! To tyle na dzisiaj! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> grrrr kompletna porazka,jesli chodzi o noge,w kosza bylem blisko ale Sopron-Lotos musiala byc dogrywka grrrrrr jak tak dalej bedzie to szybko sie z wami pozegnam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jutro gram to: 470 17:30 Tappara - HPK 2.00 4.00 2.60 1.33 1.58 tu gram na 1.wspanialy kurs,tappara dwa razy z rzedu nie przegrywa 419 17:00 Liberec - Lyon (1:1) 2.40 3.00 2.70 1.33 1.42 tutaj daje x2 422 20:15 Servette - Valencia (0:3) 2.70 3.00 2.40 1.42 1.33 tu rowniez x2 bez komentarza to musi wejsc...jak macie jakies watpliwosci do tych meczy to zapraszam,lubie sluchac co inni maja do powiedzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a i jeszcze to moze 505 19:00 Olympiakos - Panathinaikos 1.85 14.00 1.90 1.63 1.67 typ 1....wszystko z STS-ow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
OK, skoro lubisz sluchac opinii innych. Wydaje mi sie, ze grasz zbyt duzo typow. Cztery tego rodzaju spotkania zagrane w kombinacji niestety rzadko maja szanse powodzenia. A z twojego zestawu odrzucilbym Valencie (raczej powinien pasc remis, ale Hiszpanie moga sobie pozwolic na nikla porazke) oraz spotkanie Grekow (mimo, iz Olympiakos ma lepsza ekipe, to na parkiecie bedzie "rzez" i roznie sie ten mecz moze ulozyc). Ale naturalnie zycze Ci trafienia calej czworki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
dzisiaj robie dzien przerwy.......jutro walne pare typow:))heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105 |
Oryginalnie wysłał silver: [qb]dzisiaj robie dzien przerwy.......jutro walne pare typow:))heh[/qb] Nie zakładaj nowego tematu bo takie już istnieją. Zaśmiecasz forum. Przejrzyj sobie tematy.Mam pytanie do moderatorów: czy mogą usuwać z forum "niektóre" tematy ?? Np. takie które wielokrotnie się powtarzają lub takie na które nie ma odzewu np. poniżej 6 postów w ciągu pierwszych 10 dni ?? Dla części z nas to forum jest miejscem pracy i rozrywki. Nie chcemy śmietnika na forum !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
zgadzam sie z Jaro mozecie usunac moj temat swoje typy bede walil tam gdzie trzeba......wybaczcie hehe:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka