|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
b 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242 |
hehe muszę chyba dołożyć odp. c  A tak serio może ktoś jeszcze lepiej to określi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
wplacasz 50zl, i grasz za wszystko na ako 2. moze tez byc 50 kuponow za 1zl byleby bylo ako 2 i dopisuja bonus. ode mnie chcieli jeszcze scanu dowodu zebym mogl grac bonusem. A pozniej z tego co pamietam to trzeba obrocic 3 razy caloscia, czyli 50zl depozyt + 50zl bonus = 100zl. Czyli obrot musisz miec 300zl. 50zl obrotu juz zrobiles wczesniej do otrzymania bonusa, wiec zostaje ci do obrocenia 250zl. mam nadzieje ze jasno opisalem i pomoglem  a i mi do obrotu bonusa naliczali tez kupony z ako <2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242 |
No tak rozumiem, teraz, ale neistety dobra wiadomość to nie jest że trzeba najpierw obrócic wlasną kasą ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Etam, bonus zajebisty. Reguly proste. Nic tylko grac. Nie dzwonia, nie wołają rachunków i takich tam. A 500zl malo kto teraz daje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
Etam, bonus zajebisty. Reguly proste. Nic tylko grac. Nie dzwonia, nie wołają rachunków i takich tam. A 500zl malo kto teraz daje... zgadzam sie z carlosem ale uwazajcie bo narazie nie wolaja  akcja zabierz babci dowod moze byc fajna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Etam, bonus zajebisty. Reguly proste. Nic tylko grac. Nie dzwonia, nie wołają rachunków i takich tam. A 500zl malo kto teraz daje... zgadzam sie z carlosem ale uwazajcie bo narazie nie wolaja  akcja zabierz babci dowod moze byc fajna  A akcja zabierz Polakom bonusy i likwiduj konta byłaby jeszcze ciekawsza :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
Etam, bonus zajebisty. Reguly proste. Nic tylko grac. Nie dzwonia, nie wołają rachunków i takich tam. A 500zl malo kto teraz daje... zgadzam sie z carlosem ale uwazajcie bo narazie nie wolaja  akcja zabierz babci dowod moze byc fajna  A akcja zabierz Polakom bonusy i likwiduj konta byłaby jeszcze ciekawsza :] krzywdzila by uczciwych a wsrod nas wielu takich :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Tak w życiu bywa, kilka czarnych owiec czasami decyduje o całym stadzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Gdzie na stronie jest informacja o formach wplaty i wyplaty bo nie widze :/ do bet365
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Mam tez takie pytanie, bonus dostajemy dopiero jak obrócimy 1 raz depozytem? Nawet jak przegramy caly depozyt to dostajemy bonus? Bo w sumie to jakby nie patrzeć to raz go postawimy i w przypadku gdy zakład nie wchodzi to mimo to ten 1 raz robimy obrót, ponawiam też pytanie gdzie na stronie jet inforamacja o wpłatach i wypłatach do tego buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
kenny kilka postow wczesniej masz wyjasnienia coi jak to nie tak daleko histporii trza siegac by znalesc odpwoiediz na twoje pytanie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
karina nieznalazłem jednak informacji na temat wpłat do tego buka nie wiem może ślepy jestem, a dokładnie chodzi mi o wpłate przez przelew bankowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
wchodzisz w konto i tam u gory masz pasek rozwijany gdzie pisze depozyt klikasz i otwiera ci sie pole. zreszta zagadaj na czacie to cipoda dane i wytlumacyz wszystko mily support:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Zamierzam skorzystać z bonusa który jest oferowany. Chciałbym zagrać jutrzejsze mecze eliminacyjne. Czy jesli dziś się zarejestruje i wpłace na konto to jutro będe miał u nich $ ? Chce wpłacić przez przelew z Mbanku. Proszę o odpowiedź 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Nikt Ci nie da takiej gwarancji. Juz chyba za pozno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Zamierzam skorzystać z bonusa który jest oferowany. Chciałbym zagrać jutrzejsze mecze eliminacyjne. Czy jesli dziś się zarejestruje i wpłace na konto to jutro będe miał u nich $ ? Chce wpłacić przez przelew z Mbanku. Proszę o odpowiedź  a nie lepiej z mbanku online wplacic na moneybookers - i kasa bedzie w 5 sek i z moneybookers do bet365 i tez kasa bedzie w 5 sek czyli zajmie cala operacja 10 sek....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
@CarlosMarc - z tego co czytam to oferta jest jeszcze chyba aktualna. Dzięki JuN, pewnie tak zrobie jak piszesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
@CarlosMarc - z tego co czytam to oferta jest jeszcze chyba aktualna. Promocja jest aktualna. Chodzilo mi o to, ze na przelew raczej za pozno. Moneybookers to najszybsze rozwiazanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Chyba, że tak Carlos  Zrobiłem jak mi radził JuN i już zaczynam obrot gotowka 
|
|
|
Link skopiowany do schowka