Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#166934 14/09/2003 15:10
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Quote
Czy ktoś znajduje logiczne wytłumaczenie dlaczego tak diametralnie zmieniły się kursy w Profie na ilość zawodników kończących wyścig?
szczególnie 14+ skoczyło na 4.7 a -10 spadło na 2.0. Co tam się dzeje na tym torze?
Hmmm ja widze calkiem odwrotne kursy :

F25 0-10 4.7
F26 11-13 2.5
F27 14+ 2

Profesjonal oferta [profesjonal.com.pl]

Warta zalowazenia jest takze para z oferty expektu :
Marc Gene - Jarno Trulli Kto lepszy in Grand Prix of Italy kursy 1.70 - 2.05

Osobisci sklaniam sie na postwienie na kierowce Renault'a, wszystkie atuty przemawiaja na jego kozysc poza jednym, ze Gene jedzie bolidem Williams-BMW. Ostatni wystep Marc Gene (kierowca testowy Williams-BMW) w oficjalnych zawodach zaliczyl w 99 roku. Jezdzac w ekipie Mirandi-FORD zdobyl w tamtym sezonie 1 pkt.

Bonus: Unibet
#166935 14/09/2003 15:20
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Sorki, już poprawili na stronce profa i jest tak jak wczoraj.

#166936 14/09/2003 18:41
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
Zadam głupie pytanie ale mało się orientuje. Ile okrążeń jest do przejechania ?

#166937 14/09/2003 18:49
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał easy_rider:
[qb] Ile okrążeń jest do przejechania ?[/qb]
53

#166938 14/09/2003 18:51
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#166939 14/09/2003 19:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał cichy81:
[qb]witam
Mam male pytanko, gram progresje na M.Schumachera na wygrana w poszczegolnych GP niestety doszedlem do 8.000 zl i zastanawiam sie czy ryzykowac dalej czy dac sobie na luz, wytrzymam jeszcze tylko ten i nastepny etap i jesli nie wejdzie strace to co uzbieralem w ten sposob przez ostatnie dwa lata.Prosze o opinie i z góry dziekuje[/qb]
chciwosc zwycierzyla nad zdrowym rosadkiem, i jak widac tym razem sie to oplacilo, dla mnie koniec sezonu czas zainwestowac w hokej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#166940 14/09/2003 19:51
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Gratulacje cichy81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Quote
Alonso - Verstapen typ 1 kurs 1.35 Expekt
WIN

pozdr

#166941 14/09/2003 19:52
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
cichy81 podeslij kupon na betting@interia.pl

#166942 14/09/2003 19:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]cichy81 podeslij kupon na [email][email protected][/qb]
Szakal[/email] troche duzo bedzie tych kuponow bo gram u naziemnych ale jak dobrze pujdzie to w gazetce sts to zamieszcza :zobacz:

#166943 14/09/2003 20:06
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
A dokaldnie u jakiego ulicznika?

#166944 14/09/2003 20:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]A dokaldnie u jakiego ulicznika?[/qb]
u prawie wszystkich filli sts we wroclawiu w tym polowe kasy razem z bulgaria- andora -- chciwosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#166945 26/09/2003 13:31
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
W niedziele grand prix USA na torze w Indianapolis.

Czy ktos wie ktory 'buk' ma w ofercie h2h w kwalifikacjach do tegoz wyscigu ?

Skubancy z Expektu dali tylko czolowke kierowcow chamy...ostatnio za postawione 200 zgarnalem na tym 2200, a jeszcze wczesniej tez ponad 1000....a teraz skurczybyki nie dali wszystkich zdarzen a jedynie 4 najtrudniejsze....gdzie jest tego wiecej wie ktos tak od razu, zebym nie musial wszedzie szukac ?

z gory dzieki!

#166946 29/09/2003 00:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zna ktos live F1 Z USA?

#166947 29/09/2003 00:31
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
:rolleyes: Ludzie! używanie wyszukiwarek nic nie boli! [f1.racing-live.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#166948 29/09/2003 00:51
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
zostało mi na kuponie ze M.Schumacher bedzie w pierwszej ósemce. Mam nadzieje ze nieszczescie sie nie zdarzy.. chociaż przy moim szczesciu to calkiem realne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#166949 29/09/2003 00:55
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
narazie Schumi pierwszy !!!

#166950 29/09/2003 01:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ile mają do przejechania okrazen na torzxe indianapolis, bo nie moge znalezc

#166951 29/09/2003 01:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
USA: Grand Prix
MICHAEL WINS

#166952 07/10/2003 23:12
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Przed nami ostatni wyścig w tym sezonie.
GP JAPONI M.Schumacherowi brakuje tylko 1ptk żeby odnieść 6 w swojej karierze zwycięstwo w końcowej klasyfikacji. Na 1 miejsce ma jeszcze szansę K.Raikkonen. K.Raikkonen zajmie 1 miejsce w końcowej klasyfikacji jedynie gdy wygra GP JAPONI a M.Schumacher nie zdobędzie żadnego ptk.
Na ten wyścig proponuje takie kursy:
M.Schum. skl. 1 1,20
Montoya skl. 1 1,25
Raikkon. skl. 1 1,33
AOK wychodzi 1,99
Planuję zagrać za większą kasę. Czekam na Wasze opinie.

#166953 09/10/2003 20:48
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Zgadzam sie z toba dodalbym jeszcze ralfa ze dojedzie...Niepunktowal w dwoch poprzednich GP.
W pierwszym niestartowal, a w ostatnim wylecial z toru. Malo prawdopodobne jest ze i tym razem niedojedzie. Zwlaszcza ze ferrari i BMW zarzarcie walcza o tytul kontruktorow. Wiec postawilbym ze dojada:
Michael, Raiko, Montoya i Ralf!
Pozdro

Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, betowiec, alfa), 2,706 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,412
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1