Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by pezet40
Quote
7/10 14:00 FSV Mainz 05 - Erzgebirge Aue :1 @1.55
7/10 14:00 CSKA Moskva - Luch Energia :1 @1.30
7/10 14:30 AZ - Groningen powyzej 2.5 goli @1.50
7/10 14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo :1 @1.55
7/10 15:00 Hammarby IF DFF - QBIK :1 @1.45
7/10 15:00 Warta - Kmita Zabierzow ponizej 2.5 goli @1.65
7/10 17:00 Bayern München - Nürnberg powyzej 2.5 goli @1.50

AKO: 16,81zl

Kurna mi tylko warta zwalila w 90minucie na 2:1 szczelila :/ dupki tongue aaa i nie znam wyniku hammarby tongue ale podpity jestem i nie chce mi sie szukac

Może mi ktoś tutaj pomóc. Pezet twierdzi, że wynik był 2:1 i zawalił mu kupon a wszędzie w necie widzę wynik 1:0.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Originally Posted by hunter
1. CZW 04/10/07 18:30 Stavanger - Stjernen 1 1.40@ ooo
2. CZW 04/10/07 18:30 Łotwa - Francja (kosz) [Łotwa +7.5 HC] 1.85@ooo
3. CZW 04/10/07 19:00 Djurgården - Västra Frölunda [powyzej 5.5 goli] 1.87@ooo
4. CZW 04/10/07 19:00 Kohlschreiber Phillipp - Tsonga Jo-Wilfried 2 1.91@ooo
5. CZW 04/10/07 20:45 FC Twente - Getafe CF 1 2.45@ooo
6. CZW 04/10/07 22:00 SC Braga - Hammarby [powyżej 2.5 goli] 1.75@ooo
7. CZW 04/10/07 19:30 Dementieva Elena - Hantuchova Daniela 2 2.0@ stop

79.32@

Zaraz dzwonię do Danieli, że mi kupuje 2 bilety za karę.....

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Conrad napisał że Expekt wysyła bileciki na adres podany w Expie, czyli przyjdą najwczesniej w czwartek pewnie... wiec odsprzedac je nie dam rady... i trzeba szykowac sie na wyjazd do stolicy smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
[Linked Image]

czyli sektor bd albo bg smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
hahahaha gadacie nie bylo 2:1??? hehehe i WIN :):):) typy na szybkiego bez przemyslenia lol w niedziele dopiero konkurs zobaczylem. W ostatniej chwili zmienilem typ (tuz przed wyslaniem postu) mialem typowac na twente (ktore dostalo 0:1) a dalem underek na szybkiego z polskiej wlasnie z tej warty. Ja podpity wyniki sprawdzalem moze cos zle przyuwazylem wink No to zaraz wysylam priva do Konrada takze pozostali sie nie ludzcie :P:P:P

Gratuluje Haz$ wink Ps czyli o ile dobrze rozumiem to expekt wysyla bilety? Czy one sa imienne? Czy ktos wie na jaki dokladnie sektor? Pozdro

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
no ciekawe czy zdarzyles z potwierdzeniem wink sektor masz u góry jaki, a bilety na pewno nie bo mozna je odsprzedać ...

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
wlasnie dostalem maila...

Witamy,

Serdecznie gratulujemy! Zostal Pan zwyciezca konkursu zorganizowanego przez forum mecz.pl i wygral Pan 2 bilety na mecz Polska - Kazachstan, rozgrywany 13 pazdziernika w Warszawie!

Prosimy o informacje zwrotna z potwierdzeniem adresu zamieszkania oraz danych personalnych podanych w profilu gracza, abysmy mogli dostarczyc do Pana przesylke z biletami oraz podanie telefonu kontaktowego dla kuriera.
Bilet zostanie wyslany w najblizszych dniach.

Raz jeszcze gratulujemy!


________

mam nadzieje ze w czwartek przyjdzie wink chcialem juz z dziewczyna wyjechac w piątek do Wawy smile dzisiaj juz zakupilem nowy szaliczek Polski laugh

piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
Tez to dostalem ale dopiero odpisalem... No skoro kurierem to mysle ze w czwartek dojdzie. Bo oni wysylaja to z Polski co? Maja gdzies u nas jakas siedzibe? Swoja droga to mi troche szkoda wykorzystywac bilety na siebie za 300zl gdzie najtansze sa za 50zl smile a roznica tylko lepszy widok i kryta trybuna. w ogole czy da sie w kasie kupic jeszcze bilety na ten mecz? Daleko jest stadion przy lazienkowskiej od dworca centralnego? Pozdro

Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
aha jakby ktos "ze znajomych" chcial nabyc te bilety to na priv smile Posiadam dwa kazdy warty po 300zl na najlepsze trybuny. Mianowicie Bd lub Bg. Swoja droga nie rozumiem dlaczego az tyle miejsc z rysunku powyzej jest "niedostepnych" czy az tyle miejsc jest szykowanych dla gosci? Rzadko chodze na mecze wiec nie znam sie

Ps. gdzie moglbym te bilety opchnac? albo ewentualnie zamienic na dwa po 50zl z doplata oczywiscie dla mnie smile

Jezeli ten post lamie regulamin konkursu to usuncie!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wyprzedane juz pewnie.
No i swita z PZPN nie bedzie na zylecie siedziec.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Pozdrow od nas Listkiewicza i powiedz mu co sadzimy o jego dzialaniach w tej firmie jaka jest PZPN...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
Witam wlasnie doszly bilety. Miejsca obok siebie lecz trybuna inna. Dlaczego na tych biletach pisze "Gosc PZPN"?? Czy to znaczy ze listkiewicz bedzie siedzial mi na kolanach? hehe czy te bilety mozna bylo kupic w kasie czy one sa specjalne od sponsorow? Czy siedzac obok PZPN zwieksza sie szansa ze pokaza mnie w tv i pozniej zglosza sie po mnie lowcy talentow typu big brother? tongue Pytam powaznie w zartobliwym sensie ;]

Oto skan biletow:

[Linked Image] [fotosik.pl]

Pozdrawiam i bardzo dziekuje Conradowi za ten konkurs. Sprzedaje je znajomemu. Dzieki tobie Conrad bede mial za co chlac 2 miechy jestes wielki. Pozdro

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
hehe Polacy tylko o jednym... laugh laugh laugh

tez wlasnie dostalem smile ja mam miejsca 25 i 26 obok tongue
Uwaga! Bilet imienny nie może być odstepowany osobie trzecie.

Jak pisze Gość PZPN to raczej nie ma imiennego ? smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
niom nie ma imiennego ;] bo wlasnie gadalem z typem z wawy ktoremu sprzedaje bilety ;] a on zna sie czesto na meczach bywa. Jutro jade osobiscie mu je przekazac. Wczoraj przeczytalem ze w Biletach imiennych widnieje Pesel i numer dowodu a nas o to expekt nie pytal wiec to nie imienne. Pozdro

weekend w zamosciu nalezy do mnie laugh

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Panowie, mi nie macie co dziękować, sami wywalczyliście te bilety chłodną kalkulacją. smile

Bilety jak widać nie są imienne i każdy może być "gościem PZPNu". Pomyślcie jaki to byłby zaszczyć usiąść w pobliżu Prezesa Listkiewicza. wink

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
jak ktos chce je odkupic to prosze o pw smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
ok sprzedane na allegro za 550zł

wole sprzedac i obejrzec z dziewczyną w pubie mecz w Warszawie, wiec i tak jade do Wawy smile ... PZPN niezly cyrk odwalił z cenami biletów i to na Kazachstan laugh

Pozdrawiam piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
mi sie udalo za 650zl smile tzn 600zl bilety i gosc mi daje jeszcze 50zl za to ze jutro osobiscie przyjade. Pewny typ 200 pozytywow. Pozdro smile

Co do cenow biletow to jestem wdzieczny nieudolnemu PZPNowi ze taka cene dal smile

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1