|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Witam, zapewne znajda się tu osoby które wpłacały na BaH za pomocą inteligo, prosiłbym o pokierowanie co gdzie, bo pierwszy raz tam będę wpłacał. Z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186 |
Panowie od 2 dni niemoge wejsc na strone bah, przez 2 przegladarki, widze ze nikt tu niema takiego problemu, co moze byc powodem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Wie ktoś jak przedstawia się u nich oferta na koszykówkę, ale w trochę egzotycznym wydaniu, tzn. Austria, Belgia, Czechy, Finlandia, Wlk. Brytania, Holandia, Liga Adriatycka, Estonia, Litwa itp.
Wiem, że jest to w bWin, ale stamtąd się wyprowadziłem i teraz szukam podobnej oferty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
w bah kursy sa, ale z reguły tylko ML z wielka marża, handicapy czasami jakies sa, ale ogolnie baaaaaaardzo rzadko, a jak juz sa to kursy wygladaja tak: 1.85 - 1.85 czyli tragedia, do obstawiania kosza najlepszy jest pinnacle i...nic poza tym, niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186 |
Panowie od 2 dni niemoge wejsc na strone bah, przez 2 przegladarki, widze ze nikt tu niema takiego problemu, co moze byc powodem? Próbowałem wszystkie, miał ktoś coś kiedyś podobnego? Nawet nie mam jak napisać do supportu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
masz coś popiepszone z ustawieniami.jakie dostawcy internetowego używasz?w kilku bukmacherach było tak,że przez niektórych dostawców,chyba typu tepsa itp były jakieś problemy i coś w konfiguracji u siebie trzeba było zmieniać.musisz przekopać forum,ale najpierw zadzwoń do usługodawcy internetowego,niech cie poinstruuja jak to ustawic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186 |
Ale ja jestem w sieci osiedlowej, przez kilka lat działało bez zarzutów dopiero tak mam od 2 dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
tak czy tak to nie wina BAH.to pewnie administrator poblokował coś albo pozmieniał.skontaktuj sie z nim
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Nie zbym u nich gral (przez te ich swietne* kursy), ale wygralem troche w jakims konkursie, wczoraj wyplata na mb po 3h na koncie! *zdarzaja sie 1.75-1.75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,271
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,271 |
ok..buk pelen profesjonalizm..wplacilem karta angielska..zazadali skanow dowodu oraz karty..wyslaelm im wszystko po na nastepny dzien 5500zl na moim koncie polskim sie znalazlo..szkoda ze male kursy..ale i tak jest calkiem niezle..polecam grac w tym buku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
dzis byl bonus 3300 EURO na Krzysztof W. (12***472)
Otoz zalogowalem sie, i od razu bonus zostal zrealizowany
Mam na imie Krzysztof W.. (nr moj to 12....452) czy moga byc az takie zbiegi okolicznosci,zeby zaraz po zalogowaniu zostal bonus zrealizowany!?Bonusa na moim koncie nie mam;/moze byc nr zle podany przez bet-at-home!?
Ciekawe ile Krzyskow W o podobnym nr jest zarejestrowanych na bet-at-home i akurat sie zalogowali w tej samej chwili co Ja
cos smierdzi ze nie beda chcieli dac mi bonusa:(
Jesli jest inny Krzysiek i dostal ten bonus, to prosze o napisanie na forum!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Twój numer ma koncówke 452 a kase miał dostac gosc z numerem na koncu 472....wiec o co Tobie chodzi??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
To, ze jak sie zalogowalem to od razu zmieniono na zrealizowano!!!!!!!! Krzysztof W i podobny nr,,, ile takich osob moze byc!? ile osob moze sie w ciagu paru sekurn sie zalogowac o tym samym imieniu!?
Jesli tak, to prosze o informacje o tej osobie, zeby napisala, bo napewno bedzie chciało sie pochwalic ta nagroda!!
a moze bet-at-home tak kreciło wała z tymi bonusami!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
Teraz po rozmowie na liveczacie oraz po napisaniu do nich @ , teraz mam konto zablkowane, chyba nie przez przypadek!? pewnie chca moje 3300 EURO do swego podziału dostac!! Czy ktos wie, gdzie moge napisac jakis protes czy pismo!? bo z pionkami na liveczacie nie ma co gadac;/
BET-at-home OSZUSCI
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
pRzeciez numery sie nie zgadzają, wiec to nie Ty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Heh niezły wałek ze strony bahu. Chyba nie do konca rozumiecie o co chodzi. Kriku to Krzysztof W o koncowce nr 452, wylosowany zostal Krzysztof W o koncowce nr 472. Kriku loguje sie na konto, zaraz po tym patrzy na strone glowną klika na "zwyciezca dnia" i okazuje sie ze "bonus zostal zrealizowany". I pytanie - czy to mozliwe zeby w ciagu paru sekund inny Krzysztof W o dokladnie takim samym numerze, jedynie o koncowce 472 zamiast 452 - zalogowal sie w tej samej chwili i zrealizowal bonus? Przeciez to mniej prawdopodobne niz wygranie w totolotka  Wiadome jest, ze te pieniadze a juz napewno tak duze jak 3300 E nie wygrywa nikt "prawdziwy" - tylko ktos "podstawiony" z bahu albo w ogole nieistniejacy, bo i tak tego nikt nie moze sprawdzic i tu mamy na to potwierdzenie. Nastepnie blokują nie wiadomo czemu konto Krikowi po rozmowie na czacie.. A ludzie mysla ze wygraja i sie rejestruja u nich Poza tym wielu Polaków juz "wygrywalo", czy jakikolwiek z nich pochwalil sie tu na najwiekszym polskim forum o bukmacherce? nie przypominam sobie.. Zwykli oszuści  betathome
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
dzieki za zrozuumienie dondo, tez tak sadze!! tu jest czarno na białym, takie wałki robia, ciekawe czemu nie podaja pełnych nr wygranych tylko 12...472, przeciez gdzie indziej jak ktos wygrywa to podaja pełne nazwy nickow a nie niepełne liczby
Wałek jakich nie mało
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
[ Linked Image]  [ Linked Image] Panowie, nie wymyślajcie głupot, dzisiaj na jednym swoich kont wpadła piękna sumka , w tej edycji miałem już za 800 euro chyba swojego gościa ale przegapiłem... Kiedyś zgarnąłem za 300 euro. Tyle jest kumulacji , ponieważ ludzie zakladają konta na lewe dane, bah wypłaca bez problemów aż miło a bonusiki idą na konta  Tyle że nie każdy pozniej moze pilnować swoich ludzi, hehe , pozdrawiam i już myslę co tu grubo zagrać , BAH  3300 razy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Wszyscy maja poczatek 12  a Twoje 3 ost cyfry sa inne od numery zwyciezcy... Bah by wyjasnil sprawe jakby nie wiem zrobil wywiad/zdjecie z czekiem (symbolicznym) czy cos zwyciezcy. Bo fakt 3300e to nie grosze i mozna podejrzewac walek....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|