Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
ice18 #1611432 22/09/2007 19:47
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by ice18
dostal juz ktos moze bonusa z unibetu typujac dzisiejsze spotkanie barcy polowa/koniec
wink ?

Ja dostalem, ale tylko za jeden mecz a oba wytypowalem poprawnie (x/x Poolu i 1/1 Barcy/. W związku z tym, że Unibet chyba zapomniał o mnie pisze do nich maila w tej sprawie bo już mineło 48h od meczu Barcy.

Bonus: Unibet
crova #1613321 23/09/2007 05:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,090
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,090
Jest jakaś promocja dla stałych klientów ??

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Mam pytanei czy z unibetu mozna odrazu wyplacic to co sie wplacilo czy trzeba obracac depozytem?

krycha84 #1613946 23/09/2007 19:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
Originally Posted by krycha84
Mam pytanei czy z unibetu mozna odrazu wyplacic to co sie wplacilo czy trzeba obracac depozytem?

mnie wyplacili zanim obrocilem.

boozieee #1618606 25/09/2007 17:35
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
ile teraz idzie u nich wypłata na Inteligo?

Hajzel #1618914 25/09/2007 20:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jakie zaklady oferuje unibet w NHL?
Ktos pamieta?

lupus #1618923 25/09/2007 20:23
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Jak dobrze pamiętam - 1x2 , under/over , 12-z dogrywką lub karnymi
nie jestem pewien co do handicapów , ale chyba nie wystawiają.
Nie maja również opcji 1 tercja

crossmen #1619618 26/09/2007 01:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
nie ma handi ani 1 tercji

Hajzel #1636215 01/10/2007 06:54
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by Hajzel
ile teraz idzie u nich wypłata na Inteligo?


ktoś wypłacał ostatnio na Inteligo?

Hajzel #1636381 01/10/2007 10:21
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Originally Posted by Hajzel
Originally Posted by Hajzel
ile teraz idzie u nich wypłata na Inteligo?


ktoś wypłacał ostatnio na Inteligo?
mi na mbank idzie przecietnie te 3dni wiec na inteligo powinno byc podobnie

oczywiscie dni robocze

Hajzel #1636401 01/10/2007 14:09
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Originally Posted by Hajzel
Originally Posted by Hajzel
ile teraz idzie u nich wypłata na Inteligo?


ktoś wypłacał ostatnio na Inteligo?


3 dni robocze, czasem szybciej

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
mozna grac u nich przez wap? i jaki adres jak cos..

jackm #1638756 02/10/2007 16:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 168
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 168
cze jak długo idzie wpłatan na ich konto przelewm internetowym z bph
????????/
orientuje sie ktos?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Czy tylko ja mam wrazenie, ze stronka dziala jakby chciala a nie mogla ? ;->

bitnap #1651405 06/10/2007 21:10
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Originally Posted by bitnap
Czy tylko ja mam wrazenie, ze stronka dziala jakby chciala a nie mogla ? ;->

To śmieszne. Jestem sobie poza miastem, łącze się po GPRS, transfer koło 40 kB/s i nie jestem w stanie zalogować się na ich stronie. Bukmacher szczycący się mianem bukmachera roku 2006 i taka porażka ??? Zaraz parę osób napisze, że nie ma problemu z ich stroną. A problem jest, przy słabszym tranferze korzystanie z ich strony jest po prostu niemożliwe. Dodam tyko, iż bez problemu mogę się zalogować do innych buków (sprawdziłem chyba ze sześciu). A wkurzony jestem, bo akurat środki mam w tej chwili u nich...
Ja wysmarowałem do nich maila w tej sprawie, jak ktoś ma podobne problemy to proponuje zrobić to samo.

Farciarz #1676732 14/10/2007 02:15
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
8231 Polska - Kazachstan
Łącznie strzałów na bramkę - Gospodarze


powyżej 7,5
poniżej 7,5

wie ktoś dokładnie czy chodzi o celne strzały w bramkę czy jak?

kamasss #1677973 14/10/2007 06:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
No właśnie ja mam problem ze strzałami Hiszpanii ,ja naliczyłem do przerwy 4 tak jak oficjalna strona Uefa a po przerwie były 2 a strona podała 1 mimo ze były to strzały celne po którym padła nawet 1 bramka.

kamasss #1678159 14/10/2007 11:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Originally Posted by kamasss
8231 Polska - Kazachstan
Łącznie strzałów na bramkę - Gospodarze


powyżej 7,5
poniżej 7,5

wie ktoś dokładnie czy chodzi o celne strzały w bramkę czy jak?


tak chodzi o celne strzaly i wg mnie na 100% bylo wiecej celnych strzalow ja mam z tym duzy problem i juz do nich napisalem ( mialem over 9,5 w meczu ) oni korzystaja chyba z danych na uefa.com a one tam sa niepelnie nie odnotowali strzalow Lobodzinskiego zza pola karnego kiedy Saganowski nie zdazyl dobic, strzalu Kazacha kiedy Boruc wybil z trudnoscia na rog, strzalu Lewandowskiego po rzucie wolnym ... itd mam nadzieje, ze zmienia rozliczenie tego zakladu bo zagralem dosyc grubo a tu taka niespodzianka frown

czy polski support pracuje w niedziele ??

nitek #1678437 14/10/2007 18:52
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
smiech na sali - potwierdzili, ze korzystaja z danych na uefa.com - co z tego, ze relacja z tego meczu na uefie byla zrobiona ok 12 w nocy " na szybko " - tam pisza, ze byl tylko jeden spalony w meczu a bylo ich 6 czy 7 ... wyslalem im linka do relacji z wp.pl gdzie sa opisane strzaly tego Kazacha, Lobodzinskiego i Lewandowskiego zobaczymy co odpisza przeciez to smiech na sali jak nie rozlicza tego poprawnie wszyscy widzieli przeciez te strzaly w tv.

Bede tutaj pisal jak sprawa sie rozwija, uwazalem unibet za bardzo dobra firme a teraz takie cyrki, zobaczymy moze zauwaza swoj blad ....

nitek #1678709 14/10/2007 19:51
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Nitek, zawsze możesz jeszcze napisać do administratora strony uefa, że mają błędne dane na swojej stronie itp...

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, alfa, betowiec, rafal08, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon), 3,036 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,748
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1