Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#1662333 10/10/2007 18:27
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Conrad #1664127 11/10/2007 02:18
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Witam, zapewne znajda się tu osoby które wpłacały na BaH za pomocą inteligo, prosiłbym o pokierowanie co gdzie, bo pierwszy raz tam będę wpłacał. Z góry dzięki.

fala #1667092 11/10/2007 15:30
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Panowie od 2 dni niemoge wejsc na strone bah, przez 2 przegladarki, widze ze nikt tu niema takiego problemu, co moze byc powodem?

Luber0 #1667373 11/10/2007 18:12
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051

Wie ktoś jak przedstawia się u nich oferta na koszykówkę, ale w trochę egzotycznym wydaniu, tzn. Austria, Belgia, Czechy, Finlandia, Wlk. Brytania, Holandia, Liga Adriatycka, Estonia, Litwa itp.

Wiem, że jest to w bWin, ale stamtąd się wyprowadziłem i teraz szukam podobnej oferty.

jinx #1668005 11/10/2007 21:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
w bah kursy sa, ale z reguły tylko ML z wielka marża, handicapy czasami jakies sa, ale ogolnie baaaaaaardzo rzadko, a jak juz sa to kursy wygladaja tak: 1.85 - 1.85 czyli tragedia, do obstawiania kosza najlepszy jest pinnacle i...nic poza tym, niestety

Luber0 #1669768 12/10/2007 05:40
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Originally Posted by Luber0
Panowie od 2 dni niemoge wejsc na strone bah, przez 2 przegladarki, widze ze nikt tu niema takiego problemu, co moze byc powodem?

Próbowałem wszystkie, miał ktoś coś kiedyś podobnego? Nawet nie mam jak napisać do supportu

Luber0 #1670013 12/10/2007 07:07
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
masz coś popiepszone z ustawieniami.jakie dostawcy internetowego używasz?w kilku bukmacherach było tak,że przez niektórych dostawców,chyba typu tepsa itp były jakieś problemy i coś w konfiguracji u siebie trzeba było zmieniać.musisz przekopać forum,ale najpierw zadzwoń do usługodawcy internetowego,niech cie poinstruuja jak to ustawic

Kacpro #1670104 12/10/2007 15:31
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Ale ja jestem w sieci osiedlowej, przez kilka lat działało bez zarzutów dopiero tak mam od 2 dni

Luber0 #1670121 12/10/2007 15:51
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
tak czy tak to nie wina BAH.to pewnie administrator poblokował coś albo pozmieniał.skontaktuj sie z nim

Kacpro #1670182 12/10/2007 16:40
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Nie zbym u nich gral (przez te ich swietne* kursy), ale wygralem troche w jakims konkursie, wczoraj wyplata na mb po 3h na koncie!

*zdarzaja sie 1.75-1.75 laugh

agr1 #1670849 12/10/2007 19:22
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,271
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,271
ok..buk pelen profesjonalizm..wplacilem karta angielska..zazadali skanow dowodu oraz karty..wyslaelm im wszystko po na nastepny dzien 5500zl na moim koncie polskim sie znalazlo..szkoda ze male kursy..ale i tak jest calkiem niezle..polecam grac w tym buku.

agr1 #1690172 18/10/2007 17:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
dzis byl bonus 3300 EURO na Krzysztof W. (12***472)

Otoz zalogowalem sie, i od razu bonus zostal zrealizowany

Mam na imie Krzysztof W.. (nr moj to 12....452) czy moga byc az takie zbiegi okolicznosci,zeby zaraz po zalogowaniu zostal bonus zrealizowany!?Bonusa na moim koncie nie mam;/moze byc nr zle podany przez bet-at-home!?

Ciekawe ile Krzyskow W o podobnym nr jest zarejestrowanych na bet-at-home i akurat sie zalogowali w tej samej chwili co Ja

cos smierdzi ze nie beda chcieli dac mi bonusa:(

Jesli jest inny Krzysiek i dostal ten bonus, to prosze o napisanie na forum!!

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Twój numer ma koncówke 452 a kase miał dostac gosc z numerem na koncu 472....wiec o co Tobie chodzi??

Tom182 #1690219 18/10/2007 17:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
To, ze jak sie zalogowalem to od razu zmieniono na zrealizowano!!!!!!!! Krzysztof W i podobny nr,,, ile takich osob moze byc!? ile osob moze sie w ciagu paru sekurn sie zalogowac o tym samym imieniu!?

Jesli tak, to prosze o informacje o tej osobie, zeby napisala, bo napewno bedzie chciało sie pochwalic ta nagroda!!

a moze bet-at-home tak kreciło wała z tymi bonusami!?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
Teraz po rozmowie na liveczacie oraz po napisaniu do nich @ , teraz mam konto zablkowane, chyba nie przez przypadek!? pewnie chca moje 3300 EURO do swego podziału dostac!! Czy ktos wie, gdzie moge napisac jakis protes czy pismo!? bo z pionkami na liveczacie nie ma co gadac;/

BET-at-home OSZUSCI

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
pRzeciez numery sie nie zgadzają, wiec to nie Ty.

hbr #1690545 18/10/2007 20:15
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Heh niezły wałek ze strony bahu. Chyba nie do konca rozumiecie o co chodzi. Kriku to Krzysztof W o koncowce nr 452, wylosowany zostal Krzysztof W o koncowce nr 472. Kriku loguje sie na konto, zaraz po tym patrzy na strone glowną klika na "zwyciezca dnia" i okazuje sie ze "bonus zostal zrealizowany". I pytanie - czy to mozliwe zeby w ciagu paru sekund inny Krzysztof W o dokladnie takim samym numerze, jedynie o koncowce 472 zamiast 452 - zalogowal sie w tej samej chwili i zrealizowal bonus? Przeciez to mniej prawdopodobne niz wygranie w totolotka grin Wiadome jest, ze te pieniadze a juz napewno tak duze jak 3300 E nie wygrywa nikt "prawdziwy" - tylko ktos "podstawiony" z bahu albo w ogole nieistniejacy, bo i tak tego nikt nie moze sprawdzic i tu mamy na to potwierdzenie. Nastepnie blokują nie wiadomo czemu konto Krikowi po rozmowie na czacie.. A ludzie mysla ze wygraja i sie rejestruja u nich laugh
Poza tym wielu Polaków juz "wygrywalo", czy jakikolwiek z nich pochwalil sie tu na najwiekszym polskim forum o bukmacherce? nie przypominam sobie.. Zwykli oszuści puke betathome

dondo #1690592 18/10/2007 20:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
dzieki za zrozuumienie dondo, tez tak sadze!! tu jest czarno na białym, takie wałki robia, ciekawe czemu nie podaja pełnych nr wygranych tylko 12...472, przeciez gdzie indziej jak ktos wygrywa to podaja pełne nazwy nickow a nie niepełne liczby

Wałek jakich nie mało


Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
[Linked Image]

hura
[Linked Image]

Panowie, nie wymyślajcie głupot, dzisiaj na jednym swoich kont wpadła piękna sumka ,
w tej edycji miałem już za 800 euro chyba swojego gościa ale przegapiłem...
Kiedyś zgarnąłem za 300 euro.

Tyle jest kumulacji , ponieważ ludzie zakladają konta na lewe dane, bah wypłaca bez problemów aż miło a bonusiki idą na konta piwo
Tyle że nie każdy pozniej moze pilnować swoich ludzi, hehe ,
pozdrawiam i już myslę co tu grubo zagrać ,
BAH piwo piwo 3300 razy piwo

Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Wszyscy maja poczatek 12 laugh a Twoje 3 ost cyfry sa inne od numery zwyciezcy...
Bah by wyjasnil sprawe jakby nie wiem zrobil wywiad/zdjecie z czekiem (symbolicznym) czy cos zwyciezcy. Bo fakt 3300e to nie grosze i mozna podejrzewac walek....

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,644 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,268
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1