|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Czy ktoś znajduje logiczne wytłumaczenie dlaczego tak diametralnie zmieniły się kursy w Profie na ilość zawodników kończących wyścig? szczególnie 14+ skoczyło na 4.7 a -10 spadło na 2.0. Co tam się dzeje na tym torze? Hmmm ja widze calkiem odwrotne kursy : F25 0-10 4.7 F26 11-13 2.5 F27 14+ 2 Profesjonal oferta [ profesjonal.com.pl] Warta zalowazenia jest takze para z oferty expektu : Marc Gene - Jarno Trulli Kto lepszy in Grand Prix of Italy kursy 1.70 - 2.05 Osobisci sklaniam sie na postwienie na kierowce Renault'a, wszystkie atuty przemawiaja na jego kozysc poza jednym, ze Gene jedzie bolidem Williams-BMW. Ostatni wystep Marc Gene (kierowca testowy Williams-BMW) w oficjalnych zawodach zaliczyl w 99 roku. Jezdzac w ekipie Mirandi-FORD zdobyl w tamtym sezonie 1 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Sorki, już poprawili na stronce profa i jest tak jak wczoraj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
Zadam głupie pytanie ale mało się orientuje. Ile okrążeń jest do przejechania ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał easy_rider: [qb] Ile okrążeń jest do przejechania ?[/qb] 53
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał cichy81: [qb]witam Mam male pytanko, gram progresje na M.Schumachera na wygrana w poszczegolnych GP niestety doszedlem do 8.000 zl i zastanawiam sie czy ryzykowac dalej czy dac sobie na luz, wytrzymam jeszcze tylko ten i nastepny etap i jesli nie wejdzie strace to co uzbieralem w ten sposob przez ostatnie dwa lata.Prosze o opinie i z góry dziekuje[/qb] chciwosc zwycierzyla nad zdrowym rosadkiem, i jak widac tym razem sie to oplacilo, dla mnie koniec sezonu czas zainwestowac w hokej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Gratulacje cichy81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Alonso - Verstapen typ 1 kurs 1.35 Expekt WIN pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
cichy81 podeslij kupon na betting@interia.pl
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]cichy81 podeslij kupon na [email] [email protected][/qb] Szakal[/email] troche duzo bedzie tych kuponow bo gram u naziemnych ale jak dobrze pujdzie to w gazetce sts to zamieszcza :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
A dokaldnie u jakiego ulicznika?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]A dokaldnie u jakiego ulicznika?[/qb] u prawie wszystkich filli sts we wroclawiu w tym polowe kasy razem z bulgaria- andora -- chciwosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
W niedziele grand prix USA na torze w Indianapolis.
Czy ktos wie ktory 'buk' ma w ofercie h2h w kwalifikacjach do tegoz wyscigu ?
Skubancy z Expektu dali tylko czolowke kierowcow chamy...ostatnio za postawione 200 zgarnalem na tym 2200, a jeszcze wczesniej tez ponad 1000....a teraz skurczybyki nie dali wszystkich zdarzen a jedynie 4 najtrudniejsze....gdzie jest tego wiecej wie ktos tak od razu, zebym nie musial wszedzie szukac ?
z gory dzieki!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696 |
zostało mi na kuponie ze M.Schumacher bedzie w pierwszej ósemce. Mam nadzieje ze nieszczescie sie nie zdarzy.. chociaż przy moim szczesciu to calkiem realne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696 |
narazie Schumi pierwszy !!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ile mają do przejechania okrazen na torzxe indianapolis, bo nie moge znalezc
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
USA: Grand Prix MICHAEL WINS
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Przed nami ostatni wyścig w tym sezonie. GP JAPONI M.Schumacherowi brakuje tylko 1ptk żeby odnieść 6 w swojej karierze zwycięstwo w końcowej klasyfikacji. Na 1 miejsce ma jeszcze szansę K.Raikkonen. K.Raikkonen zajmie 1 miejsce w końcowej klasyfikacji jedynie gdy wygra GP JAPONI a M.Schumacher nie zdobędzie żadnego ptk. Na ten wyścig proponuje takie kursy: M.Schum. skl. 1 1,20 Montoya skl. 1 1,25 Raikkon. skl. 1 1,33 AOK wychodzi 1,99 Planuję zagrać za większą kasę. Czekam na Wasze opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Zgadzam sie z toba dodalbym jeszcze ralfa ze dojedzie...Niepunktowal w dwoch poprzednich GP. W pierwszym niestartowal, a w ostatnim wylecial z toru. Malo prawdopodobne jest ze i tym razem niedojedzie. Zwlaszcza ze ferrari i BMW zarzarcie walcza o tytul kontruktorow. Wiec postawilbym ze dojada: Michael, Raiko, Montoya i Ralf! Pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka