Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 24 1 2 21 22 23 24
mihal #1612206 22/09/2007 23:38
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
Najpierw typy pptem analizy
STS
N. Pedersen - Crump 1
Gollob - Jonsson 1
Lindback - Pavlic 1
Sporingbet
N. Pedersen - Zagar 1
Crump - Gollob 2
B. Pedersen - Pavlic 1

2z3
Hampel - Hancock 1
Crump - Gollob 2
N. Pedersaen - Zagar 1

N Pedersen zwycięzca IV wyścigu

Betandwin
W. Jaguś - Pavlic 1

B. Pedersen - Hampel 2

Niki Pedersen staje dzisiaj przed szansą zapewnienia sobie tytułu i wierzę, że ją wykorzysta. Duńczyk odpoczywał przez dwa tygodnie od speedwaya i z pewnością jest głodny jazdy. Poza tym obiekt w Krsko ostatnimi laty mu służy i widzę dzisiaj Nickiego bardzo wysoko. Podobnie jest z Tomaszem Gollobem. Nasz najlepszy zawodnik będzie dzisiaj wychodził ze skóry, by przścignąć w klasyfikacji, Jasona Crumpa. Gollob doskonale zdaje sobie sprawę, że jesli dzisiaj tego nie zrobi, to o medalu może zapomnieć, bo nie sądzę, by w Niemczech odegrał czołową rolę.
Antonio złapał w ostatnim czasie wiatr w żagle i prezentuje bardzo dobrą skuteczność. W pojedynku z debiutującym Pavlicem powinien być górą, podobnie, jak Wiesław Jaguś, bo jeśli filigranowy "Anioł" miał by być gorszy od Chorwata, to znaczy, że GP przerosło jego możliwości. Para Hampel - Hancock. Liczę na podobny wynik Jarka, jak w Bydgoszczy, bo tylko taki może mu zapewnić ewentualne pozostanie w cyklu. Amerykanin, od dłuższego czasu nie odnotował w GP dobrego występu i dzisiaj może być podobnie. Z czterech pierwszych wyścigów właśnie N. Pedersen jest największym faworytem do indywidualnego zwycięstwa, dlatego postawiłem na Duńczyka.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
W koncu doczekalismy sie Kerszko , i na stadionie Mateja Gubca
dzisiaj czarnym koniem bedzie mieszkaniec Prelogu Jurica Pavlic.

Ajde JURA !

Jurica Pavlic w pierwszej '8'

Kurs: 5,0

Megatyp

10/10

AL_Capone #1612734 23/09/2007 01:09
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.
Dopiero wrocilem z pracy i takie typki wpadly mi w oko

Betgun
Zagar - Pavlic 1 @ 1,5
Nicholls - Harris 1 @ 1,72
Zagar m.1-8 @ 1,75

i ...'delikatos" Lindback m. 1-8 @ 4,0

Murzynek cos tam zaczyna jezdzic, ale czy to wystarczy do 8-ki to juz inna sprawa wiec z tego powodu delikatnie

bwin
Jonsson - Harris 1 @ 1,72
Lindback - Pavlic 1 @ 1,55
Nicholls - Pavlic 1 @ 1,4

Moze sie mysle ale uwazam ze jeszcze Pavlic musi sie duzo uczyc by zamieszac w GP nawet na wlasnych smieciach, no zobaczymy

wasp #1612877 23/09/2007 01:55
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
E
member
member
E Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
Na dzisiaj pójdzie tak:
bwin

Harris - Pavlic 2 @2.40

O Harrisie większośc napisał buszmen więc nie będę się powtarzał. Stawka raczej delikatna bo młody chorwat jest ... młody i brak doświadczenia może być zgubny.

Hans - Zagar 2 @2.10

Z grubsza wiadomo o co chodzi. Myślę, że Hans będzie wychodził powoli z dołka ale na tym torze to Zagar powinien być wyżej. Wkońcu gdzie jak nie w Krsko ? Stawka również bez szaleństw bo przebudzenie duńczyka jak najbardziej mozliwe.

Jonsson - Harris 1 @1.72

Kiedyś obiecałem sobie, że nie postawie więcej na tego dzikusa torowego ale ... czuję, że po tych wszystkich kontuzjach troche ostudził gorącą głowę.


Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Al_Capone, po jakiego ch*** wypisujesz te brednie 10/10? Lubisz jak ktos kto nie zna Ciebie, i nie zna się na zuzlu przegra przez Ciebie kase bo mysli ze to tzw pewniak? Juz pokazales na ostatnich paru GP jakim jestes znawcą, więc albo więcej pokory albo przestań tutaj pisac i wprowadzac ludzi w błąd.

BEZ ODBIORU

Big_star #1613387 23/09/2007 05:48
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
No i tak jak przypuszczalismy udane GP dla nas troche mniej dla Tomka szkoda straconej szansy aczkowliek troche na wlasne zyczenie... Pavlic czarny kon dobre ale chyba nie w tym towrzystiwe pozdro:)

krycha84 #1672312 13/10/2007 01:19
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Przed nami jutro ostatni tegoroczna Gran prix i wbrew klasyfikacji chyba najwazneijsza dla zawodnikow gdyz dla zwyciezcy ufundowana jest nagroda w wysokosci 100tys EURO!

Wiec zaczynamy po raz pierwszy w Niemczech..
Moje propozycje to:

Adams - Hans 1 1,55 Dla Hansa ten sezon skonczyl sie dosc dawno z tygodnia na tydzien jezdzi coraz slabiej nei ma szans na odegranie jakiejkolwiek roli w tych zawodach. Leigh pewnie powalczy o wygrana wiec typ jak najbardizej sluszny i do gry.

Harris - Zagar 1 1,4 Dla Mateja sezon nei byl udany i tez juz dosc dawno jakby dobiegl konca. Zreszta zjezdziec z neigo marny i raczej beda ogony w tych zawodach. Harris ssolidny wojownik Zagara powinien objechac.

Nicki - Tomek 1 1,3 Sztuczny tor a wiadomo jak Tomus sobie radzi na takich nawierzchniach poza tym nie widze no moze oprocz Crumpa ktory mial bardoz dorba koncowke sezonu nie widze przeciwnikow dla neigo w tym GP.

Ta trojka wydaje mi sie warta zainwestownia zastanwiam sie jeszcze rowniez nad:

Jagus - Hafenbrock 1 1,35 To hcyba nei ta klasa i tor nie powinien pomoc czy uwazacie inaczej? Buszman?<MYSLI>?

Nichols - Greg 1 1,5 Scott oprocz wystepow w poslkeij lidze (tradycja) pod koniec sezonu w gazie natomaist Greg fatalne starty w GP od kilku eliminacji i chyab warto zaufac Scotowi ktory w dodatku walczy o czolowa osemke.

Ako z pierwszych trzech 2,81
z wszystkich pieciu: 5,71 !

Co wy na to ? Dyskutujmy i bawmy sie jutrzejszym GP gdyz na nasteone bedizemy musieli znow dlugo czekac:(
Relacje przeprowadzi Eurosport niemiecki!!! oraz oczywiscie Canal +


krycha84 #1672323 13/10/2007 01:21
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Zapomnialem wspomniec ze mozna rowniez zagrac Nickiego w BWIN ze wyrga zawody po kursie 3,00. Bo naprawde nie widze zawodnika ktory moglby go objechac? Crump? Adams? watpie...

krycha84 #1672546 13/10/2007 01:53
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Typ na Wieska odpada bo wlasnie wyczytalem ze powiedzial w Krsko ze nei oplaca mu sie jezdzic w Gp oraz osatnimi czasy ze jak wypadnie z gp to juz go tam nigdy nei zobaczymy bo jest juz wiekowym zawodnikiem i to nei dla niego wiec moze jutro odpuscic reszta nadal aktualna:) Przpraszam za 3 posty z rzedu ale tak mi ise przypomnialo i wyczytalem teraz te wiadomosci mam nadizeje ze nikomu to nie przeszkadza a wrecz przeciwnie nawet pomoze wink

Pozdrawiam

krycha84 #1672728 13/10/2007 02:20
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
To znow ja musze sprostowac swoj pierwszy post gdyz Grand prix w Niemczech sie juz odbywalo ostatnie bylo w 1999 roku i wtedy wygral Tomasz Gollob. Dodam jeszcze iz Tomek jest zadowolony z dzisiejszego treningu twierdzi iz tor bedize podobny jak w Kopenhadze wiec moze jednak cos zawalczy jutro:)

krycha84 #1672882 13/10/2007 02:55
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Za mna od 2-ch tygodni 'chodzi' typ na win ...Crumpa.W pojedynku w mmeczu Atlas - Rzeszow Crumpi wlal w moje serce sporo nadziei, ze nie zawsze musi przegrywac z nowym M.S.Oczywiscie byl to jeden bieg(przerwany upadkiem N.Pedersena), ale chyba forma "kangura' rosnie , zal ze tak pozno.Moze byc ciezko wygrac, wiadomo - wysoka stawka, ale mysle ze warto zaryzykowac:

Crump m.1-4 @ 1,7 sts

Drugim typkiem ktory wpadl mi w oko jest:

K.Laukkanen - Ch.Hafenbrock 2 @ 1,95 sts

W tegorocznej GP w 90% zawodnicy z dzika karta(gospodarze)spisywali sie naprawde ok licze na niemiecka solidnosc, a tym samym moze uda sie troszke pkt. uciulac

ps. Intuicja tez podpowiada ze Jonsson spisze sie ok, a zaluje ze Sts zaspal i nie dal P.Karlssona, bo tez szykowalem sie wstawic go na m.1-8 ostatnio wyborna forma.Z tego co pamietam w Szwecji sie nie udalo , ale tym razem w "8' chyba sie znajdzie.Pozdrawiam

wasp #1673109 13/10/2007 03:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Ostatnie GP w Niemczech było w 2001. Tomek wygrał, w dramatycznych okolicznościach(upadek Pedersena spowodowany przez Rickardssona, powtórka w której nękany atakami Gustafssona, Gollob "dowiozł" wina). Ale to nie ma żadnego znaczenia. Po pierwsze to był inny zawodnik wówczas, i trudne warunki mu pomagały.

Po pierwsze to były pierwsze zawody na sztucznym torze w historii, teraz to zupełnie inna konsystencja. Oby udało się jak w Kopenhadze.

A Tomek do Niemiec naogół miał więcej pecha niż szczęścia.

buszmen #1674182 13/10/2007 07:39
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
No nic po raz ostani juz pisze;)

Zdecydowalem i wybralem trojke:)

Nichols z Hancockiem 1 1,5
Harris Zagar 1 1,4
Adams - Hans 1 1,55
AKO: 3,26

Male zawachania mam jeszcze co do Nicholsa jesli ktos by mogl mnie oswiecic troszku w jedna lub druga strone bylbym wdzieczny pzdr. To co ja mysle na temat tych par jest w postach wczesniejszych .

krycha84 #1674540 13/10/2007 18:18
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
J
JP2 Offline
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
Ja tez to zagrałem Nichols z Hancockiem

Nichols walczy o 8emke i wysle ze da rade Pozdr

JP2 #1675116 13/10/2007 20:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Ciekawe to dzisiejsze GP. W końcu każdy jedzie o coś(tak powinno być w każdej rundzie), bo jeżeli nie o medale, to o kase. Obiekt, na którym zawody odbędą się po raz 1, sztuczny tor. Powinno być fajnie, nawierzchnia wygląda na przygotowaną super. Użyto tego samego typu nawierzchni co w Kopenhadze, który się sprawdził(w Cardiff sztuczny tor przygotowany był "po staremu"). W Danii walki był sporoo, Tomek jeździł super. Oby tak i dziś smile

Co zagrałem...

Harris - Zagar 1 1.4

Matej jeździ dramatycznie. Nie jedzie ani on sam, ani sprzęt. Do tego sodówka. W tej chwili nie nadaje się do GP. Harris z kolei walczy wszędzie, a ponadto musi pojechać w miare dobrze, bo wcale taki pewny 8 nie jest(choć udziału w GP 2008 może być). Nie mam większych obaw. Punktowo powinno to wyglądać mniej więcej 6-9 vs 1-3.

Adams - Hans 1 1.55

Hans trochę się pozbierał, ale do optymalnej formy to jeszcze daleko. Może w sezonie 2008. Ten dołek formy odbił się na jego psychice i tym co najważniejsze: pewności siebie. Pamiętam Hansa z 2006. To był automat, koleś który był nieprawdopodobnie pewny siebie. Przegrywał starty, krótka piłka: jeden skuteczny atak i rywal minięty. Teraz tego już nie ma, choć to dalej ścisły top.

Jonsson - Bjarne 1 1.40

Bo tak smile Ech, no nic. W Kopenhadze Jonsson wygrał(choć bardzo szczęśliwie), ogólnie jest lepszym zawodnikiem, lepiej sprawdza się w twardej walce - a tej dziś nie zabraknie. Do tego Andreas wie, że musi coś pokazać by dostać DK (to znaczy i tak dostanie, ale jakby pokazał coś fajnego, byłoby lepiej). Forma Andreasa moim zdaniem jest dość wysoka. W Szwecji kapitalnie, wygrana Zlata Prilba, wygrany memoriał Romanka, w Krsko nieźle - aczkolwiek pechowo.

A Bjarne? Brak wyrazu. Pewny udział w GP 2008.

Liczę na jakieś 10-5 w tym pojedynku.

Holta 1-8 (i w paru innych kombinacjach) 1.70

Rune w wysokiej formie. Sprzęt jedzie jak rakieta, w Krsko był najszybszym zawodnikiem z całej stawki. Do tego walka o ósemkę. Oby tylko nie przeszarżował, ale chyba nie powinien, ostatnio uporządkował swoją jazdę. Ponadto wysokie nagrody na pewno zmobilizują Rune. W pardubicach też pokazał się bardzo pozytywnie.

Good luck i do zobaczenia w przyszłym sezonie (a niedługo przenosimy się na skocznie narciarskie).

buszmen #1675135 13/10/2007 20:43
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
A co powiecie o typie Crump 1-4 @1.7 ?? właśnie takie miejsce bedzie mu bardzo potrzebne do brązu.??

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Tam do brązu. Do brązu to Crumpowi wystarczy 10 punktów z zasadniczej. Mówiąc krótko: Gollob na ten brąz nie ma praktycznie szans (niestety), chyba że wybitnie dobrze sie ułoży.

Ja myślę, że Jason może nawet wygrać, bo w końcu jest w gazie i tego mu potrzeba. Wręcz uważam, że samo wygranie tego turnieju to dla niego ważniejsza sprawa(i to nie finansowo) niż sam medal. Jason nie schodzi z pudła GP od 2001 roku. Ba, nie schodził odtąd poniżej 2 miejsca. Dopiero teraz...

Duże szanse są na ten finał, ale w tym roku różnie mu się wiodło, do tego niepatriotyczny bet. Wystarczy detal w 1/2 i po sprawie...

buszmen #1675353 13/10/2007 21:40
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Ostatni żużel do typowania w tym roku frown

Adams - T.Gollob 1 1.60


Some says , że Lii znurzony sezonem, że kontuzja odbija się na jego jeżdzie. On jednak zaprzeczył temu wszyskiemu 7.10.2007 wink
W tym roku na czasowych dwa finały. On to zepchnął Tomka z Kopenhaskiego podium. Dobry układ pól , droga do dzisiejszego finału stoi otworem .


Holta - Jaguś 1 1.50

Runej w końcówce sezonu spisuje się świetnie . Dopóki bedzie szansa na ósemkę nie złoży broni , żeby miał przetrzeć wszystkie deski wokół toru smile

To co powyzej jest już zagrane . Zastanawiam się jeszcze nad parą Andersen - Barnej 1 1.57 . Duńczyk ma zapewniony start w przyszłorocznej Serii. Czy pozostanie bezbarwnym do końca tegorocznej GP. Mówią , że Hans się troszke odbudował w meczach o brąz . Tyle , że kogo on tam z czołówki pokonał , Nicholls i Rafał "po co tak szeroko" Dobruckiego tyle. Czy 100 tys $ będzie wystarczającą motywacją dla Duńczyka ? Oby laugh (cały czas rozważam zagranie tego).

Pozdrawiam


Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
26w 13p +42,2j +13,3%
crump-gollob 1
1,6 sportingbet 10j
Crump w formie pod koniec sezonu i chyba z największymi szansami z całej stawki na postawienie się nowokoronowanemu.

mihal #1675851 13/10/2007 23:29
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Dzisiaj wygra Andreas Jonsson.

Strona 23 z 24 1 2 21 22 23 24

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, $-man, rymoholik, Sensei, aker, burbon, ANZELMO), 1,777 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,585
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1