|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Stawiam w STS: Cottbus-Schalke 2 2.2 HPK-Saipa 1 1.4 Tappara-Assaet 1 1.4
Stawka:50
Co o tym sądzicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
.....według mnie wszystko gra.........oprócz ....stawki Ja bym postawił na tą kombinację jakies ....10,000 $ .....co najmniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Very original Topic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Regards from Thailand
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105 |
Oryginalnie wysłał trewor: [qb]Stawiam w STS: Cottbus-Schalke 2 2.2 HPK-Saipa 1 1.4 Tappara-Assaet 1 1.4
Stawka:50
Co o tym sądzicie ?[/qb] Nie zakładaj nowego tematu bo takie już istnieją. Zaśmiecasz forum. Przejrzyj sobie tematy.Mam pytanie do moderatorów: czy mogą usuwać z forum "niektóre" tematy ?? Np. takie które wielokrotnie się powtarzają lub takie na które nie ma odzewu np. poniżej 6 postów w ciągu pierwszych 10 dni ?? Dla części z nas to forum jest miejscem pracy i rozrywki. Nie chcemy śmietnika na forum !!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka