|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Kto oprócz mnie obstawia Pesapallo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
trochę potypujmy...
M:kouvola - jarvenpaa 4.8 3.2 1.65 typ:X2 K:Oulu - Jyvaskyla 20 6.25 1.05 typ:2 k:Rauma - Pori 7.2 3 1.45 typ:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał kocur: [qb]Co to w ogole jest?[/qb] Dobre pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657 |
Teraz mi juz cos to mowi, mam pytanko napisz cos o spotkaniu:
Koskenkorva v Kuopio
Czy oplaca sie stawiac na home?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
witaj
mozesz zajrzec do tematu baseball finland i czy linki podane tam sa wlasnie do tej dysypliny
pozdro haz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Oryginalnie wysłał Haz$: [qb]witaj
mozesz zajrzec do tematu baseball finland i czy linki podane tam sa wlasnie do tej dysypliny
pozdro haz[/qb] Tak haz$ to jest to samo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Pesapallo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nawet nie wiedzialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> niedlugo wyjade wiec nie biore sie za to ale jak wroce czyli w sierpniu i beda dalej rozgrywki tej ligi to wezme sie za to
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Haz$, tak, to to samo. Najlepszy link to http://www.bittilahde.fi/pesis/tulospalvelu/ Są tam wyniki live. Kocur Sorry że nie mogłem podać mojego typu ale od ok 12-stej nie było mnie w domu. Sezon jeszcze trochę potrwa, potem play-off.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał langak: [qb]trochę potypujmy...
M:kouvola - jarvenpaa 4.8 3.2 1.65 typ:X2 K:Oulu - Jyvaskyla 20 6.25 1.05 typ:2 k:Rauma - Pori 7.2 3 1.45 typ:2[/qb] Kouvola-Jarvenpa 0:2 Oulu-Jyvaskyla 0:2 Rauma-Pori 1:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
jutro powinny wygrać gospodynie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Dzisiaj tyko jedno spotkanie: Pattijoki - Rauma 10.00 4.00 1.22 Wydaje mi się że troszeczkę przesadzili z tym kursem na Raumę. Owszem jest faworytem, ale nie przesadzajmy. Ja nie wykluczam remisu i jeżeli wogóle miałbym grać ten mecz to za drobną kwotę postawiłbym właśnie na remis, bo kurs na dwójkę nie jest warty ryzyka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał langak: [qb]Dzisiaj tyko jedno spotkanie: Pattijoki - Rauma 10.00 4.00 1.22 Wydaje mi się że troszeczkę przesadzili z tym kursem na Raumę. Owszem jest faworytem, ale nie przesadzajmy. Ja nie wykluczam remisu i jeżeli wogóle miałbym grać ten mecz to za drobną kwotę postawiłbym właśnie na remis, bo kurs na dwójkę nie jest warty ryzyka.[/qb] Pattijoki - Rauma 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Jak na razie mój bilans 5 trafionych - 1 błąd
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oto moje typy na jutro: (kursy z Centrebet)
Men: Ulvila - Sotkamo 9.0 3.8 1.35 typ:2 Faworyci ligi powinni sobie poradzić.
Pattijoki - Kuopio 1.63 3.15 5.5 typ:X1 (w przypadku typu dwudrogowego na pierwszym miejscu podaję ten który wydaje mi się bardziej prawdopodobny)
Imatra - Oulu 4.7 3 1.75 typ:X1 Wydaje mi się że Imatra nie przegra tego meczu. Bardzo dobrze gra u siebie - przegrała tylko 2 razy z Kuopio i raz z Hyvinką po walce. Z kolei Oulu na wyjazdach nie błyszczy - tylko 1 wygrana na 8 spotkań. Warto zaryzykować i postawić np goły remis lub podepszeć go jedynką.
Hyvinkaa - Kouvola 1.13 5.6 17.0 typ:1 bez dwóch zdań wygrają gospodarze. Grali juz ze soba dwa razy w tym sezonie i widać kto jest zdecydowanie lepszy.
Kitee - Seinajoki 2.1 2.9 3.4 typ:X1 chociaz ja bym tego spotkania nie ruszał.
Women:
Peraseinajoki - Hameenlinna 1.11 5.0 16.0 typ:1 powinny wygrac gospodynie, ale uważam że nie warto grac tego meczu ze względu nan zbyt niski kurs na 1. Hameenlinna mimo że jest jedną z najsłabszych drużyn 1 ligi wyspecjalizowała się w remisach. Jedną część bardzo wysoko przegrywa po to by wszystkie swoje najmocniejsze atuty pokazać w drugiej części meczu. Poza tym na wyjazdach spisuje się o niebo lepiej niż u siebie, być może przez lekceważenie jej przez rywalki. Jeżeli Peraseinajoki nauczyło się na błędach innych i poważnie potraktuje rywalki to może wygrać wysoko obie części meczu.
Tyrnava - Rauma 1.18 4.35 12.50 typ:1
Oulu - Pori 15.0 4.9 1.13 typ:2 Mimo że Oulu zajmuje na razie 3 pozycję od końca to moim zdaniem jest to najsłabsza druzyna 1 ligi. Z kolei Pori w tym roku spisuje się dużo słabiej niż się spodziewano (w tamtym roku 3 miejsce w sezonie zasadniczym; przed sezonem typowana do 2 miejsca wspólnie z Lapuą). Najpewniejszy typ na jutro.
Siilinjarvi - Lapua 1.5 3.1 6.0 typ:X1 Bilans Siilinjarvi u siebie:6-0-1 Lapua na wyjeździe: 6-1-1. Siilinjarvi przegrało tylko z Jyvaskylą, a więc zdecydowanie najlepszą drużyną. Lapua w meczach wyjazdowych z dobrymi zespołami ma bilas:1-1-1. Wydaje mi się jednak, że najprawdopodobniejszy w tym spotkaniu jest remis, ale to spotkanie postawiłbym tylko w rozpisie.
To tyle. W miarę możliwości czasowych będę starał się analizować mecze częściej. Mam nadzieję że ktoś się przyłączy i wspólnie oskubiemy buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Sotkamo 1.35 Centrebet 7/10 Imatra remis 3.0 2/10 Hyvinkaa 1.13 10/10 Tyrnava 1.18 6/10 Pori 1.13 10/10 Pattijoki remis 3.15 1/10 Siilinjarvi remis 3.1 1/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Mimo tego że było dużo niespodzianek kilka udało mi się przewidzieć. Oto wyniki:
Ulvila - Sotkamo 1:1 (3:2, 4:5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pattijoki - Kuopio 1:0 (2:2, 3:1) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Imatra - Oulu 1:1 (2:6, 5:3) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Udało mi się przewidzieć remis a kurs był 3.0
Hyvinkaa - Kouvola 0:2 (0:2, 1:2)!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Największa niespodzianka wśród mężczyzn
Kitee - Seinajoki 2:0 (3:1, 4:3) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Peraseinajoki - Hameenlinna 1:1 (3:5, 8:0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak jak przewidywałem, Hameenlinna jedną część bardzo wysoko przegrała, a skoncentrowała się na pierwszej.
Tyrnava - Rauma 1:1 (1:3, 9:2) Niespodzianka, ale na pewno nie sensacja
Oulu - Pori 0:2 (2:6, 0:4) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak jak mówiłem; Dla mnie to był najpewniejszy mecz
Siilinjarvi - Lapua 1:0 (4:0, 7:7) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Było bardzo blisko remisu; w drugiej części po 3 częściach Lapua prowadziła już 5:0.
Mój bilans ogółem 11 trafionych - 4 pudła
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Witam langak, gratuluję typów:) Mam prośbę: czy robiąc bilans mógłbys pisac za ile grasz kazdy typ w skali 1-10, a potem uwzględnic stawke i kurs i pisac np: 11-4 +3,25? To na bardzo pomoże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam i dalej życzę sukcesów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka