Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15
Platini #1690031 18/10/2007 11:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
kilka pytań do zorientowanych,chce sie upewnić
1)przy wpłacie kartą nie chcą żadnych skanów albo innych wynalazków?
2)dostaje sie bonus dopiero po postawieniu 500zl jednorazowo czy można częściami i pozniej 3x bonus?
3)można po wyrobieniu obrotu u buka skorzystać z promocji w kasynie która wydaje sie dość atrakcyjna?(24x chyba)

Bonus: Unibet
comp #1690188 18/10/2007 17:15
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
1) nie wiem
2) mozna czesciami
3) nie wiem

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by CarlosMarc
1) nie wiem
2) mozna czesciami
3) nie wiem

2/3 pytan nie wiesz, to po co sie w ogole udzielasz wink

jadanek #1690294 18/10/2007 18:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
comp
1) aby pozniej wyplacic bedziesz musial skan dowodu i karty wyslac - ja tak mialem, teraz tylko na MB wyplacam
2) mozna czesciami, dowolnie, jak Ci pasuje.
3) nie gram w kasynie, ale pytalem kolegi i odpowiedzial, ze mozna skorzystac

Pozdrawiam

HAGIi #1690470 18/10/2007 19:39
Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
czy ktos robil do nich przelew z polskiego banku (np. mbanku)?
jezeli tak to czy bank pobiera prowizje jak za przelew miedzynarodowy czy normalny ?

pozdr

ooiioo #1690507 18/10/2007 19:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by ooiioo
czy ktos robil do nich przelew z polskiego banku (np. mbanku)?
jezeli tak to czy bank pobiera prowizje jak za przelew miedzynarodowy czy normalny ?

pozdr
bet365 nie ma chyba konta w zadnym polskim banku, wiec banki pobiora prowizje za przelew miedzynarodowy.
Ale z mbanku najlepiej przelac na moneybookers i stamtad do buka. calosc trwa kilka sekund i brak oplat smile

Pierwsza wyplata z bet365 na moneybookers trwala zaledwie 1 godzine piwo
swietny buk

xqwzts #1690571 18/10/2007 20:22
Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
z tym ze nie kazdy ma konto na moneybookers....

dzieki za opowiedz

ooiioo #1690854 18/10/2007 21:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by xqwzts
Ale z mbanku najlepiej przelac na moneybookers i stamtad do buka. calosc trwa kilka sekund i brak oplat smile
Najlepszy sposob. Z tym ze jest opłata 2% od wpłacanej kwoty jak wpłacasz do money wink

Platini #1690894 18/10/2007 21:53
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Originally Posted by platynowy007
Originally Posted by xqwzts
Ale z mbanku najlepiej przelac na moneybookers i stamtad do buka. calosc trwa kilka sekund i brak oplat smile
Najlepszy sposob. Z tym ze jest opłata 2% od wpłacanej kwoty jak wpłacasz do money wink

A przypadkiem nie 0,9 % ???

jadanek #1691100 18/10/2007 22:27
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Originally Posted by termii
Originally Posted by CarlosMarc
1) nie wiem
2) mozna czesciami
3) nie wiem

2/3 pytan nie wiesz, to po co sie w ogole udzielasz wink

Odpowiedź byla? Wiec po co ta krytyka? Lepiej taka odpowiedź niz zadna...

ooiioo #1691962 19/10/2007 02:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by ooiioo
z tym ze nie kazdy ma konto na moneybookers....

dzieki za opowiedz
ale w czym jest problem zeby zalozyc sobie tam konto confused trwa to kilka minut

xqwzts #1692183 19/10/2007 02:34
Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
Originally Posted by xqwzts
Originally Posted by ooiioo
z tym ze nie kazdy ma konto na moneybookers....

dzieki za opowiedz
ale w czym jest problem zeby zalozyc sobie tam konto confused trwa to kilka minut
niby tak, ale... po zalozeniu konta, chyba potrzebuje czasu aby pieniadze z mojego konta znalazly sie na moneybookers, a poza tym to jednak sa jakies koszty a nie jak napisales wyzej "brak oplat"

wiec pewnie wplace karta chyba ze uda Ci sie przekonac mnie na moneybookers smile

Farciarz #1692320 19/10/2007 03:03
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Farciarz
Originally Posted by platynowy007
Originally Posted by xqwzts
Ale z mbanku najlepiej przelac na moneybookers i stamtad do buka. calosc trwa kilka sekund i brak oplat smile
Najlepszy sposob. Z tym ze jest opłata 2% od wpłacanej kwoty jak wpłacasz do money wink
A przypadkiem nie 0,9 % ???
yy, sam już nie wiem. Chyba jednak 0.9% grin

Platini #1693060 19/10/2007 05:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
czy przed pierwsza wyplata trzeba przeslas skany?

Logan #1693069 19/10/2007 05:37
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
Tak a dokładnie jesli chcesz skorzystac z bonusu to po wplacie od razu

ooiioo #1693228 19/10/2007 06:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by ooiioo
Originally Posted by xqwzts
Originally Posted by ooiioo
z tym ze nie kazdy ma konto na moneybookers....

dzieki za opowiedz
ale w czym jest problem zeby zalozyc sobie tam konto confused trwa to kilka minut
niby tak, ale... po zalozeniu konta, chyba potrzebuje czasu aby pieniadze z mojego konta znalazly sie na moneybookers, a poza tym to jednak sa jakies koszty a nie jak napisales wyzej "brak oplat"

wiec pewnie wplace karta chyba ze uda Ci sie przekonac mnie na moneybookers smile

jesli masz konto w mbanku, to z poziomu moneybookers>wplata przelejesz z mbanku mTransferem kase teoretycznie w kilka sekund, u mnie trwalo to 50 minut wink i oplaty sa, ale naprawde malutkie, przy wplacie 400zl na moneybookers pobralo mi chyba troszke ponad 2zl smile

xqwzts #1703085 22/10/2007 03:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
dlaczegooni tak wolno rozliczaja zaklady live frown

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Chce sie upewnic czy cala procedura uzyskania bonusa wyglada tak??

1.Wplacam 500
2. Wysylam skan dowodu
3.Robie obrot na 500
4. Dostaje kolejne 500 bonusu
5. Robie obrot na 2500
6. Wyplacam.


Logan #1709629 24/10/2007 03:45
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
zgadza sie logan mozesz skan wyslac nawet przed depozytem,mozesz w razie watpliwosci zagadac na live czacie

pacyfista #1710092 24/10/2007 04:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
jakie sa warunki obrotu chodzi mi o minimalny kurs itp. itd bo gdzies czytalem ale nie moge znalezc tego na stonce teraz, nie wiem czy usuneli juz to?

Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, Lukasz111, latajaca_holenderka, ANZELMO, rafal08, Akhu, alfa, aker), 2,599 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,924
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1