Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 21 1 2 9 10 11 12 13 20 21
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
Ja tylko mowie co podali, 70 % na pewno nie bedzie. Taaa jasne Ty akurat wiesz co kazdy bedzie robil w niedziele - takie spekulacje sa zalosne,a z ta bania w sobote to mnie rozwaliles na maxa laugh




Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
z ta bania to jest akurat prawda bo ja zawsze wybieram sie na wyboru ale dochodzi co do czego w niedziele strasznby kac po sobocie i ani mysle podnosic sie z lozka i isc na wybory<SZOK> i mysle ze nie jestem w tym odosobniony:)

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
no mnie tam wali, co ty sobie zagrasz. Zwracam jedynie uwagę na to, że sytuacja wygląda też tak, że część ludzi dziś sobie myśli: zagłosuję. Ale w niedziele do urny nie pójdzie. A powody mogą być najróżniejsze, bardzo prozaiczne.

Co innego żebyśmy mieli rzeczywiście odczuwalny zamordyzm. Ale tego nie ma i nikt tego nie odczuwa. Społeczeństwo jest rozleniwione, jakość klasy politycznej cienka. Nie wiem skąd te przesłanki do overa.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
Tak ale na bani bedzie tylko ( prawie) cale forum mecz.pl smile

A mnie nie wali co zagralem, a co Ty zagrales to tez mnie nie obchodzi ( nie wali jak Ciebie, slownictwo kolego, kultura itd :))

Duzo ludzi tak mysli jak mowisz odnosnie glosowania ale wiele osob ma takze rozsadne podejscie i pojdzie zaglosowac. Szczerze ??? to tylko debile nie pojda do glosowania. Takie moje zdanie. Pozatym wiele osob chce aby "Kaczki" polecialy daleko stad i beda glosowac byle tylko przeciko nim.

Przeslanek jest wiele do OVERA.

Poczekamy....zobaczymy....w niedziele sie przekonamy. Jedni wygraja inni przegraja ale pamietajmy to tylko 1 zaklad i nie za 100% kapitalu takze luuuuuuuuuuuzik smile

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Originally Posted by pgsupertoto
Tak ale na bani bedzie tylko ( prawie) cale forum mecz.pl smile

A mnie nie wali co zagralem, a co Ty zagrales to tez mnie nie obchodzi ( nie wali jak Ciebie, slownictwo kolego, kultura itd :))

Duzo ludzi tak mysli jak mowisz odnosnie glosowania ale wiele osob ma takze rozsadne podejscie i pojdzie zaglosowac. Szczerze ??? to tylko debile nie pojda do glosowania. Takie moje zdanie. Pozatym wiele osob chce aby "Kaczki" polecialy daleko stad i beda glosowac byle tylko przeciko nim.

Przeslanek jest wiele do OVERA.

Poczekamy....zobaczymy....w niedziele sie przekonamy. Jedni wygraja inni przegraja ale pamietajmy to tylko 1 zaklad i nie za 100% kapitalu takze luuuuuuuuuuuzik smile

Mógłbym poznać te przesłanki?

Jakoś nie widzę powodu dla którego ponad 3 miliony ludzi, którzy nie poszli głosować w 2005 mieliby to zrobić teraz...
Frekwencja będzie wyższa, bo poniżej 40% to już byłaby żenada, ale over 50%, o 55% nie mówiąc - bez szans smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dla mnie to oczywiscie na 100% kapitału zakład nie jest. Ale jest to zakład na solidną część kapitału, krótko mówiąc: niezwykła okazja, peffka smile

Quote
Duzo ludzi tak mysli jak mowisz odnosnie glosowania ale wiele osob ma takze rozsadne podejscie i pojdzie zaglosowac. Szczerze ??? to tylko debile nie pojda do glosowania. Takie moje zdanie. Pozatym wiele osob chce aby "Kaczki" polecialy daleko stad i beda glosowac byle tylko przeciko nim.

Tam rozsądne podejście. Dużo osób chce... Chce jak się o tym rozmawia z kumplem w pracy, w szkole, na ławce przed blokiem, w pubie. Rozmowy się toczą, ale tak naprawdę nie ma jakiegoś wewnętrznego parcia (poza częścią osób) i nikt w czasie tych rządów jakiejś tragedii nie przeżywa. Zwyczajnie, nie dotyka to nikogo osobiście - dlatego nie ma silnej motywacji.

A powodów, dla których w niedziele może się odwidzieć głosowanie nie sposób wymienić. Każdy ma bowiem osobiste sprawy, które są dla niego najważniejsze. A to ktoś stracił pracę (albo dostał nową i opija), a to ktoś ma problemy w zwiazku, komuś urodzi się dziecko(ktoś jest w ciąży), kogoś boli noga, ktoś woli zagrać turniej w pokera, obejrzeć mecz czy do diabła - ma w praniu kurtkę, a na dworze zimno smile smile

przykład z popiciem w sobotę był jednym z wielu. Tu nie chodzi o żaden konkret. Chodzi mi tylko o to by ukazać prostą prawdę, mówiącą o tym iż to, że dziś 70% Polaków powie, że zagłosuje nie znaczy, że tak będzie. Zwyczajnie - nikt nie planuje niedzieli pod kątem oddania głosu, który w istocie rzeczywiście nic nie znaczy.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Zresztą, w wyborach samorządowych bodajze Betsson miał <50% po 1.20 i duża część osób traktowała to jako pewną lokatę. I choć frekwencja była "niezła", to tak w istocie było. <55% za 1.80? Nie wymaga zastanowienia.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ten kto w niedzilę na Wybory nie pójdzie, nie ma potem prawa przez całą najbliższą kadencję powiedzieć złego słowa na temat naszych polityków, czy to rządzących czy tez tych z opozycji.
Oczywiście pod warunkiem, że taki osobnik ma ukończone 18 lat.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Niby dlaczego? Mnie ten problem nie dotyczy, bo zagłosuje mimo zagranego undera. Ale jaki jest sens głosowania, w momencie gdy głosując na konkretną osobę wiemy, iż nie ma ona najmniejszych szans na znalezienie się w sejmie(albo na partię). Przykładowo, chciałbym zagłosować na pozycje nr 24 z listy PiS z Torunia, a zwiększam szanse Sobeckiej. I jaki to ma sens? Ten system jest chory. Poza tym, jeden głos w istocie nic nie jest w stanie zmienić (także poruszyć tłumu i dać przykładu). A jeszcze inna kwestia, to całkowicie bezsensowne głosowanie osób, bez poglądów politycznych, którzy zagłosują np. na PO, bo tak mówi Kuba Wojewódzki.

Ale prawda jest taka, że prawdziwe wybory już dawno się odbyły.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
na podbitkę propunuje, że Lepper nie wygra w Koszalinie. No chyba bez jaj ??

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Originally Posted by buszmen
na podbitkę propunuje, że Lepper nie wygra w Koszalinie. No chyba bez jaj ??

Ja wprost przeciwnie poszukałbym value w graniu na Andrzejka! Dwa lata temu Lepper zdobył 33.5 tysiąca głosów, drugi po nim Hoc niecałe 11 tysięcy; teraz Andrew z pewnością zyska mniejsze poparcie, ale przy braku konkurencji ze strony znanych liderów innych partii wciąż ma szanse na liderowanie.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
3 miliony ludzi dla niektorych ,dla niektorych malo smile

Pojscie na glosowanie to indywidualna sprawa kazdego. Mysle ze jak ktos ma zamiar isc to naprawde pojdzie nawet jakby mial kurtke w praniu, zapil "morde" w sobote itd i inne historie ktore faktycznie moga byc przeszkoda a by nie isc zaglosowac smile

Pojscie na glosowanie nie trwa caly dzien smile ale mysle ze zakonczmy to gdybanie kto pojdzie a kto nie bo to chyba nie ma sensu. Kazdy ma swoj poglad i juz go wyraznie przedstawil.

Poz

Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
3 miliony ludzi dla niektorych duzo, dla niektorych malo ( tam mialo byc) ach ten brak edycji :/

Dołączył: Sep 2006
Posty: 442
X
addict
addict
X Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 442
panowie nie ma co sie klucic zobaczycie ze nie bedzie powyzej 55%.Polacy sie deklaruja jak zawsze jak przychodzi co do czego to nie idą,tak jak w polityce,to że do nich ktos zadzwoni czy spyta na ulicy czy pojdzie do wyborow i oni mowia ze pojda to jeszcze o niczym nie swiadczy

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Nie wierzcie sondażom,sondaże klamia/sa robione nierzetelnie.Już raz Tusk był super murowanym faworytem na prezydenta!A pozniej lipa! Smiesza mnie sondaże gdzie PO ma 45%gdzie oni te sondaże robili?Wiadomo jakby w Warszawie zapytac 100 osób na kogo chca głosowac 75 by odpowiedziało ze na PO,czy w zwiazku z tym PO ma 75% w sondażach?Tu liczy sie grupa reprezentatywna(czyli proporcjonalnie mieszkancy wsi,miasteczek i miast)OBOP daje PO 45%!!!to jest śmiech na sali-sondaż robiony telefonicznie głownie wsród mieszkańców miast.Podsumowujac gram na wygrana PIS ładny kurs,sondaże o dupe potłuc-robione na zamowienie nierzetele.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
Kiedys byl ladny kurs na LiD Under 15% kurs p0nad 4.0 a teraz juz tylko kurs kolo 2.0 ( w Millenium) . Nie wiem czy ten LiD smieszny przeskoczy 15 % wedlug mnie moze nie przeskoczyc.

Mam nadzieje ze sie wszyscy zdziwicie jak w niedziele podadza wieczor frekwencje i wyskoczy powyzej 54% smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
pogoda na niedzielę ( moim zdaniem ważny aspekt frekwencji ):

około 5 stopni w dzień, możliwy przymrozek w nocy ewentualny śnieg i deszcz

też uważam, że frekwencja jest zawyżona w sondażach i nie osiągnie pułapu over 54%, mimo iż jest zauważalna spora mobilizacja, jak tu już ktoś wspomniał, negatywnego elektoratu PiS ( "oby tylko te kaczory znowu nie rządziły" ). Sam szacuję ją na ok 45-50%

pozdr,

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Kurde widze, ze kursy byly strasznie wysokie np. na lpr, psl w sejmie blush

Obecnie wszystko 'pewne' pospadalo, zagralem sobie lid-psl @ 1.10 w bah i przyjeli mi za 600zl laugh Wejdzie izzi

W expie zagralem lpr w sejmie @ 2.20 i limit to 30zł laugh reszta w nawiasie, zobaczymy czy przyjma.

Chcialem jeszcze jakiegos tasiemca w sts puscic, ale kursy niz sa slabiutkie, az mi sie nie chce z domu wychodzic.
Ale przykladowo Tusk @ 1.15 wejdzie jak maselko, Komorowski @ 1.20 mysle, ze tez spokojnie. Jeszcze by sie cos znalazlo, ale ja chcialem miec kursik ponad 2, a tyle z moich 'pewek' juz nie bedzie laugh

Co do frekwencji jestem bardzo ciekawy, prog 55% jest wysoki, ale mysle ze moze byc osiagalny. Ludzie sa zdeterminowani i chca odsunac Pis od wladzy.. W kazdzym razie ja tego nie ruszam wink

Ps. Bardzo ciekawy temacik, nie myslalem, ze bedzie az takie zainteresowanie.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
nie moge nigdzie znalezc jakie poparcie ma w obwodzie koszalinskim samoobrona,dotarl ktos do takiego zrodla?
bo nie wykluczone ze u siebie lepper dostanie najwiecej glosow z racji ze kontrkandydatow ma niewyrazistych z innych ugrupowan.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 64
Originally Posted by phantom
nie moge nigdzie znalezc jakie poparcie ma w obwodzie koszalinskim samoobrona,dotarl ktos do takiego zrodla?
bo nie wykluczone ze u siebie lepper dostanie najwiecej glosow z racji ze kontrkandydatow ma niewyrazistych z innych ugrupowan.

tez jestem zainteresowany tym zakladem smile

Strona 11 z 21 1 2 9 10 11 12 13 20 21

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, rymoholik, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr), 1,981 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,386
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1