Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#166854 20/04/2003 16:07
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
---
Kimi Räikkönen - Jacques Villeneuve
Najszybsze okrazenie in San Marino Grand Prix, Imola
1 1.50
Ralf Schumacher - Mark Webber
Kto lepszy in San Marino Grand Prix, Imola
1 1.40

2.10 2/10
---
David Coulthard - Fernando Alonso
Najszybsze okrazenie in San Marino Grand Prix, Imola
1 1.75 2/10
---

Druga para male nieporozumienie dla mnie. Jesl iCpulthard ukonczy caly
wyscig co jest bardzo prawdopodobne to szybszy lap stanie sie faktem.

Bonus: Unibet
#166855 20/04/2003 19:53
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Mam pytanie do zorientowanych. Jaki team wygral dzisiejsza Grand Prix San Marino? Ewentualnie moze ktos zna pierwsze trzy teamy i punktacje po dzisiejszym Grand Prix i generalna. Z gory dziekuje i pozdrawiam:)

#166856 20/04/2003 20:19
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał tomex23:
[qb]Mam pytanie do zorientowanych. Jaki team wygral dzisiejsza Grand Prix San Marino? Ewentualnie moze ktos zna pierwsze trzy teamy i punktacje po dzisiejszym Grand Prix i generalna. Z gory dziekuje i pozdrawiam:)[/qb]
1. M. Schumacher Ferrari 10 pts
2. Raikkonen McLaren 6 pts
3. Barrichello Ferrari 4 pts
4. R. Schumacher Williams 3 pts
5. Coulthard McLaren 2 pts
6. Alonso Renault 1 pts

Ferrari 14 pts
McLaren 8 pts
Williams 3 pts
Renault 1 pts

#166857 20/04/2003 23:04
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
jedynie w expekcie nie gubie pieniazkow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ostat.: 103.2/98.36 -4.84

RACE: 30/31.8 +1.8

Aktual.: 133.2/130.16 -3.04 (-2.3%)

#166858 03/05/2003 01:46
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Zbliża się powolnymi kroczkami kolejny wyścig F 1 tym razem jest to Grand Prix Hiszpanii. Jak zwykle zamierzam pograć w profie w zaw.kl. czyli ukończy/nie ukończy wyścig. W tym roku jak naarzie nieźle mi idzie po za feralnym GP Brazylii można było zbić na to niezłą kasę bo kursy są naprawdę kuszące. Oto krótka tabelka jak wyglądają poszczegolni zawodnicy jeśli chodzi o ukańczanie wyścigów oraz ilość nieukończonych wyścigów w tam tym sezonie.

ZAWODNIK Australia Malezja Brazylia San Marino Hiszpania 02 SEZON 2002
David Coulthard tak NIE tak tak tak 4
Juan Pablo Montoya tak tak NIE tak tak 4
Kimi Räikkönen tak tak tak tak NIE 10
Michael Schumacher tak tak NIE tak tak 0
Jarno Trulli tak tak tak tak tak 9
Heinz-Harald Frentzen tak tak tak tak ? ?
Fernando Alonso tak tak tak tak ? ?
Ralf Schumacher tak tak tak tak tak 2
Jacques Villeneuve tak NIE tak NIE tak 7
Jenson Button tak tak NIE tak tak 5
Jos Verstappen tak tak NIE NIE ? ?
Giancarlo Fisichella NIE NIE tak tak NIE 9
Antonio Pizzonia NIE NIE NIE tak ? ?
Olivier Panis NIE NIE NIE tak NIE 10
Nick Heidfeld NIE tak NIE tak tak 3
Justin Wilson NIE NIE NIE NIE ? ?
Mark Webber NIE NIE NIE NIE tak 6
Cristiano da Matta NIE tak tak tak ? ?
Ralph Firman NIE tak NIE NIE ? ?
Rubens Barrichello NIE tak NIE tak NIE 5

Szczególnie atrakcyjne kursy są na kierowców mało znanych, którzy często nie kończą wyścigów.
W ubiegłym sezonie GP Hiszpanii ukończyło 12 kierowców. Jednak ogólnie w ubiegłych latach zwykle do mety dojeżdzało 15 kierowców. Najgorzej było w 1996 kiedy to wyścig ukończyło 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Na GP Spain zagrał bym :

Ralf Schumacher - tak - 1,37
W tym sezonie ukończył wszystko w tamtym roku tylko 2 razy nie sklasyfikowany

Michael Schumacher - tak - 1,15 ?
Michael w tam tym sezonie zawsze na podium. W tym roku raz nie ukonczył wyścigu, ale wszyscy wiedzą co się działo w GP Brazylii. Michael w najbliższym wyścigu będzie już miał do dyspozycji nowy bolid, na treningach spisuje się bez zaarzutu jak będzie podczas wyścigu ?

Juan Pablo Montoya - tak - 1,4
Drugi po Ralfie Schumacherze kierowca Williamsa również żadko nie kończy wyścigów. W tamtym sezonie tylko 4 razy nie dojechał do mety. W tym roku nie ukończył jednego wyścigu(GP Brazylii)

David Coulthard - tak - 1,35
Szkot żadko wpada w jakieś kraksy. W ubiegłym sezonie na 17 wyścigów nie ukończył 4. W tym roku nie dojechał do mety w GP Malezji.

Fernando Alonso - tak - 1,5
Zdolny debiutant ze stajni Renault w tym roku w każdym wyścigu dojeżdza cały do mety. Tor w Hiszpanii nie jest taki trudny i myślę że sobie znim poradzi

Justin Wilson - nie - 1,4
Kierowca Minardi, który debiutuje w Formule 1 nie ukończył w tym roku żadnego wyścigu i sporo mu do tego brakowało. Źle kolesiowi nie zycze, ale chyba do mety nie dojedzie

Ralph Firman - nie - 1,6
Kierowca teamu Jordan-Ford to kolejny debiutant w F1. W tym sezonie ukończył jedynie GP Malezji i myślę że na kolejny zakończony wyścig musi poczekać

Narazie chyba tyle. Mam nadzieję że coś sobie wybierzecie. Nie wiem zresztą jaka będzie pogoda w dniu wyścigu. Może lepiej poczekać z typowaniem do wyników klasyfikacji. jak macie jakieś propozycje to chętnie poczytam.

#166859 03/05/2003 15:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam, aco powiecie na kto lepszy w klasyfikacji: Rubens Barrichello - Michael Schumacher 3-1.35
Juan Pablo Montoya - Ralf Schumacher 1.85-1.85
David Coulthard - Kimi Räikkönen 2.10-1.65
Fernando Alonso - Jarno Trulli 2.00-1.70
Jenson Button - Jacques Villeneuve 1.70-2.00
Heinz-Harald Frentzen - Nick Heidfeld 1.75-1.95
Jos Verstappen - Justin Wilson 1.35-2.90
Mark Webber - Olivier Panis 1.70-2.00
Antonio Pizzonia - Giancarlo Fisichella 1.95-1.75

Zgóry dzieki, POZD.

#166860 18/05/2003 02:19
Dołączył: Nov 2002
Posty: 120
C
member
member
C Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 120
Jutro F1 a tu tak pusto... cisza przed burzą?
Cio myślicie o tym:
Ukończą:
Schumi M. 1.18
Raikk 1.35
Montoya 1.35
Schumi Ralf 1.35
Alonso 1.45 [żeby tylko nie poczuł się 'mocny' i nie przeszarżował...]
Trulli 1.50
Coult 1.35
Frentzen 1.45

AKO wychodzi 12 z hakiem, ale jak znam zycie to wejdzie max 6-7 / 8.
Na 'nie sklasyfikowanych' nie stawiam, bo się przejechałem na tym ostatnio....

#166861 18/05/2003 02:38
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Ch4mp10n:
[qb]Jutro F1 a tu tak pusto... cisza przed burzą?
[/qb]
jesli chodzi o mnie zalozylem temat po to by sie w nim udzielac. Lecz Conrad podjal takie dzialania by mnie skutecznie zniechecic do pisania na tym forum...

#166862 18/05/2003 02:38
Dołączył: Nov 2002
Posty: 120
C
member
member
C Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 120
<Update>
oglądał kto pogode? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
W tygodniu pisali, że ma padać w austrii. Nie wiem jak sprawa dziś wygląda, ale się dowiem...
W Brazylii było mokro i wiadomo, jaka loteria była...
Jeżeli się dowiem, że ma padac, to stawiam na Schumacherów a reszte sobie daruje...

#166863 18/05/2003 03:31
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Dla obstawiających czy dany kierowca dojedzie czy nie - polecam ten artykuł [sport.onet.pl]

Z profa:

Firman 2.05 1.6 typ 2 - NIE

Pizzonia 2.05 1.6 typ 2 - NIE

Wilson 2.4 1.45 typ 2 - NIE

Da Matta 1.8 1.8 typ 2 - NIE

jeśli będzie taka pogoda to będzie niezły burdel, dlatego odradzam stawianie na zwycięstwo M.Schumachera , gdyż kurs na zwycięstwo 1,5 - 1,55 przy takiej pogodzie jest niewarty świeczki.
Polecam:

Kimi Raikkonen w pierwszej 8 - w profie kurs 1.4, w STS 1.45. Raikkonen był drugi w sesji kwalifikacyjnej.

pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#166864 18/05/2003 05:46
Dołączył: Nov 2002
Posty: 120
C
member
member
C Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 120
pogoda na torze ---> http://weather.yahoo.com/forecast/AUXX0061.html
"Chance of rain 50%."
No i dupa. Jak ktoś się dowie z rańca jaką maja pogode to niech da znać, thx.

#166865 18/05/2003 05:48
Dołączył: Nov 2002
Posty: 120
C
member
member
C Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 120

#166866 18/05/2003 07:34
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
Z ostatnich wieści słyszałem, że pogoda nie dopisuje - deszcz bardzo prawdopodobny. Obstawianie czy dojedzie/niedojedzie raczej ryzykowne. Może puścić (klas. mniej niż 11), ale to tez loteria. Ogólnie coś czuje, że GP Austrii będzie "lewe" (sponsor Alonso dał ciała na kwalifikacjach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ). Jeszcze na dodatek pieprzona kablówka zdjeła RTL2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . Czarno to widze.

#166867 18/05/2003 11:44
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Heheh F1 beda pokazywac na normalnym RTL no a jesli bedzie ulewa to bedzie cieakwie

#166868 30/05/2003 22:18
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Zna ktos jakas stronke ze statami, bo projektf1 ostatnio cos nawala.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#166869 30/05/2003 22:24
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Ciekaw jestem waszych typów na zbliżające się GP na ciasnym torze na ulicach Monte Carlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Moje propozycje:

David Coulthard - Ralf Schumacher 1 (1.55)
Jenson Button - Mark Webber 1 (1.65)
Juan Pablo Montoya - Jarno Trulli 1 (1.80)

powyższe typy są na wyścig

#166870 30/05/2003 23:03
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]Ciekaw jestem waszych typów na zbliżające się GP na ciasnym torze na ulicach Monte Carlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Moje propozycje:

David Coulthard - Ralf Schumacher 1 (1.55)
Jenson Button - Mark Webber 1 (1.65)
Juan Pablo Montoya - Jarno Trulli 1 (1.80)

powyższe typy są na wyścig[/qb]
moje zdanie:

Jenson Button - Mark Webber 1 (1.65)
-jak najbardziej, Webber znając jego zdolności pewnie nie ukończy wiścigu; "guzik" jeździć potrafi, udowodnił to juz dawno, dobrze wypadł także podczas 1 kwalifikacji.

David Coulthard - Ralf Schumacher 1 (1.55)
-loteria; Coulthard potrafi często pojechać w buraki, Ralf jeździ bardzo zachowawczo i pewnie, ale jakoś mu wyprzedzanie nie idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

Juan Pablo Montoya - Jarno Trulli 1 (1.80)
-jeżeli Montoya nie zaliczy żwirku, co jednak przy jego stylu jazdy jest prawdopodobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , to 1; Trulli z wyścigu na wyścig coraz bardziej sobie poczyna, tak więc kolejna loteria.

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#166871 30/05/2003 23:21
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał poziom:
[qb]

David Coulthard - Ralf Schumacher 1 (1.55)
-loteria; Coulthard potrafi często pojechać w buraki, Ralf jeździ bardzo zachowawczo i pewnie, ale jakoś mu wyprzedzanie nie idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
[/qb]
No właśnie wyprzedzanie mu nie idzie a co dopiero na ciasnym torze w Monaco, a David dobrze spisuje się ostatnimi laty w tym GP, jesli zajmie niezłą pozycje startową to powinien ją w wyścigu spokojnie utrzymać a nawet poprawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#166872 31/05/2003 17:15
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Qbol:
[qb]Zna ktos jakas stronke ze statami, bo projektf1 ostatnio cos nawala.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Kiedys znane jako niemiecki wettiq a aktualnie baza przeniosła się na www.f1-tools.de [f1-tools.de]

#166873 31/05/2003 17:41
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Witam wszystkich serdecznie

Troche pozno ale lepiej pozno niz wcale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na dzis z stsu proponuje

Alonso - Montoya 2 2.1

Juan Pablo znakomicie jezdzil podczas treningow w zeszlym sezonie w kwalifikacjach byl najlepszy a wiec czuje sie dobrze na tym torze , diabli wiedza ile Alosno naleje paliwa ale znajac zycie to malo ale mysle ze mimo wszystko nie wystarczy to na Juana.
Sorry ze taka krotka i prosta analize ale mam malo czasu
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, aker, burbon, kamel, forty, rymoholik), 1,877 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,574
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1