|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Właśnie, czy można gdzieś mocno przyłożyć na wybory? Pinnacle niestety jakieś $50 daje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Zależy ile to dla was mocno? W expekcie na wiosnę jak były wybory w Francji, to na Sarkozy'ego spokojnie włożyłem 900zł, i pewnie można było więcej postawić. Podobnie jak wybierali George'a W.Busha (1.68 na tydzień przed), ale to było 3 lata temu.
Last edited by Skipper; 09/10/2007 19:46.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
a co Panowie sadzicie o frekwencji???? Milenium za frekwencje powyzej 50% oferuje bajonski kurs 6.00 a mysle ze jest to realne ze wzgledu na pore roku!!!! rolnicy po wykopkach , mieszczuchy po wakacjach - pora roku sklania do ogladania tej durnej PiS- owskiej TV - wiec kto wie??? ( a jak to wygladalo ostatni??? niech mi ktos przypomni bo nie pamietam!)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
a co Panowie sadzicie o frekwencji???? Milenium za frekwencje powyzej 50% oferuje bajonski kurs 6.00 a mysle ze jest to realne ze wzgledu na pore roku!!!! rolnicy po wykopkach , mieszczuchy po wakacjach - pora roku sklania do ogladania tej durnej PiS- owskiej TV - wiec kto wie??? ( a jak to wygladalo ostatni??? niech mi ktos przypomni bo nie pamietam!) w 2005 frekwencja wyniosla 4o,57% oto link to pelnych statystyk z tych wyborow http://www.wybory2005.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/W/index.htm
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336 |
Milenium: Lid 16% i więcej @ 2.25 PSL 6,5 i więcej @ 2.50 PO 30,99 poniżej @ 3.30 AKO: 18,56 jak w masło powinno wejść 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
a co Panowie sadzicie o frekwencji???? Milenium za frekwencje powyzej 50% oferuje bajonski kurs 6.00 a mysle ze jest to realne ze wzgledu na pore roku!!!! rolnicy po wykopkach , mieszczuchy po wakacjach - pora roku sklania do ogladania tej durnej PiS- owskiej TV - wiec kto wie??? ( a jak to wygladalo ostatni??? niech mi ktos przypomni bo nie pamietam!) w 2005 frekwencja wyniosla 4o,57% oto link to pelnych statystyk z tych wyborow http://www.wybory2005.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/W/index.htm Wielkie dzieki - widze z tego ze ostatnio nie bylo kolorowo ale zaryzykuje jakas drobna kwote! mysle ze warto! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
Ramzes tez sie zgadzam ale dorzucilbym jeszcze samoobrone więcej niz 4% i ako podniesie sie do 32,48 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Ramzes tez sie zgadzam ale dorzucilbym jeszcze samoobrone więcej niz 4% i ako podniesie sie do 32,48  zgadzam sie jak zwykle jest niedoceniana choc fakt ze mocno poobijana ale 4% na luzie!- i proponuje ostroznie podchodzic do sadazy!!!! potrafili sie w zeszlych wyborach machnac o ok 5-10 %
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
A z czego wyciągacie wnioski, że LiD przekroczy 16% ? W sondażach średnio niecałe 15%, dodatkowo Kwaśniewski, który dużego poparcia dodatkowego nie przyniesie... Myślicie, że sondaże ich zaniżają ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
Ramzes tez sie zgadzam ale dorzucilbym jeszcze samoobrone więcej niz 4% i ako podniesie sie do 32,48  zgadzam sie jak zwykle jest niedoceniana choc fakt ze mocno poobijana ale 4% na luzie!- i proponuje ostroznie podchodzic do sadazy!!!! potrafili sie w zeszlych wyborach machnac o ok 5-10 % rownie dobrze mozna dorzucic LPR powyzej 4%...skoro to wspolny wynik romka, jurka i upr to nie powinno byc problemow...a co do Twoich typow under/over to w tym momencie nie sa juz dostepne w ofercie millenium.....data rozpoczecia poadana byla jako 09.10...byc moze jutro cos doloza do oferty
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Chyba milenium sprawdza to forum, bo kupon ramzesa juz nie do gry, linie poprzesuwane;) także niech lepiej każdy zostawi dla siebie to co chce grac a bedzie to najlepsze rozwiazanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336 |
ale jaja normalnie minute po moim poscie ZMIENILI KURSY i PODNIEŚLI LINIE CYKORY  zdązyłem zagrac szkoda że dołozyłem piłke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
ale jaja normalnie minute po moim poscie ZMIENILI KURSY i PODNIEŚLI LINIE CYKORY  zdązyłem zagrac szkoda że dołozyłem piłke  wlasnie widze PSL skoczyl o 1% na 7.5 % no ale mysle ze jest to metoda " na zlosc mamie odmroze sobie uszy" - toć nie sa samotni na tym rynku poczkamy na bardziej rozsadne kursy u innych naziemnych przeciez w koncu sie z tym wychyla w tym tygodniu- a ja mam do wyboru pelny ogolnopolski serwis tych firm na miejscu wiec Milenium bez nerwow!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 153 |
Gdzie znajdę najwyższy kurs na wygraną w wyborach PISu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Frekwencja w przedziale 42-45,99% brzmi interesująco, kurs syntetyczny to 3.50, czyli za 100 postawioną można wygrać 222,4: 44,44 po kursie 5.00 daje 222,4 55,56 po kursie 4.00 daje 222,4 Jeżeli wygramy to po kursie syntetycznym 2.224 Bardziej prawdopodobne jest wejście w ten wyższy przedział, i analitycy Milenium (pewnie studenci, pozdrawiam  ) też to zauważyli, kursy będą spadać, babcie będą podwożone pod lokale wyborcze, elektorat LiDu się zmobilizuje, jak to było ostatnio, gdzie SLD miało mieć problemy z osiągnięciem 8%, ludzie będą chcieli mieć spokój z wyborami i zagłosują na PiS, PO i LiD, moim zdaniem wejdą tylko trzy partie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
kurs syntetyczny 2.224, to 3.50 to pomyłka, a najwyższy kurs na PiS jest w gamebookers. Ja bym uważał na granie na PiS, bo ich wszyscy atakują i mogą wyjść na jaw fakty, które odsuną od nich elektorat z miast, ludzi w średnim wieku.
Lepiej poczekać jeszcze do debat.
Powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664 |
Szukam sondaży przedwyborczych dotyczacych frekwencji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Szukam sondaży przedwyborczych dotyczacych frekwencji. Nie radzę  W sondażach deklarowana frekwencja to średnio jakieś 60% (a pamiętam taki z 70%!), a na to nie ma szans!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Frekwencja under 41,99% 4,5 [było 5,5], można próbowac. Ostatnie wybory ~40%, teraz wcale nie musi byc więcej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 895
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 895 |
totomix daje 1.80 powyzej 6% psl
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|