|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Sparing
Galaxia Wieluń vs WKS Wieluń 3 : 0 (9.9-0.00)
Napastnicy Galaxii, widać że w tym dniu mieli bardzo dobrą skuteczność... Wychodziło po prostu wszystko... stąd aż 3-0 w I nieoficjalnych derbach... Mam nadzieję że już w następnym sezonie, zmierzymy się razem oficjlanie i będzie to Ekstraklasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Gratulacje za znakomity mecz i jakze duze emocje, pierwszymecz okazal sie totalna klapa i brakiem skutecznosci... gołym okiem widac roznice klas i poziom pilkarzy Ironi Ratmat, jeszcze raz GRATULACJE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Powodzenia w rozpoczynajacym sie sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Ironi Ramat Hasharon (Ekstraklasa) 0 FC Nantes Atlantique (Ekstraklasa) 1
Gratulacje dla rywala, niezly mecz w jego wykonaniu, bylo blisko remisu,a le moj napastnik z niemiec przestrzelil...Powodzenia w nowym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Hetman Białystok - FC Czuprynowo 2:2
Derby jak to derby prawie zawsze kończą się remisem . Gospodarze pomimo remisu uzmysłowili sobie iż czeka ich jeszcze dużo pracy by w najbliższym sezonie pokazać się z jak najlepszej strony i powalczyć o jak najwyższe cele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Ironi Ramat Hasharon (Ekstraklasa) 0 FC Nantes Atlantique (Ekstraklasa) 1
Gratulacje dla rywala, niezly mecz w jego wykonaniu, bylo blisko remisu,a le moj napastnik z niemiec przestrzelil...Powodzenia w nowym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zwycięstwo nad bardzo silnym rywalem to nienajgorszy progonostyk przed ruszającym sezonem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Najważniejsze, że publiczność opuszczała stadion w Taszkiencie ukontentowana, bowiem zarówno jedna jak i druga drużyna zaprezentowała ofensywny futbol i tylko dzięki dobrej postawie bramkarzy i nieskuteczności strzelców nie padło w tym spotkaniu więcej bramek.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
APOEL Nikozja (III) vs Bieszczady Ustrzyki Dolne (II) 0-1 Dzięki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />, a nasza marna skuteczność, mam nadzieję, da nam do myślenia w toku ligowych rozgrywek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 213 |
Jako, ze w tym tygodniu pauzuję to chciałbym chętnie zagrać z kimś sparing. Jak ktoś jest chetny to dać znać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
Jako, ze w tym tygodniu pauzuję to chciałbym chętnie zagrać z kimś sparing. Jak ktoś jest chetny to dać znać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Cześć, możemy rozegrać sparing w weekend, moja ekipa niezbyt udanie się ostatnio spisuje w lidze, więc postanowiłem że w tej kolejce zagrają sobie sparing a rezerwy wystąpią w meczu ligowym (może spiszą się lepiej niż pierwszy skład) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 932 |
Jako, ze w tym tygodniu pauzuję to chciałbym chętnie zagrać z kimś sparing. Jak ktoś jest chetny to dać znać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Cześć, możemy rozegrać sparing w weekend, moja ekipa niezbyt udanie się ostatnio spisuje w lidze, więc postanowiłem że w tej kolejce zagrają sobie sparing a rezerwy wystąpią w meczu ligowym (może spiszą się lepiej niż pierwszy skład) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"purple"] jeśli nie boisz się wyzwań proponuje sparing z moja drużyną, do tej pory bez porażki, a że pauzuje w tym tygodniu to chętnie utrzymam moja drużyne w rytmie grania spotkań ligowych [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Ktoś zagra sparing w tym tygodniu? Trzeba sprawdzić formę przed sezonem.
Jeden mecz, po 6 typów. Ponieważ GB nie jest już sponsorem, to proponuję, żeby wszystkie typy pochodziły od jednego buka, obojętnie jakiego byle nie ziemniaki czy jakieś całkowicie egzotyczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
S.S.A. Hetman Białystok chętnie zagra sparing w sobotę .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Ok, czyli w ten weekend mecz Sparta Praga - S.S.A. Hetman Białystok na gruncie neutralnym. Powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Dziękujemy i wzajemnie , widzimy się na boisku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
Chętnie zagram jakiś sparing (sob-nd) dla sprawdzenia formy druzyny przed ligą  Po 6 typków jak na gruncie neutralnym a więc: Boca Juniors Gliwice - ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Boca Juniors Gliwice - Kleptomani Kielce FC
Trzeba by sobie przypomieć zasady ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Sparta Praga - S.S.A. Hetman Białystok
#1 12/10/2007 17:00 Poland U21 v Hiszpania U21 - 2 @ 2.00 #2 12/10/2007 17:00 Bulgaria U21 v Portugalia U21 - 2 @ 1.55 #3 12/10/2007 15:00 Israel U21 v Niemcy U21 - 2 @ 1.50 #4 13/10/2007 16:00 Szkocja v Ukraina - 1 @ 2.10 #5 13/10/2007 20:00 Dania v Hiszpania - Powyżej 2.5 Goli @ 2.10 #6 13/10/2007 20:50 Włochy v Gruzja - 1 @ 1.10
sportingbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Boca Juniors Gliwice - Kleptomani Kielce FC
#1 12/10/2007 17:00 Polska U21 - Hiszpania U21 - typ: 1 kurs 4.10 #2 13/10/2007 16:00 Kmita - Podbeskidzie - typ; X kurs 3.10 #3 14/10/2007 11:00 GKS Katowice - Warta Poznań - typ: 1/1 (HT/FT) kurs 2.37 #4 14/10/2007 12:00 Znicz - Lechia - Typ 2, kurs 3.10 #5 14/10/2007 18:00 Śląsk - Motor - Typ 1/1 (HT/FT) kurs 1.90 #6 13/10/2007 20:30 Polska - Kazachstan (+1) - typ X kurs 4.50
Sponsor bwin
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Elbląg Town melduje gotowość do rozegrania sparingu w sobotę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
Boca Juniors Gliwice - Kleptomani Kielce FC #1 13/10 16:00 Anglia v Estonia 2 lub 3 bramki 2,2 #2 13/10 16:00 Szkocja v Ukraina 2 lub 3 bramki 2,0 #3 13/10 18:00 Azerbejdżan v Portugalia 2 lub 3 bramki 2,1 #4 13/10 19:15 Rumunia v Holandia 2 lub 3 bramki 2,0 #5 13/10 20:30 Grecja v Bośnia 2 lub 3 bramki 2,0 #6 13/10 20:50 Włochy v Gruzja 2 lub 3 bramki 2,1 Sportingbet Pozdrawiam i powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Sparta Praga - S.S.A. Hetman Białystok
#1 13/10/2007 16:00 Stafford Rangers - Cambridge United X 3.25 #2 13/10/2007 16:00 Leeds United - Leyton Orient 1 1.45 #3 13/10/2007 16:00 Shrewsbury Town - Chesterfield X 3.15 #4 13/10/2007 16:00 Kmita Zabierzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała X 3.20 #5 13/10/2007 20:00 Dania - Hiszpania X 3.20 #6 13/10/2007 20:15 Chorwacja - Izrael 1 1.33 unibet
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|