Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#697014 30/10/2006 07:00
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Sparing

Galaxia Wieluń vs WKS Wieluń 3 : 0 (9.9-0.00)

Napastnicy Galaxii, widać że w tym dniu mieli bardzo dobrą skuteczność... Wychodziło po prostu wszystko... stąd aż 3-0 w I nieoficjalnych derbach... Mam nadzieję że już w następnym sezonie, zmierzymy się razem oficjlanie i będzie to Ekstraklasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#697015 30/10/2006 08:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Gratulacje za znakomity mecz i jakze duze emocje, pierwszymecz okazal sie totalna klapa i brakiem skutecznosci... gołym okiem widac roznice klas i poziom pilkarzy Ironi Ratmat, jeszcze raz GRATULACJE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Powodzenia w rozpoczynajacym sie sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#697016 30/10/2006 08:49
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Ironi Ramat Hasharon (Ekstraklasa) 0
FC Nantes Atlantique (Ekstraklasa) 1

Gratulacje dla rywala, niezly mecz w jego wykonaniu, bylo blisko remisu,a le moj napastnik z niemiec przestrzelil...Powodzenia w nowym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#697017 30/10/2006 14:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Hetman Białystok - FC Czuprynowo 2:2

Derby jak to derby prawie zawsze kończą się remisem . Gospodarze pomimo remisu uzmysłowili sobie iż czeka ich jeszcze dużo pracy by w najbliższym sezonie pokazać się z jak najlepszej strony i powalczyć o jak najwyższe cele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#697018 30/10/2006 17:22
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Quote
Ironi Ramat Hasharon (Ekstraklasa) 0
FC Nantes Atlantique (Ekstraklasa) 1

Gratulacje dla rywala, niezly mecz w jego wykonaniu, bylo blisko remisu,a le moj napastnik z niemiec przestrzelil...Powodzenia w nowym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zwycięstwo nad bardzo silnym rywalem to nienajgorszy progonostyk przed ruszającym sezonem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Najważniejsze, że publiczność opuszczała stadion w Taszkiencie ukontentowana, bowiem zarówno jedna jak i druga drużyna zaprezentowała ofensywny futbol i tylko dzięki dobrej postawie bramkarzy i nieskuteczności strzelców nie padło w tym spotkaniu więcej bramek.

#697019 30/10/2006 20:51
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
APOEL Nikozja (III) vs Bieszczady Ustrzyki Dolne (II) 0-1

Dzięki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />, a nasza marna skuteczność, mam nadzieję, da nam do myślenia w toku ligowych rozgrywek.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#697020 28/11/2006 18:27
Dołączył: Oct 2006
Posty: 213
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 213
Jako, ze w tym tygodniu pauzuję to chciałbym chętnie zagrać z kimś sparing. Jak ktoś jest chetny to dać znać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#697021 30/11/2006 22:15
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Quote
Jako, ze w tym tygodniu pauzuję to chciałbym chętnie zagrać z kimś sparing. Jak ktoś jest chetny to dać znać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Cześć, możemy rozegrać sparing w weekend, moja ekipa niezbyt udanie się ostatnio spisuje w lidze, więc postanowiłem że w tej kolejce zagrają sobie sparing a rezerwy wystąpią w meczu ligowym (może spiszą się lepiej niż pierwszy skład) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#697022 02/12/2006 08:28
Dołączył: Feb 2006
Posty: 932
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 932
Quote
Quote
Jako, ze w tym tygodniu pauzuję to chciałbym chętnie zagrać z kimś sparing. Jak ktoś jest chetny to dać znać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Cześć, możemy rozegrać sparing w weekend, moja ekipa niezbyt udanie się ostatnio spisuje w lidze, więc postanowiłem że w tej kolejce zagrają sobie sparing a rezerwy wystąpią w meczu ligowym (może spiszą się lepiej niż pierwszy skład) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[color:"purple"] jeśli nie boisz się wyzwań proponuje sparing z moja drużyną, do tej pory bez porażki, a że pauzuje w tym tygodniu to chętnie utrzymam moja drużyne w rytmie grania spotkań ligowych [/color]

remigiusz #1662514 10/10/2007 19:45
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Ktoś zagra sparing w tym tygodniu? Trzeba sprawdzić formę przed sezonem.

Jeden mecz, po 6 typów. Ponieważ GB nie jest już sponsorem, to proponuję, żeby wszystkie typy pochodziły od jednego buka, obojętnie jakiego byle nie ziemniaki czy jakieś całkowicie egzotyczne.

Ghost #1664000 11/10/2007 01:47
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
S.S.A. Hetman Białystok chętnie zagra sparing w sobotę .

Piecia #1664872 11/10/2007 04:52
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Ok, czyli w ten weekend mecz Sparta Praga - S.S.A. Hetman Białystok na gruncie neutralnym. Powodzenia smile

Ghost #1665003 11/10/2007 05:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Dziękujemy i wzajemnie , widzimy się na boisku smile

Piecia #1667002 11/10/2007 06:55
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Chętnie zagram jakiś sparing (sob-nd) dla sprawdzenia formy druzyny przed ligą smile
Po 6 typków jak na gruncie neutralnym

a więc: Boca Juniors Gliwice - ???

seba30 #1667231 11/10/2007 17:31
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Boca Juniors Gliwice - Kleptomani Kielce FC

Trzeba by sobie przypomieć zasady ;]

drfocus #1670933 12/10/2007 19:41
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Sparta Praga - S.S.A. Hetman Białystok

#1 12/10/2007 17:00 Poland U21 v Hiszpania U21 - 2 @ 2.00
#2 12/10/2007 17:00 Bulgaria U21 v Portugalia U21 - 2 @ 1.55
#3 12/10/2007 15:00 Israel U21 v Niemcy U21 - 2 @ 1.50
#4 13/10/2007 16:00 Szkocja v Ukraina - 1 @ 2.10
#5 13/10/2007 20:00 Dania v Hiszpania - Powyżej 2.5 Goli @ 2.10
#6 13/10/2007 20:50 Włochy v Gruzja - 1 @ 1.10

sportingbet

Ghost #1671127 12/10/2007 20:20
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Boca Juniors Gliwice - Kleptomani Kielce FC

#1 12/10/2007 17:00 Polska U21 - Hiszpania U21 - typ: 1 kurs 4.10
#2 13/10/2007 16:00 Kmita - Podbeskidzie - typ; X kurs 3.10
#3 14/10/2007 11:00 GKS Katowice - Warta Poznań - typ: 1/1 (HT/FT) kurs 2.37
#4 14/10/2007 12:00 Znicz - Lechia - Typ 2, kurs 3.10
#5 14/10/2007 18:00 Śląsk - Motor - Typ 1/1 (HT/FT) kurs 1.90
#6 13/10/2007 20:30 Polska - Kazachstan (+1) - typ X kurs 4.50

Sponsor bwin

drfocus #1671158 12/10/2007 20:35
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Elbląg Town melduje gotowość do rozegrania sparingu w sobotę.

smile

[T]-error #1674747 13/10/2007 19:22
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Boca Juniors Gliwice - Kleptomani Kielce FC

#1 13/10 16:00 Anglia v Estonia 2 lub 3 bramki 2,2
#2 13/10 16:00 Szkocja v Ukraina 2 lub 3 bramki 2,0
#3 13/10 18:00 Azerbejdżan v Portugalia 2 lub 3 bramki 2,1
#4 13/10 19:15 Rumunia v Holandia 2 lub 3 bramki 2,0
#5 13/10 20:30 Grecja v Bośnia 2 lub 3 bramki 2,0
#6 13/10 20:50 Włochy v Gruzja 2 lub 3 bramki 2,1

Sportingbet

Pozdrawiam i powodzenia smile

Ghost #1675514 13/10/2007 22:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Sparta Praga - S.S.A. Hetman Białystok

#1 13/10/2007 16:00 Stafford Rangers - Cambridge United X 3.25
#2 13/10/2007 16:00 Leeds United - Leyton Orient 1 1.45
#3 13/10/2007 16:00 Shrewsbury Town - Chesterfield X 3.15
#4 13/10/2007 16:00 Kmita Zabierzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała X 3.20
#5 13/10/2007 20:00 Dania - Hiszpania X 3.20
#6 13/10/2007 20:15 Chorwacja - Izrael 1 1.33
unibet


Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, betowiec, aker, Sensei), 2,287 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,508
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1