Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#167804 18/07/2003 22:48
Dołączył: May 2002
Posty: 87
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 87
Witam wszystkich!Postanowiłem założyć nowy temat z paru powodów.Po pierwsze ze względu na ciekawe kursy (opłacalne), po drugie sam uprawiam tą dyscyplinę i znam jej specyfikę.Poza tym wiem, że na tym forum jest paru szachistów którzy, mam nadzieję, wsparliby temat w zbożnym dziele skubania buków.Teraz odnośnie buków;w rachubę wchodzi przede wszystkim gamebookers,szachy są również w fonbecie ale tam niestety zachowują dużą czujność z kursami.W zamierzchłych czasach szachy pojawiły się parę razy w profie ale cóż była to raczej egzotyczna niespodzianka choć kursy były rewelacyjne.Z uwagi na aktualny brak czasu pełną parą chcę ruszyć od jesieni,zobaczymy jaki będzie odzew i póki co pierwszy typ outright na turniej w dortmundzie-początek 31 lipca.
Dwóch zdecydowanych faworytów kramnik i anand kursy na nich po 3.Chyba warto spróbować ale ciekawe rzeczy będą się dziać w pojedynczych partiach,to na razie tyle,pozdrawiam

Bonus: Unibet
#167805 19/07/2003 00:52
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Uwielbiam ten sport. Kursom sie juz przyglądałem nie raz. Myślę ze nieźle by było zagrac progresja na faworytów...Wysokie kursy.

#167806 19/07/2003 01:51
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
w pelni cie popieram dagon, szachy to po pierwsze dobry sport do typowania bo mozna niezle wyczuc kolesi, ulubione debiuty, przeciwnicy, a po drugie badz co badz troche znamy sie na samej istocie szachow i rywalizacji na turniejach, takze jestem dobrej mysli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

niedlugo kasa bedzie w gb i bedzie mozna grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

co do turnieju w dortmindzie to widze tam tylko jednego zwyciezce: kramnika

#167807 19/07/2003 01:57
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
i jeszce ciekawy artykul o obstawianiu szachow: kliknij tutaj [emir.heron.pl]

#167808 19/07/2003 02:03
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Szachy oferuje również rosyjski Marathonbet. Myślę, że można go uważać za "guru" w tej dziedzinie sportu. Wg mnie najlepiej w sieci oceniają szanse szachistów.

Pozdro,
Big_star

#167809 19/07/2003 02:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam!!
Temat całkowicie popieram!
Pewna kasa.
Turniej w Biel - 21 lipiec Zwyciezca turnieju
Morozevich A. x 2,00
Smirin I. x 4,50

Można zaryzykować i postawic na Morozevicha, lub podporka ze Smirinem.Takze albo na 0 lub calkiem spory zarobek.Praktycznie zero ryzyka.Mozna grac naprawde grubo!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Ja nie szukam...Ja znajduje...

#167810 19/07/2003 20:49
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Witam wszystkich
Ja tez chcialem sie przylaczyc :-)
Swoja droga, nie wiedzialem ze na forum jest tak duzo szachistow :-)

#167811 20/07/2003 00:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
Witam!
Jako milosnik tego sportu i byly gracz (jako junior) z checia dolacze sie do rozkwitu tego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mam pytanie: Czy sa wsrod Was osoby, ktore obecnie uprawiaja ta dyscypline sportu, jezeli tak i nie jest to tajemnica prosze podajcie swoje rankingi, zobaczmy czy wsrod "bawiacych" sie w bukmacherke sa tez szachisci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam,
Pooggoo
P.S. Jezeli ktos chcialby rozegrac ze mna towarzyska partie, jestem jak najbardziej otwarty na wszelakie propozycje.

#167812 20/07/2003 13:36
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Rankingi? a co, myslisz ze jak ktos ma duzy ranking, to bedzie jednoczesnie dobrze typowal szachy? nie sadze zeby jedno mialo z drugim wiele wspolnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A tak na marginesie, znacie jakies stronki ze statystykami dotyczacymi szachow? Przez ostatni czas malo gralem, wiec troche nie jestem w temacie...

#167813 20/07/2003 15:51
Dołączył: May 2002
Posty: 87
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 87
Witam. Fajnie, że coś ruszyło. Co do rankingów-nie znam wszystkich ale wśród osób które się tu uaktywniły co najmniej 3 mają ranking ELO-od 2100 do 2390 mniej więcej. Jeśli chodzi o stronki to niezła jest www.chessbase.com [chessbase.com] -baza partii, różne newsy i horda innych interesujących linków, pozdrawiam

#167814 20/07/2003 16:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Prośba.Podajcie wszystkich buków, mających w swojej ofercie szachy.Z góry dzięki!!

#167815 20/07/2003 17:58
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Nie wiem dlaczego, ale mam wrazenie, ze musimy sie znac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: tez moze razem kiedys wypilismy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
To w takim razie ja jestem 4 osoba z tego przedzialu...milo mi :-)
Macie juz moze rozpracowane jakies konkretne statystyki dotyczace poszczegolnych graczy?
np. tych ktorzy wystapia w Biel czy Dortmundzie?
Bo nie chce sie brac za cos, co ktos juz ma rozpracowane, zeby sie nie dublowac....

#167816 21/07/2003 06:03
Dołączył: May 2002
Posty: 87
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 87
Cóż analizy nigdy nie za wiele.W tych dwóch turniejach, moim zdaniem, warto postawić na faworytów ale kto ma trochę czasu może się jeszcze pobawić w szczegółową analizę-np head to head.

#167817 21/07/2003 12:38
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
muszka78 masz prywatną wiadomość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
(kliknij u góry w "twój profil")

#167818 21/07/2003 13:42
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Oryginalnie wysłał muszka78:
[qb]Witam!!

Można zaryzykować i postawic na Morozevicha, lub podporka ze Smirinem.Takze albo na 0 lub calkiem spory zarobek.Praktycznie zero ryzyka.Mozna grac naprawde grubo!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Ja nie szukam...Ja znajduje...[/qb]
Jeszcze szachow nigdy nie stawialem(chociaz szachy jako temat nie jest mi obcy). I mam pytanie, jak mozna postawic w GB z podporka.

#167819 21/07/2003 14:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Super ze ktos wpadl na ten temat widze ze osob z elo powyzej 2100 naprawde sporo sie tu znalazlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Moze w przyszlosci jakis maly turniejek:-)
A wracajac do tematu kursy sa naprawde zachecajace i jest szansa oskubac bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#167820 21/07/2003 22:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
O turniejik super!!!
Proponuję taką formołe.....
Maratonik, powiedzmy 20 rund po 5 no może 10 minut,
a po każdej rundzie przymusowe piwko.Zobaczymy kto wygra(dotrwa).
A tak pozatym powodzenia w obstawianiu!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#167821 21/07/2003 22:35
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Muszka - wystawili H2H w GB - co ty na to?

#167822 22/07/2003 00:21
Dołączył: May 2002
Posty: 87
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 87
W Biel na razie wygrywają faworyci po fajnych kursach.Podaję dla zainteresowanych oficjalną stronkę turnieju a tam m.in.partie live- http://www.schachfestival-biel.ch/i...vice=turnier&year=2003&choice=21

#167823 22/07/2003 00:30
Dołączył: May 2002
Posty: 87
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 87

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, forty, 11kera11), 655 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,008
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1