Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 20 1 2 3 19 20
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Długo czekałem, by móc napisać tego posta... Posta inaugurującego koszykarski sezon w Polsce smile :PIWO:

Już w piątek rusza moja ukochana liga czyli DBE, to co staram się typować najczęściej i to czemu ostatnimi czasy poświęcam większość swego czasu. Liga w tym roku zapowiada się na jeszcze mocniejszą niż w zeszłym, przez co okaże się na pewno atrakcyjniejsza. Nastąpiło wiele zmian w regulaminie, począwszy od zasad awansu do fazy Play - Off, a skończywszy na...zmianie piłek jakimi będą grali w tym roku gracze biegający po parkietach najlepszej ligi w Polsce smile

Poniżej malutkie wprowadzenie smile

---

LIGA DBE , sezon 2007/2008 - drużyny!


[Linked Image] Anwil Włocławek


[Linked Image] Śląsk Wrocław


[Linked Image] Stal Ostrów Wielkopolski


[Linked Image] AZS Koszalin


[Linked Image] Basket Kwidzyn


[Linked Image] Czarni Słupsk


[Linked Image] Górnik Wałbrzych


[Linked Image] Kotwica Kołobrzeg


[Linked Image] Turów Zgorzelec


[Linked Image] Polpak Świecie


[img]http://www.plk.pl/i/teams/8.gif[/img] Polpharma Starogard Gdański


[img]http://www.plk.pl/i/teams/19.gif[/img] Prokom Trefl Sopot


[img]http://www.plk.pl/i/teams/22.gif[/img] Polonia Warszawa


[img]http://www.plk.pl/i/teams/5.gif[/img] Viking Gdynia

---

Live: www.plk.pl [plk.pl]

Terminarz: http://www.plk.pl/?sub=schedule

---

A już dzisiaj będziemy mieli okazję zobaczyć pojedynek o Superpuchar. Mistrz Polski (Prokom Trefl Sopot) Zmierzy się ze zdobywcą Pucharu Polski (Anwil Włocławek). Mecz od godziny 17:50 pokazuje Polsat Sport. Zapraszam do typowania w tym temacie :PIWO:

[img]http://img266.imageshack.us/img266/632/4004ad106791f6f6c9cdaebrb9.jpg[/img]

:PIWO: Zapraszam.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
Superpuchar i naziemne nie zawodzą.

Kursy w opcji z remisem odpowiednio Anwil - Prokom 2.6 11 1.40
W dzisiejszym meczu w druzynie Anwilu zabraknie Pluty co jest duzym oslabieniem. Dlatego krotko związle winer Prokomu. Anwil moim zdaniem pozbyl sie zbyt wielu dobrych graczy ( Hill, Jahovic ) i mimo ze uzupelnil kadre to nie tak jak wykonal to prokom.Oczywiscie dzis nie bedzie juz zartow itp liga rusza za dwa dni wiec napewno ujrzymy dzis zdecydowane zwyciestwo prokomu 6 pkt smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
witam,

pojawiły się już pierwsze kursy na początek sezonu:

Koszykowka | 1.Polska : mecz

2315 Polonia W.-Prokom S. 4,67 19 1,15 3,75 1,1
2316 G.Wałbrzych-T.Zgorzelec 4,37 19 1,17 3,55 1,12
2317 Śląsk W.-Polpak S. 1,37 17 2,88 1,29 2,46
2318 E.Cz.Słupsk-AZS Koszalin 1,2 18 4,04 1,14 3,3
2319 K.Kołobrzeg-Anwil W. 3,56 18 1,25 2,97 1,19
2320 St.Ostrów Wlk.-Polpharma 1,4 17 2,75 1,32 2,37
2321 V.Gdynia-B.Kwidzyń 1,89 13 1,89 1,69 1,68

kursy z Profa

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
No dobra, to zaczynamy smile :PIWO:

MECZE: Turów (1.15) + Prokom (1.15) + Anwil (1.25) + Stal (1.40)

BUKMACHER: Profesjonal

AKO (na czysto): 2.19

STAWKA: 8,5/10


No nic drodzy forumowicze. Już jutro zaczynamy sezon DBE meczem Polonia - Prokom. Kursy na pierwszą kolejkę nie są zbytnio ciekawe, ale udało mi się po konsultacji z kilkoma osobami skleić taki oto właśnie kuponik. Cztery mecze - niby dużo, ale to 2.19 bardzo mnie kusi.

Jak widzicie obecnie chyba tylko Profesjonal wystawił ofertę i nie ma co czekać na netowych bo to co zobaczyłem w Unibecie (Prokom @ 1.05 laugh ) optymizmem mnie raczej nie napawa, więc już jutro lecę do Profesjonala puścić kuponik na podwojenie, bo chyba lepszej promocji na podwojenie długo nie zobaczę smile

No, ale powoli... wink

Prokom gra już jutro, więc radzę Wam się nie spóźnić na ten meczyk, bo 1.15 Wam umknie sprzed nosa tongue Prokom to Prokom. Co ja tu mogę wiele pisać. Jutro pokażą jacy są mocni na tle bądź co bądź do końca jeszcze nie posklejanej Polonii Warszawa. Kto oglądał Prokom w meczu z Anwilem ten wie na ile stać zespół prowadzony przez trenera(?) Kijewskiego. Superstrzelby z Sopotu jutro dadzą o sobie znać. Daje czysty mecz, więc handi mnie nie interesuje, ale niespodzianki w tym meczu na pewno nie będzie. To samo dotyczy się Anwilu. Po tym co pokazali w meczu o Superpuchar ten zespół coraz bardziej mnie przekonuje. Dojdzie Pluta i Kotwica nie będzie miała raczej nic do powiedzenia, szczególnie, że ich skład jakoś do mnie nie przemawia (dużo graczy ściągniętych na ostatnią chwilę, problemy z budżetem). Tutaj też niespodzianki nie będzie. No i z tych takich "pewniaczków" na deser pozostaje Turów, który...gra jeszcze lepiej niż w zeszłym sezonie. Do ich megadefensywy w tym roku dołączyła też lepsza jakość w ataku. Tutaj niespodzianki też raczej nie będzie, nie ma za dużo co pisać, bo obydwie drużyny walczą o zupełnie inne cele w tym sezonie.

Najbardziej zaskakujące jest to 1.4 na Stal laugh Nie wiem co analityk Profesjonala chciał tym pokazać wystawiając taki kurs wink Polpharma to już nie ten sam zespół co w poprzednim sezonie, potrafiący wygrać/powalczyć z każdym. Odszedł praktycznie cały trzon zespołu, a wielu graczy nie pokazało nic szczególnego w springach męcząc się momentami z drużynami z... 1 ligi w Polsce hehe smile Nic nie ujmuję Polpharmie, bo bardzo lubię ten zespół, a Chudeusza darzę wyjątkowym szacunkiem, ale nie będzie z nich co zbierać raczej przy Stali, która w tym sezonie jak dla mnie jest poważnym kandydatem do medalu. Istna rewolucja była w tym zespole. Niektórzy z graczy zostali tylko dlatego, by w tym roku walczyć ze Stlą o najwyższe cele. Rozmawiałem z codim i sam przyznaje, że "Stalówka" w tym roku to masakrycznie efektowny i ...efektywny zespół. Naprawdę nie wiem skąd to 1.4 :GRIN: ... ale tym lepiej dla grających.

To tyle odnośnie mojego kuponiku, który przedstawiłem powyżej smile

Zastanawiam się jeszcze nad graniem Basketu Kwidzyn wink To 1.89 to jakieś jesienne promo chyba, na które zapewne się zdecyduję. Kurs jest megazachęcający, a win Basketu całkiem realny biorąc pod uwagę, że Viking ledwo co przystąpił do rozgrywek i to i tak z dużymi problemami. Kolejnej powtórki Noteci i Unii nie będzie, ale spadek raczej gwarantowany, niestety, bo po ich debiucie w DBE nigdy bym się nie spodziewał, że firma KAGER wywinie im takiego psikusa smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Nic dodac nic ujac tylko co bedzie jak Koszarek nei zagra drugiego meczu zycia w przeciagu trzech dni i bialek nie bediz trafial jak na zawolanie za trzy...a kotwa u siebie zawsze grozna...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
z tym "efektywnie" grajaca stalowka to "dowaliles do pieca" wink laugh
narazie stal to tylko "nazwiska" niema zespolu grajacy na 1 stefanovic narazie prezentuje sie przecietnie by niepowiedziec zle jego zmiennik grant ma klopoty z wyjsciem z wlasnej polowy "niby lekiem na cale zlo" ma byc bronek huhges tylko czy strettbalowiec moze prowadzic gre ?
wielka niewiadoma gra stalowki moze byc efektowne zwyciestwo lub brzydki mecz trzymajacy do ostatnich sekund( choc wolalbym to 1 rozwiazanie smile )
z reszta sie zgadzam sam czekam na handicapy smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
mialo byc efektownie
czarni z koszalinem tez powinni wygrac
na turnieju w ostrowie poradzili sobie czarni z koszalinem mimo ze grali bez scota frasunkiewicza
czarni nadal dobrze bronia przy ostrym kryciu dj.thompson bedzie mial duze klopoty z prowadzeniem gry
w pozniejszych meczach koszalin bedzie mocniejszy bo w sobotnim meczu jeszcze malo zgrani beda z zespolem nordgaard i ibrahim nowe "nabytki" wink zespolu z koszalina

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by jarko 33
z tym "efektywnie" grajaca stalowka to "dowaliles do pieca" wink laugh
narazie stal to tylko "nazwiska" niema zespolu grajacy na 1 stefanovic narazie prezentuje sie przecietnie by niepowiedziec zle jego zmiennik grant ma klopoty z wyjsciem z wlasnej polowy "niby lekiem na cale zlo" ma byc bronek huhges tylko czy strettbalowiec moze prowadzic gre ?

To samo napisalem shane`owi po tym jak ujrzalem post smile Wczesniej zdalem mu relacje po meczu Slupska i dotyczyla ona glownie tego, ze mamy najefektowniej grajacego zawodnika ligi- Odena. Poki co tak jak napisales nie ma pierwszego PG- mamy 2 przecietnych, ktorzy nadaja sie raczej do obsadzenia rezerwowego playmakera. Na SG, SF mamy spore bogactwo, wiec moze to dobrze, iz z zespolu odszedl Ron. Na PF bardzo dobry Boykin, a na C Oden, ktory jest materialem na swietnego centra, ale trzeba bedzie nad nim troszke popracowac. W kazdym razie atmosfere z pewnoscia bedzie robil smile Szkoda, ze Kowal nie daje pograc Przybyszewskiemu i niepotrzebnie meczy Boykina ustawiajac go na C, gdy na lawce siedzi Oden. Hughes to jak dla mnie zle posuniecie, streetballowiec, ktory ma wiecej wspolnego z SG, w dodatku nielubiany w Ostrowie i majacy problemy z profesjonalizmem- nie bardzo rozumiem ten transfer. Tak czy siak na Polpharme to powinno starczyc. Tam zapewne bedzie glownie gra na Copelanda, ktory z tego co mi wiadomo ma umiejetnosci, ale i sklonnosci do samolubnej gry...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Viking Gdynia przestaje istnieć!

Viking Gdynia nie wystartuje w rozgrywkach ekstraklasy koszykarskiej. Prezes klubu wydał w związku z tym specjalne oświadczenie, które w całości prezentujemy poniżej.

Szanowni Państwo,

Viking kojarzony jest z podbojami i walką do końca. Jako stowarzyszenie dobrnęliśmy do granicy, której nie jesteśmy w stanie przekroczyć. W związku z niemożnością zdobycia środków zamykamy działalność. Zespół, który w minionym sezonie w rozgrywkach DBE zajął 9. miejsce, nie podejmie rywalizacji w sezonie 2007/08...

Dziękuję koszykarzom, swym asystentom oraz tym wszystkim, którzy dopingiem, środkami materialnymi niezbędnymi do podjęcia sportowych wyzwań i zwyczajną życzliwością wspierali nas od momentu powstania w roku 1999.

Dziękuję i żałuję, że nie dostarczymy już emocji, nie sprawimy żadnej niespodzianki i nie przysporzymy chwały sponsorom i miastu, gdzie goszczono nas przez ostatnie 4 sezony.

Adam Prabucki

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Brak slow! Nie mogli tego zrobic 2 miesiace temu? Przynajmniej liga by byla pelna, a teraz beda jakies pauzy... A dzis jeszcze czytalem ze kogos testuja, zaistnialej sytuacji zupelnie nie rozumiem.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Dramat. Mówiłem, że będzie druga Noteć albo Unia. Mogli to zrobić szybciej jak napisał przyborro. Ale po co?

Kolejny dowód na brak profesjonalizmu w lidze i wydawanie licencji na podstawie wirtualnej kasy...

Lepiej w sumie, że teraz to się wydało, niż później.


Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
[Linked Image] vs [Linked Image]

ZDARZENIE: Górnik Wałbrzych - Turów Zgorzelec
TYPY: Turów Zgorzelec -12,5
KURS: 1,85
BUKMACHER: bwin.com
STAWKA: 6/10

Data i godzina rozpoczęcia meczu: 13.10.2007 (sobota), godz. 18:00


To drugi kupon jaki przygotowałem na pierwszą kolejkę DBE. Mecz beniaminka Górnika Wałbrzych z aktualnym srebrnym medalistą, zespołem Turowa Zgorzelec.

Mecz emocjonujący bo to w końcu Derby Dolnego Śląska. Górnik to z pewnością jedna z najbardziej zasłużonych ekip koszykarskich w Polsce, która po wielu perypetiach powraca na koszykarskie salony. Pech chciał, że już w pierwszym meczu Górnik trafia na ultramocnego rywala jakim jest bez wątpienia drużyna Turowa Zgorzelec. Cele zespołów w tym sezonie są diametralnie różne - Górnik będzie się bił o utrzymanie, wątpię, by nawet powalczyli o środek tabeli (chociaż wszystko się może zdarzyć), a Turów celuje w medal i to na pewno nie brązowy.

Zespół ze Zgorzelca to jeden z moich ulubionych teamów w DBE, a to za sprawą ich polityki klubowej. Zatrzymali trenera i trzon zespołu, co w naszej lidze zdarza się bardzo rzadko. Jest to spowodowane zwykle brakiem pieniążków...ale Turowa raczej ten problem nie dotyczy. No ale pieniądze nie grają... smile

W Wałbrzychu (a tak w ogóle to w Świebodzicach) niespodzianki raczej nie obejrzymy, stąd mój typ na Turów z handicapem. Zgorzelczanie w sparingach spisywali się bardzo dobrze, ich atak w porównaniu z poprzednim sezonem nabrał rumieńców i jest bardziej urozmaicony. Do zespołu dołączyli tacy gracze jak Logan, Nana, Skibniewski, Kitzinger co stawia na pewno w lepszym świetle grę w ataku tak jak wspominałem wcześniej. W zespole zostali Rodriquez, Witka, Kelati (!!!), Drobnjak, Ljubotina i co najważniejsze jak dla mnie najlepszy obecnie trener w DBE Saso Filipovski. W meczu z Górnikiem najprawdopodobniej nie zobaczymy Kitzingera, ale to nie zmienia faktu, że drużyna Turowa jest zdecydowanym faworytem i handicap -12,5 pkt powinni przeskoczyć.

Skład Wałbrzycha szału nie robi, ale zapewne powalczą, jak to bywa w pierwszym meczu beniaminków. Nowych graczy z USA nie widziałem, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć o nich, ale raczej nie są to gracze z tej samej półki co gracze Turowa, chociaż pewno jeden z nich będzie gwiazdą w swoim zespole. Do tego dochodzą bądź co bądź przeciętni Polacy - Zabłocki, Czerwonka, Wichniarz. Na pozycji numer 5 obejrzymy Ercegovicia, znanego z występów w Polpharmie i Astorii, ale on sam pod koszem zdziała niewiele i na pewno nie wytrzyma całego meczu, o ile wcześniej nie wyleci za 5 fauli jak to ma w zwyczaju.

Reasumując, uważam, że Zgorzelec wygra spokojnie to spotkanie i niespodzianki nie zobaczymy na pewno. Jak wszystko się ułoży po myśli Filipovskiego, a Logan będzie tak skuteczny jak w sparingach to handicap na Turów -12,5 jest z pewnością do pokrycia.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Polonia - PRokom (-15,5) 2

Okarze sie czy ci chlopcy maja jaja i czy beda chcieli sie zrehabilitowac za porazke w superpucharze i rozgormia dzis o wiele slbaszego rywala. Porwnywanie zawodnikow nei ma sensu . Ja poprostu mam nadizeje ze prokom dzis zagra na te 60-70% mozlwiosci i wygra z polonia przekonywujaco czyli gdzie kolo 20 oczek.
Bo kto ma tam zatryzmac Spiegela czy Gurovica(ktorego bedzie kryl zawodnik mierzacy 190cm). Nic zobaczymy kolo 21,30 dla mnie ten typ wydaje sie pewny.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Z takim "difęs" to Prokomik może sobie tylko pomarzyć o tym swoim wyśnionym top 8 Euroligi....

Oby tak dalej panie Gieniu!

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Tomo daj spokoj co ty porownujesz? przeciez oni nie beda tak bronili w Eurolidze prosze Cie;)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Będą bo tylko tak potrafią. smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
no w 3kwarcie pokazali tak w 70% jak potrafia bronic..wiec sie nei stresuj po dwoch meczach w lidze... bez odbioru juz bo to nie miejsce ani czas na takie dyskusje pozdrawiam:)

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
W lidze Prokom będzie grał coś takiego jak Phoenix Suns! Run and gooo! Będą walić po prostu więcej punktów od przeciwnika aż chce sie oglądać takich zawodników jak ma Prokom każdy może pociągnać zespół... Zobaczymy w Euro... trzeba bronic nie ma opcji... euGENIUSZ da rade! smile

Co do dzisiejszych spotkań... Anwil mysle na fali po zdobyciu SP... powinien spokojnie poradzic sobie z Kotwą... Białek Henderson Koszarek już na początku sezonu w formie? smile

O spotkaniu Turowa nie ma co mówić jeżeli Śląsk kilka dni temu pokonał Górnik ok 93-66 to nie mam wątpliwości kto dzisiaj wygra i czy wejdzie handi -12...

Czarni mega mocni Griszczuk w wywiadach mowi ze to chyba najmocniejszy zespól od czasu pracy jego w Słupsku... z Azsem Czarni grali na pucharze w Ostrowie wygrali 69-62 grając bez podstawowych zawodników takich jak... Ed Scott, Przemysław Frasunkiewicz i Tarmo Kikerpill! Ok ktos powie Azs sprowadzil Jeffa i Ibrahima... tylko ze to Czarni jak zwykle w pelnym skladzie trenuja juz od ponad 1,5 miecha...

Śląsk- Polpak hmm bardzo ciekawe spotkanie! skłaniam sie ku graniu +6 na Polpak nowa jakos w Świeciu... zaciąg bałkański podparty dość ciekawymi zawodnikami ze stanów takimi jak Erick Hicks w dosc mocnej lidze belgijskiej notowal ok 13p. i 6zb. Z tego co mówią koledzy z Wrocławia zarząd zajmuje sie walka z mediami... płatne akredytacje itp a urlep ciągle ściąga nowe "gwiazdo-wynalazki" Ubaka itp... które podobno prezentują sie średnio dlatego +6 Polpak!

Atlas Stal - Polpharma... no w stali podobno pieniędzy ze ho ho dawno tak nie było Atlas wyłożył ostro kaski... zbudowali jak zwykle ciekawy-mocny zespol Szawarski Kadziulis! pod koszem... dobrze sie prezentuje podobno... Oden... Sroka zawsze walczący do końca... jedyny problem to zawirowania na pozycji rozgrywającego... podobno przyszedł... "balet" Hughes on mi nie pasuje do tego zespołu tam naprawdę jest potrzebny rozgrywający który będzie rozdzielał piłki maja wielu strzelców, a na rozgrywajka Hughes mi nigdy nie wyglądał samica jeden laugh O Polpharmie wiem mało... zaciąg amerykański podobno tez wymieniają zawodników jednak myślę ze Stal u siebie poradzi sobie spokojnie zawsze mocni byli u siebie na specyficznej hali laugh

tak na szybko sorry za interpunkcję!
pozdrawiam i wysokich wygranych! smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Originally Posted by Snajper2
Co do dzisiejszych spotkań... Anwil mysle na fali po zdobyciu SP... powinien spokojnie poradzic sobie z Kotwą...
Nie bedzie spokojnie! W tym meczu proponuje under 155.5
Z pozostałymi sugestiami się zgadzam...wiecej sobotnich propozycji na www.basbetball.pl [basbetball.pl] w dziale "Nowości"


Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
No to pierwsza kolejka przyniosła trochę nieoczekiwanych rezultatów wink

Turów przegrał z Wałbrzychem, a Śląsk nie sprostał Polpakowi.

Strona 1 z 20 1 2 3 19 20

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111), 1,062 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,288
Posty5,835,226
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1