|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
2002 rok Mistrzostwa Świata
Argentyna - Anglia 0-1 David Beckham (karny) 44'
Druga połowa to koncert gry Argentyny. Zamknięcie Anglików na ich polu karnym. Ataki z lewe, prawej, strony. Kosmiczna gra Argentyny. Dramatyczny bój.
No i najlepszy mecz ostatniego mundialu czyli mecz Ghana - Włochy, wspaniały mecz, który Ghana powinna była wygrać, ale Włosi wyszli z tego zwycięsko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Hiszpania - Polska final IO w Barcelonie 1992 Brazylia - Wlochy final MS z 1994 i z 86 roku mecze Argentyny chociaz za wiele z nich teraz nie pamietam, wtedy pilka nozna sie zarazilem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
Argentyna - Anglia 2-2 i po karnych awans Argentyny rajd Owena i jego bramka  czerwona kartka dla Beckhama po faulu na Simeone i peturbacje z tym związane... Włochy - Holandia 0-0 i po karnych awans Italii w 1/2 finału ME 2000 Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale Holandia nie strzeliła 2 karnych w meczu. Włochy - Francja 1-2 w finale ME 2000 Cały mecz prowadziły Włochy, a w 90 minucie strzelił Wiltord i w dogrywce makaronów dobił Trezeuget.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
ten pierwszy mecz na MŚ 98 we Francji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
to ja jeszcze dodam niestety mecz Niemcy - Polska 1-0 (90')  a najciekawszy mecz ligowy na jakim byłem to ŁKS - Korona II liga rok chyba 2004 wynik 4-4
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Hiszpania - Polska final IO w Barcelonie 1992 Chyba do dzisiaj reprezentacja nie rozegrała ważniejszego meczu... W półfinale rozjechali Australię 6-1 , szkoda finału, jednak Hiszpanie wtedy byli po prostu lepsi  Z tego meczu finałowego, nie wiem czy się nie mylę, pamiętam m.in. gol na 2-2 Ryszarda Stańka i komentarz Szpakowskiego "jeszcze Polska nie zginęła!" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344 |
ancic breakjazda po winn!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
2002 rok Mistrzostwa Świata
Argentyna - Anglia 0-1 David Beckham (karny) 44'
Druga połowa to koncert gry Argentyny. Zamknięcie Anglików na ich polu karnym. Ataki z lewe, prawej, strony. Kosmiczna gra Argentyny. Dramatyczny bój. Mam ten mecz na oryginalnym DVD. Tak samo jak ten w ktorym Anglicy pokonali Niemcow 5:1 w Niemczech. Ten drugi moge odsprzedac. Jest zafoliowany i nowy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka