|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
ktoś mi tu przed nosem zamknął temat buka  dobra, ostatnie pytanie- tak bym czegoś nie spartolił. wpłacam kasę, obracam ją 1 raz i dopiero wtedy wpisuje magiczny kod i dostaje siano tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Przed obroceniem tez mozesz wpisac kod i dopisza bonus. Tylko, zeby postawic kwote bonusową musisz wyslac im skany dowodu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Chyba , że wpłaca kartą wtedy nie musi wysyłać skanów, najlepiej jak coś nie wiesz pytaj live chatu po Polsku. a z tym adresem bodajże nie przyjmowała chyba ukośników i innych specjałów. u nich na wszystko dostajesz potwierdzenia, na wpłatę , na promo albo na emaila albo u nich na koncie masz wiadomość , kod wpisuj od razu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746 |
czy ten obrót z ako 2,00 może składać się z kilku zdarzeń czy musi być singiel?czy zaklady na live liczą się do obrotu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
czy ten obrót z ako 2,00 może składać się z kilku zdarzeń czy musi być singiel?czy zaklady na live liczą się do obrotu? sam sobie odpowiedziales  jak ako to kilka zdarzen a co do live to nie wiem, spytaj supportu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
U! Czy wam również bet365 nie działa, u mnie w ogóle strony nie znajduje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
U! Czy wam również bet365 nie działa, u mnie w ogóle strony nie znajduje. Działa normalnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
No już tak widać problem chwilowy jakiś. Edytowałbym albo skasował no ale wiadomo... przepraszam za zaśmiecanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
panowie wyplaty maksymalnie 24h w praktyce jak to jest ?? pare osob pisalo ze do 3h?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
No czasem nawet w 1h ale dluzej niz 8 godzin sie nie czeka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746 |
trochę dziwnie ten obrót liczą, grałem wsyzstko z ako min.2,0 to sumowało tak jak trza, zagrałem na live tenisa po 1,2 (krecz był czyli zwrot dostałem) i po 1,4 inny mecz i mi to do obrotu wliczają ...:) bez sensu. p.s czy u każdego piszę wymagany obrót taki jaki należy zrobić?w moim przypadku 3000. Nie jest on automatycznie redukowany po każdym zakładzie? trzeba sobie odjąć obrót od wymaganego żeby się dowiedzieć ile trzeba jeszcze zagrać? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
No czasem nawet w 1h ale dluzej niz 8 godzin sie nie czeka. pięknie wypłacają. Dopóki zarabiają to jest ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
chciałbym przelać do nich kase za pomoca przelewu bankowego... Dane do konta n iby sa ale nie ma numeru konta...wykonywał juz ktos do nich przelew?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Ile wypłata na MB idzie (pierwsza) ???? Ja już zleciłem, ponad 24 h minęły i nic ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ile wypłata na MB idzie (pierwsza) ???? Ja już zleciłem, ponad 24 h minęły i nic ... to napisz do nich na czacie, ze juz ponad 24 h czekasz...ja na pierwsza czekalem cos kolo 22-23 godzin, kolejne to expressssss
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Czy promocja z podwojeniem depozytu do 500zł jest nadal aktualna?.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242 |
Czy jeśli wpłacę teraz 50zł i piszę że bonusem trzeba obrócić 3xkrotnie po ako 2 to znaczy że muszę: a) obrócić 3x razy po 50zł x ako>2 ?
czy
b) obrócić na łączną kwotę 50zł np. 16zł x ako>2 potem 16zł x ako>2 i 18zł x ako>2 ? i czy wtedy mogę obraca wiecej niż 3 razy np (5x 10zł)?
Pytam się bo poraz pierwszy zamierzam grać via net. Jeżeli zagram na ako<2 to pobiorą mi moją kasę, a nie bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|