Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#167824 22/07/2003 00:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Hmmm....Ciekawe.
a)Anand _leko w GB 1. 2.70 X. 1.60 3. 5.00
b)Kramnik - Radżabow 1. 2.50 X. 1.50 3. 8.00
c)Naiditsch - Bologan 1. 3.0 X. 1.63 3. 4.00

Zaczne od końca.
c - tego meczu na tym etapie rozgrywek bym nie obstawiał. Naiditsch gra białymi więc wynik może być tylko 1X. Zawodnik ten ma świetnie przygotowany repertuar debiutowy właśnie białym kolorem, lecz nie ma takiej siły gry w innych fazach jak Kramnik.Niestety w GB nie ma możliwości postawienia na 1X rosjanie daja za 1X 1,16 i sądze że jest to rozsądne.( tak dla zaspokojenia ciekawości na 1 - 3.65 X 1.60 2 4.25

b - To jest super ciekawy dla nas mecz.Kramnik nie zlekcewazy rywala.Zrobil to w tym roku Kasparov i przegral, co prawda czarnymi bierkami.Kramnik wygra.A 2.50 w GB to super przelicznik.

a - Tu powazny mecz...Anand, bojowy, pomyslowy,maszyna do liczenia wariantow kontra Leko takze maszyna, ale....do remisowania!Strasznie ciezko zawodniką z calego swiata wygrac z Leko.Ale to wlasnie Kramnik ma najlepszy z calej czolowki switowej bilans z Leko. Najprawdopodobniej powstanie obrona grunfelda ze skoczkiem na f3.Jezeli tak bedzie to Leko zremisuje.A jezeli nie to bedzie 1X, ktorzy rosjanie wyceniaja na 1.04.
Tak to wyglada.
Ja osobiscie gram grubo na Ananda i Kramnika, na osobnych zakladach.Jeden z nich wygra na bank a to i tak zarobek.Ufam Kramnikowi, wierze w Ananda.
Bawcie sie!

Bonus: Unibet
#167825 22/07/2003 01:02
Dołączył: May 2002
Posty: 87
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 87
Ja się jeszcze zastanawiam nad sposobem grania-pewnie progresja na faworytów ewentualnie progresja na remisy(oczywiście w wybranych partiach), których jest najwięcej na takich turniejach.Ale cóż jeszcze trochę czasu zostało na przemyslenia-to odnośnie Dortmundu.

#167826 23/07/2003 01:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
GM Alexander Morozevich
Russia - GM Ilya Smirin
Israel czyżby pewny remisik za 1.70?

Chłopaki mają 2 z 2.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#167827 23/07/2003 05:20
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
A co sądzicie o Outrightcie - turniej w Dortmundzie. Już tak typując b.ostrożnie to chyba nikt z poza trójki (Kramnik, Anand, Leko) wygrac nie może. Kursy 3.0, 3.0, 3.5 - wykorzystując kalkulator do sure betów mamy 5% czystego zysku.

#167828 23/07/2003 20:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
To byłoby pewne 5%.Jak to liczysz?Nie znam sztuczek różnych, podaj szczegoly jak to liczysz ze wychodzi 5%.Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#167829 24/07/2003 02:35
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Muszka78 tu jest kalkulator do "sure betów": http://www.mecz.org/index.php?dzial=kalkulator .

#167830 24/07/2003 02:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzięki za oświecenie dobry człowieku.
No tak rzeczywiście. Jest pewne 5 % zysku.Polecam gorąco.Ja postawię kontrolnie z 150euro

#167831 24/07/2003 15:54
Dołączył: May 2002
Posty: 87
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 87
co do tych 5 % rzeczywiście można postawić-jednak zawsze jest jakieś prawdobodobieństwo że np.taki rażabow zagra turniej życia ale na to jest mała szansa.

#167832 24/07/2003 16:36
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Rozumiem że białymi zawsze gra ten, którego podają w zakładach na pierwszym miejscu? Może mi to ktos wyjaśnić?

#167833 24/07/2003 20:29
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Dagon wspomnial o progresji..ja zapuscilem wczoraj wieczorem progresje: 1) na zwyciestwa 2 faworytow, 2) progresja na remisy dla reszty

zobaczymy jak to wyjdzie, ale powinno byc ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#167834 24/07/2003 20:34
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Co do Dortmundu...nie sadze zeby wygral ktos inny oprocz Kramnika lub Ananda...na Leko bardzo chetnie postawie progresje remisowa, ale dla mnie nie jest to ktos, kto wygrywa takie turnieje...

#167835 26/07/2003 14:48
Dołączył: May 2002
Posty: 87
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 87
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
[qb]Rozumiem że białymi zawsze gra ten, którego podają w zakładach na pierwszym miejscu? Może mi to ktos wyjaśnić?[/qb]
Zgadza się-białymi gra ten co jest na pierwszym miejscu,niczym gospodarz w piłce nożnej.pozdrawiam

#167836 27/07/2003 03:03
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Dzięki Dagon za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#167837 31/07/2003 15:21
Dołączył: May 2002
Posty: 87
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 87
Witam.Dziś rusza superturniej w Dortmundzie.
www.chessgate.de/ [chessgate.de]

#167838 31/07/2003 16:51
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
hejka

co fachowcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> sadza o ofercie fonbetu?

Chess. Biel. 31 july
31/07 14:00 Smirin-Bacrot 3.00 1.55 6.00 1.05 1.26
31/07 14:00 Korchnoy-Pelletie 3.20 1.65 5.00 1.09 1.24
31/07 14:00 Lutz-Morozevich 6.50 1.35 4.50 1.10 1.03

Chess. Dortmund. 31 july
31/07 15:00 Kramnik-Radjabov 2.20 1.86 8.00 1.01 1.50
31/07 15:00 Najdich-Bologan 3.80 1.60 4.40 1.13 1.17
31/07 15:00 Anand-Leko 2.90 1.60 7.00 1.03 1.30

pozdrawiam
pasazer

#167839 31/07/2003 22:57
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
witam,
ale te szachy są emocjonujące. Tylko dlatego, że zagrałem Kramnikowa, odsiedziałem 4 godz. przed kompem obserwując grę, choć jestem jedynie amatorem.
Brawo Kramnik.

#167840 02/08/2003 01:15
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Cze. W GB pojawily sie juz kursy na jutro. Moze jakas mala analiza kogos, kto sie na tym troche zna;)
Jeszcze jedno pytanko: po ile partii graja w jednym meczu, czy zamieniaja sie kolorami itp.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#167841 02/08/2003 03:42
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Nikt nie pisze zadnych typow, wiec ja sproboje.

Kramnik V. v Naiditsch A.
1.35 2.85 10.00
Typ 1
/Podobno jest on zdecydowanym faworytem/
Radjabov T. v Leko P.
4.60 1.55 3.00
Typ X
/Ostatnie ich spotkania konczyly sie samymi remisami, Leko podobno przewaznie gra na remisy/

Ako 2,09

Jako, ze sie nie znam za bardzo na ukladach panujacych w swiatowej czolowce prosilbym o skomentowanie tych typow przez kogos znajacego sie chos troche na tym sporcie:)
Pozdrawiam

#167842 02/08/2003 14:53
Dołączył: May 2002
Posty: 87
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 87
Sensowne typy-Kramnik powinien poradzić sobie a w partii Leko duża szansa na remis.Grają systemem każdy z każdym po 2 razy ze zmianą kolorów.Niestety nie mam czasu na dokładniejszą analizę ale postaram się za jakiś czas bardziej dogłębnie sie tym zająć,pozdrawiam

#167843 02/08/2003 16:39
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Quote
Oryginalnie wysłał dagon:
[qb]Grają systemem każdy z każdym po 2 razy ze zmianą kolorów.[/qb]
Tzn w jedym meczu ile jest partii (1?)?
pozdrawiam

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1