Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
#167528 28/06/2003 01:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
bungei - krumenacker 1

Bonus: Unibet
#167529 28/06/2003 01:28
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
dzieki jeeeeeeeeeeeeeee gump dzieki

#167530 28/06/2003 01:31
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
gump jesli mozesz napisac ktore miejsca zajeli bo jeszcze tego nie mam na stronce

#167531 28/06/2003 01:34
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
tak lewym okiem patrzyłem, Bungei 1 lub 2 a Krumenacker gdzieś na samym końcu

#167532 28/06/2003 01:37
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp
Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Szkoda dwa razy to samo wklejac...

#167533 28/06/2003 01:38
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
1 24 MULAUDZI, Mbulaeni RSA 1:44.11

2 4 BUNGEI, Wilfred KEN 1:44.15

3 64 REINA, Antonio Manuel ESP SB 1:44.65

4 33 BUCHER, André SUI SB 1:44.99

5 8 SOM, Bram NED 1:45.00

6 93 SAID GUERNI, Djabir ALG SB 1:45.00

7 110 CHIRCHIR, William KEN SB 1:45.14

8 55 KRUMMENACKER, David USA SB 1:45.51

9 102 JANSEN, Joeri BEL 1:46.94

59 KIMWETICH, Kenneth (PM) KEN DNF

dzisiejsza gl piekna dzieki lucisowi , BUNGEI TAKZE SPOKOJNIE WSZEDL , NATOMIAST MAKAROW OLIJARS I ALDAMA W STS TAKZE BYLI CHYBA DO WZIECIA --ALE W ZWIAZKU Z TYM ZE 2 ZDARZENIA TO JUZ TLOK BUNGEI+LUSIS I JEST OK

#167534 04/07/2003 19:42
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
PANOWIE DZIS MITYNG W PARYZU A TU CICHO ---JAK NA RAZIE WIDZE DWA PEWNE TYPY ALE NIESTETY JEDEN W STS A JEDEN W TOTO
STS
403 20:00 Babakova I.-Cloete H.(wzw.K.) 1.30 0.00 2.60 ---1
TOTO
904 ALIU WP LA-PARYZ-100mM 2.40 --- 1.40 ---2 CZY KTOS MA MOZE JAKIES INNE PROPOZYCJE ???

#167535 04/07/2003 20:25
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
1 Markov Dmitri AUS 5.85
2 Averbukh Aleksandr ISR 5.80
3 Miles Derek USA 5.75
4 Blom Rens NED 5.70
4 Mesnil Romain FRA 5.70
6 Hartwig Jeff USA 5.70
7 Yurchenko Denys UKR 5.60
8 Brits Okkert RSA 5.60
8 Chistiakov Viktor AUS 5.60
8 Spiegelburg Richard GER 5.60
11 Hysong Nick USA 5.60
12 Buckfield Nick GBR 5.60
13 Ptácek Adam CZE 5.50
14 Gorshkov Vasiliy RUS 5.40
Börgeling Lars GER NM
Lobinger Tim GER NM
no i latwiej zrozumiec dlaczego spada kursik na lobiego --- to wyniki z lozany z 01.07

#167536 04/07/2003 20:39
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Quote
Oryginalnie wysłał _Carola_:
[qb]PANOWIE DZIS MITYNG W PARYZU A TU CICHO ---JAK NA RAZIE WIDZE DWA PEWNE TYPY ALE NIESTETY JEDEN W STS A JEDEN W TOTO
STS
403 20:00 Babakova I.-Cloete H.(wzw.K.) 1.30 0.00 2.60 ---1
TOTO
904 ALIU WP LA-PARYZ-100mM 2.40 --- 1.40 ---2 CZY KTOS MA MOZE JAKIES INNE PROPOZYCJE ???[/qb]
To kto ma wygrać ten bieg na 100 metrów?

#167537 04/07/2003 20:41
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Ja myślałem o czystej jedynce za 2,40. Aliu wygrał z Greenem w Lozanie, a według kursów z Centerbetu jest faworytem w stosunku do Chambersa i Marka Lewis-Francisa

#167538 04/07/2003 20:58
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
soczi ja licze najmocniej na patricka johnsona , no i mimo wszystko na greena --jesli lista startowa ktora mam pokrywa sie z rzeczywistoscia to aliu deji wystartuje z 1 toru --ja nie widzialam nigdy zeby bieg na 100 wygral ktos startujacy z tego toru (nie wydaje mi sie zeby ktokolwiek takie cos widzial hehe), a teraz na powaznie jesli chodzi o sts to coraz mocniej zastanawiam sie nad para rags-thorkildsen 2 ---wydaje mi sie ze cos nie tak jest z ragsem--ostatnio o ile sie nie myle byl 9 i nie mogl 75 metrow przezucic --natomiast w toto pasuja mi jak narazie najbardziej sturup-gaines 1 sanchez 1 lobinger 2------i co tyy soczi na to ??
pozdrowionka

#167539 04/07/2003 21:18
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Dopiero przeglądam statystyki, ale podoba mi się Sanchez, Foster-Kelvy 1, Pitman-Febbraio 1, może Tirlea, że nie wygra, też Stirrup z Gaines 1. Myślałem też o Lobingerze, ale przejrzałem coś tam na niemieckich stronach i dowiedziałem się, że Lobinger 10 dni temu w Dessau osiągnął najlepszy w tym roku rezultat, wolę nie ruszać. W Lozanie miał NM, czyli chyba startował, ale nie osiągnął żadnej wysokości.

#167540 04/07/2003 21:29
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
ja jestem coraz blizsza po kuknieciu kursow w expekcie i unibecie oraz statsach czegos takiego makarov, foster, sanchez, sturup, ceplak -przegra ale musze kuknac czy na bank mutola jest na liscie startowej--ale te 4 pierwsze duza szansa ze zagram

#167541 04/07/2003 21:33
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Czeplak, że przegra to może być rewelacja
plus
Bungei, że nie wygra

według Unibetu

#167542 04/07/2003 21:38
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
soczi bungei nie wygra na bank--nie ma go na liscie startowej

#167543 04/07/2003 21:40
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
mutoli nie bylo na liscie

#167544 04/07/2003 21:41
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Quote
Oryginalnie wysłał _Carola_:
[qb]soczi bungei nie wygra na bank--nie ma go na liscie startowej[/qb]
Możesz podać źródło, gdzie jest lista startowa
Thx

#167545 04/07/2003 21:47
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Nie znam ostatnich wyników Allena Johnsona ale tydzień temu Olijars wyrównał imponująco jego rekord mityngów i ma stabilną formę, zastanawiam się czy nie wziąść tego za 1,90...ale to sprint <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#167546 04/07/2003 21:48
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489

#167547 04/07/2003 21:50
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
olijars przegral z allenem 01.-7 w lozannie czyli 3 dni temu o 0.02 sekundy ---jesli chodzi o szanse i kurs typ spoko --- jesli o pewnosc typu hmmm , chyba za malo przekonujace

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, JelineK, alfa, forty, betowiec, burbon), 1,109 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,692
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1