Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 21 1 2 3 4 5 6 20 21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Dzisiaj ostatnia szansa na złapanie dobrego kursu na zwycięstwo PiSu wink

Nawet wśród moich znajomych- najbardziej zagorzałych przeciwników Jarosława Kaczyńskiego, dało się słyszeć, że Tusk w debacie po prostu nie ma szans. Warto przy tym wspomnieć, że debata i tak wiele nie zmieni, pełno będzie ogólników etc. tongue

Jeśli pogoda dopisze to mamy szanse na frekwencję, znacznie większą niż przed dwoma laty...:)

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2006
Posty: 442
X
addict
addict
X Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 442
witam od dluzszego czasu interesuje sie polityką, zdecydowanie polecam grać PSL powyżej 6% jak dla mnie to jest typ tych wyborów, mozecie sie smiac, szydzic ale zobaczycie,przeciez PSL w wyborach samorządowych miał 14 procent poparcia.Drugim typem ktory postawilem to LPR-Samoobrona 1 samoobrona niewidoczna w kampani u mnie w miescie jeszcze nie widzialem zadnego ich plakatu.W prawdzie LPR to nie jest jakas oszolamiająca partia ale to wystarczy na pokonanie dziekiego Leppera ktorego ludzie maja juz dosc-ich afer zapewnien o niewinnosci ect.Zastanawialem się tez nad LID powyzej 15% ale ostatecznie zrezygnowałem-chodzi mi tutaj o kwasniewskiego jego niepowazne traktowanie ludzi gdyby nie przygody z alkoholem moze bym sie skusil,na tym etapie nie chce ryzykowac-zobaczymy jak to odbiorą ludzie,pozdrawiam reasumując:
PSL powyzej 6%
LPR-Samoobrona 1

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Wybory 2007 - Czy w nowym Sejmie powstanie koalicja rzadzaca PO-LiD?
Tak @2.90

Sama koalica z PSL-em raczej nie wystarczy. Tusk chce wielkiej solidnej koalicji i najprawdopodobniej taka bedzie miala miejsce. 3 partie, na ktorych czlonkow jeszcze moge patrzec, i od czasu do czasu mają coś do powiedzenia. Przed wyborami 2005 kazdy mowil, ze bedzie Popis... teraz nikt nie mowi, ze bedzie polid... wiec sa na to duze szanse.

Wybory 2007 - Czy w nowym Sejmie powstanie koalicja rzadzaca PO-PIS?
Nie @1.50

Obojetnie kto te wybory wygra, moim zdaniem nie ma szans na taka koalicje. Jak pis wygra to bedzie koalicja z LPR-em, Samoobroną lub PSLem. Jak Po to jak wyzej. Szansa na koalicje popis istnije tylko wtedy, gdy pis wygra wyobory... a w platformie zajdą drastyczne zmiany, rozlam i konserwatyna czesc bedzie sklonna wspolpracowac z pisuarami. Nie daje na to wiecej niz 10%... wobec czego 1.50 smile

No i masówki:

Lid powyzej 15.5 @1.65

nawet wybryki kwacha nie powinny popsuc wyniki 3 sily

psl over 6 @1.80

jak w maslo wink

Moim zdaniem dobrze oszacowane kursy na premiera sa w betssonie... gdzie faworytem jest Tusk(2.30). 4.50, ktore oferuje expekt jest chyba wartosciowe... ale na ten zaklad nie ostrze sobie spejclanie zebow. Na zwrot Komorowski.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Też myślę o tym zakładzie po 2.90, tylko zakład pewnie będzie liczony jako przegrany jeśli powstałaby koalicja PO-LiD-PSL.

Pamiętaj, że Gamebookers także wystawił kursy na politykę:

------------

Kto zostanie następnym Premierem Polski?

Kwasniewski A. 4.00
Kaczynski J. 4.00
Marcinkiewicz K. 4.50
Tusk D. 4.50
Borowski M. 5.50
Komorowski B. 6.50
Ziobro Z. 6.50
Rokita J. 10.00

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
w Betssonie jest Kononowicz po kursie 3000 laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 118
member
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 118
Zabielany gdzie można zagrać te typy z koalicjami ??

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
w Toto juz 1.65 na over LIDU i PSLU

w Milenium dosżła opcja grania ilości mandatów

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
a moze mnie ktos oswiecic jak liczona jest ilosc mandatow??
z tego sondazu http://wiadomosci.onet.pl/wybory2007/1622885,news.html
nie moge dojsc do tego jak to licza... np dla PO i PiS za 1% glosow wypada troche ponad 5 mandatow...natomiast dla PSL i LiD nieco ponad 4....jesli ktos jest zorientowany to prosze o odpowiedz

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Kaczyński zmiażdżony w debacie przez Donalda. Zastanawiam się czy under 31,5 na PO jaki daje Unibet ma w tym momencie sens. Myślę, że kilka procent zyskał Donald w tej debacie. I dobrze smile

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by andrusek
Zabielany gdzie można zagrać te typy z koalicjami ??

betsson

Dołączył: Dec 2005
Posty: 45
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 45
Originally Posted by oki83
a moze mnie ktos oswiecic jak liczona jest ilosc mandatow??
z tego sondazu http://wiadomosci.onet.pl/wybory2007/1622885,news.html
nie moge dojsc do tego jak to licza... np dla PO i PiS za 1% glosow wypada troche ponad 5 mandatow...natomiast dla PSL i LiD nieco ponad 4....jesli ktos jest zorientowany to prosze o odpowiedz

oki83, to jest tak, ze partia wygrywajaca i kolejne wg wynikow otrzymuja proporcjonalnie glosy tych partii, ktore nie weszly do parlamentu.

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
Originally Posted by wiszo
[quote=oki83]a moze mnie ktos oswiecic jak liczona jest ilosc mandatow??
z tego sondazu http://wiadomosci.onet.pl/wybory2007/1622885,news.html
nie moge dojsc do tego jak to licza... np dla PO i PiS za 1% glosow wypada troche ponad 5 mandatow...natomiast dla PSL i LiD nieco ponad 4....jesli ktos jest zorientowany to prosze o odpowiedz

z tego co jeszcze pamiętam ze szkoły ( a było to dawno )to nazywa się to " zasadą parytetu " .

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
Originally Posted by quincy
Kaczyński zmiażdżony w debacie przez Donalda. Zastanawiam się czy under 31,5 na PO jaki daje Unibet ma w tym momencie sens. Myślę, że kilka procent zyskał Donald w tej debacie. I dobrze smile

zmiazdzony kaczynski ?
chyba ogladalismy rozne debaty,tusk nie bardzo odpowiadal merytorycznie na zadawane mu pytania a czepaial sie np. 3 milionow mieszkan,dziwne ze nikt nie czepia sie kwasniewskiego ktory przed kilkunastoma laty zapewnial ze kazda polska rodzina bedzie miec swoje mieszkanie jak kandydowal 1-szy raz na prezydenta.
10 lat prezydentury kwasniewskiego i jakos mieszkan nie przybylo w tamtym czasie za bardzo.
tusk czepial sie ze ludzie wyjezdzaja zagranice,jakby nie wiedzial ze zawsze po wejsciu do ue obywatele panstw przystepujacych do tej struktury w 1-szych latach masowo to robia chocby jak hiszpanie czy portugalczycy a teraz slowacy,litwini i inni.
nie trzeba tez byc nie wiadomo kim aby mozna bylo przewidziec wzrost ceny m`ieszka

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
po wejsciu do ue co ma miejsce we wszystkich krjach ue jak chocby teraz w bulgarii czy rimunii.
dla mnie tusk niczym nie zaimponowal zupelnie.
zadnych konkretow na rzadzenie krajem nie podal same ogolniki.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
No wlasnie chyba ogladalismy rozne.

Bo ja mimo, ze nie palam sympatia do Tuska widzialem jak wygrywal.

Wypunktowal Kaczke niezle, a Kaczynski ciagle swoje, to nie nasza wina to wina PO.
A jak wspomnial o wzroscie gospodarczym, ze to ich zalsuga to juz tylko sie mozna [Linked Image]

Idz do tematu Polityka tam jest o tym dyskusja.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
zapraszam do najlepszego i najbardziej wiarygodnego i miarodajnego sondażu

http://www.pgb.org.pl/KCS.htm

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Nowa oferta w mixie.

Tusk - Dżaro 1 @1.35
Komorowski - Dorn 1 @1.37

Peffki. Gdzie jak gdzie, ale w stolicy ciemnego ludu jest stusunkowo mało. W sondazach zdecydowane prowadzenie platfusów... Po wczorajszym prawie nokaucie.. nie wyobrazam sobie, zeby Jarek chociazby nawiązał walke. Komorowski to kluczowy polityk... i rownie gladko sobie powinien poradzic. Wieksze szanse niz ludwiczek mialaby saba. Swoją drogą pojedynek Draki z Sabą mialby rekordową frekwencje. Ako slabo, ale "pewne".

Zastanawiam sie czy nie dolozyc do tego Gowina z Ziąbrą lub Dzikowskiego z Zytą.

Na początku kampanii na jakims tam uniwerku Zyta wróc Gilowska sie skompromitowala.. ale o tej rywalizacji pozniej sluch zaginal. Do tych dwoch typow nie mam takiego przekonania jak do warszawskiego dubla.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Obstawiony przeze mnie 2 tygodnie temu zakład na Under 6,15% poparcia dla PSL był jednak sporym błędem i większość z was miała rację poddając w wątpliwość ową propozycję.

Jednakże wczorajszeg popołudnia swój błąd naprawiłem i posłałem w Expekcie zakładzik na to, że PSL dostanie się do Sejmu po kursie @1.45.
Full stake!


P.S. Przy odrobinie szczęścia zaksięguję oba, ale specjalnie na to nie liczę...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
TO wszystko tłumaczy, Tomo dał full stake i kilka godzin później mamy już tylko 1,25 wink

Kilka dni temu o ile mnie pamięć nie myli był jeszcze wyższy kurs na Ludowców.
Teraz jak dla mnie warto grać przeciwko partii Leppera...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by Zabielany
Zastanawiam sie czy nie dolozyc do tego Gowina z Ziąbrą

A Toto widział sondaż w tego tygodniowej wybiórczej, że PiS w Krakowie ma znaczną przewagę? laugh

Ziobro promocja roku smile

Strona 4 z 21 1 2 3 4 5 6 20 21

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, forty, Akhu, betowiec, burbon, aker), 2,678 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,272
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1