|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
dostal juz ktos moze bonusa z unibetu typujac dzisiejsze spotkanie barcy polowa/koniec  ? Ja dostalem, ale tylko za jeden mecz a oba wytypowalem poprawnie (x/x Poolu i 1/1 Barcy/. W związku z tym, że Unibet chyba zapomniał o mnie pisze do nich maila w tej sprawie bo już mineło 48h od meczu Barcy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,090
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,090 |
Jest jakaś promocja dla stałych klientów ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Mam pytanei czy z unibetu mozna odrazu wyplacic to co sie wplacilo czy trzeba obracac depozytem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28 |
Mam pytanei czy z unibetu mozna odrazu wyplacic to co sie wplacilo czy trzeba obracac depozytem? mnie wyplacili zanim obrocilem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
ile teraz idzie u nich wypłata na Inteligo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jakie zaklady oferuje unibet w NHL? Ktos pamieta?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Jak dobrze pamiętam - 1x2 , under/over , 12-z dogrywką lub karnymi nie jestem pewien co do handicapów , ale chyba nie wystawiają. Nie maja również opcji 1 tercja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
nie ma handi ani 1 tercji
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
ile teraz idzie u nich wypłata na Inteligo? ktoś wypłacał ostatnio na Inteligo?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
ile teraz idzie u nich wypłata na Inteligo? ktoś wypłacał ostatnio na Inteligo? mi na mbank idzie przecietnie te 3dni wiec na inteligo powinno byc podobnie oczywiscie dni robocze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
ile teraz idzie u nich wypłata na Inteligo? ktoś wypłacał ostatnio na Inteligo? 3 dni robocze, czasem szybciej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
mozna grac u nich przez wap? i jaki adres jak cos..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 168
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 168 |
cze jak długo idzie wpłatan na ich konto przelewm internetowym z bph ????????/ orientuje sie ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Czy tylko ja mam wrazenie, ze stronka dziala jakby chciala a nie mogla ? ;->
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Czy tylko ja mam wrazenie, ze stronka dziala jakby chciala a nie mogla ? ;-> To śmieszne. Jestem sobie poza miastem, łącze się po GPRS, transfer koło 40 kB/s i nie jestem w stanie zalogować się na ich stronie. Bukmacher szczycący się mianem bukmachera roku 2006 i taka porażka ??? Zaraz parę osób napisze, że nie ma problemu z ich stroną. A problem jest, przy słabszym tranferze korzystanie z ich strony jest po prostu niemożliwe. Dodam tyko, iż bez problemu mogę się zalogować do innych buków (sprawdziłem chyba ze sześciu). A wkurzony jestem, bo akurat środki mam w tej chwili u nich... Ja wysmarowałem do nich maila w tej sprawie, jak ktoś ma podobne problemy to proponuje zrobić to samo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
8231 Polska - Kazachstan Łącznie strzałów na bramkę - Gospodarze
powyżej 7,5 poniżej 7,5
wie ktoś dokładnie czy chodzi o celne strzały w bramkę czy jak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251 |
No właśnie ja mam problem ze strzałami Hiszpanii ,ja naliczyłem do przerwy 4 tak jak oficjalna strona Uefa a po przerwie były 2 a strona podała 1 mimo ze były to strzały celne po którym padła nawet 1 bramka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
8231 Polska - Kazachstan Łącznie strzałów na bramkę - Gospodarze
powyżej 7,5 poniżej 7,5
wie ktoś dokładnie czy chodzi o celne strzały w bramkę czy jak? tak chodzi o celne strzaly i wg mnie na 100% bylo wiecej celnych strzalow ja mam z tym duzy problem i juz do nich napisalem ( mialem over 9,5 w meczu ) oni korzystaja chyba z danych na uefa.com a one tam sa niepelnie nie odnotowali strzalow Lobodzinskiego zza pola karnego kiedy Saganowski nie zdazyl dobic, strzalu Kazacha kiedy Boruc wybil z trudnoscia na rog, strzalu Lewandowskiego po rzucie wolnym ... itd mam nadzieje, ze zmienia rozliczenie tego zakladu bo zagralem dosyc grubo a tu taka niespodzianka czy polski support pracuje w niedziele ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
smiech na sali - potwierdzili, ze korzystaja z danych na uefa.com - co z tego, ze relacja z tego meczu na uefie byla zrobiona ok 12 w nocy " na szybko " - tam pisza, ze byl tylko jeden spalony w meczu a bylo ich 6 czy 7 ... wyslalem im linka do relacji z wp.pl gdzie sa opisane strzaly tego Kazacha, Lobodzinskiego i Lewandowskiego zobaczymy co odpisza przeciez to smiech na sali jak nie rozlicza tego poprawnie wszyscy widzieli przeciez te strzaly w tv.
Bede tutaj pisal jak sprawa sie rozwija, uwazalem unibet za bardzo dobra firme a teraz takie cyrki, zobaczymy moze zauwaza swoj blad ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Nitek, zawsze możesz jeszcze napisać do administratora strony uefa, że mają błędne dane na swojej stronie itp...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|