|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Expekt mara !!! jakieś śmieszne kwoty bierze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
Expekt mara !!! jakieś śmieszne kwoty bierze Mi zrobili limity od 13 do 30 pln w zaleznosci od zakladu!!! Po co bawic sie w bukmacherstwo jak ktos boi sie przyjmowac zaklady?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Mi kilka razy w Expie brali do akceptacji kwoty ok. 500 PLN i po kilkudziesięciu sekundach wszystko przyjmowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Mi kilka razy w Expie brali do akceptacji kwoty ok. 500 PLN i po kilkudziesięciu sekundach wszystko przyjmowali. masz układy....bo mi też limity i ani zł wiecej zenada
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Jestem człowiekiem spoza jakiegokolwiek układu... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
J.GOWIN-Z.ZIOBRO (Kraków) 1.22 - 3.40 - czy rzeczywiscie J.Gowin jest takim zdecydowanym faworytem? 3.40 na Ziobre kusi oj kusi:).....Kraków prośba o odpowiedź....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
J.GOWIN-Z.ZIOBRO (Kraków) 1.22 - 3.40 - czy rzeczywiscie J.Gowin jest takim zdecydowanym faworytem? 3.40 na Ziobre kusi oj kusi:).....Kraków prośba o odpowiedź.... z Krakowa nie jestem, ale z tego, cotu niektorzy pisali Gowin i spora grupa graczy moze sie zdziwic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Oczywiście, że lepiej zagrać tutaj na Ziobrę niż na Gowina. Poparcie dla PiS w Krakowie jest dosyć wysokie. PO zawsze miało tam problemy. Czy to w zeszłorocznych samorządowych czy w parlamentarnych, gdzie Ziobro znokautował Rokitę, zdobywając największą ilość głosów w Polsce.
Teraz... moim zdaniem PO nieznacznie może wygrać, ale mimo wszystko Ziobro zbierze większt % głosów ze swojej listy. A to dlatego, że jest symbolem tej partii, niemal jak Kaczyński. Gowin natomiast to taki troche produkt marketingowy, "Rokita bis". W dodatku przez to, że tak mocno akcentowany jest jego konserwatywizm odpadną mu głosy części z PO. Po takim kursie moim zdaniem warto spróbować Ziobro, aczkolwiek jak wygra Gowin - sensacja to nie bedzie.
Ale pewka jest jeszcze gdzie indziej.
Nowak - Płazyński, milenium ma po 1.50. Może i sam Płażyński jest bardzo popularny, ale jego obecność na liscie ma przede wszystkim zdobyc dla PiS część, która jest blisko PO. Tylko, że ja w to wątpie. Gdańsk to bastion PO, ludzie nie pomylą list. 2 lata temu PO wygrało w Gdańsku z PiS-em 40-25%. Dodatkowo na pozycjach nr 2 i 3 listy PiS - Kurski i Cymański, a więc Płażyński ma sporą konkurencje na swojej liście. Dodatkowo część elektoratu zabierze Anna Gwiazda. U Nowaka w zasadzie jedynie Jarosław Wałęsa, ale on straszy tylko nazwiskiem.
Ja zagrałem to lekko już w tygodniu i trochę żałuje, że nie dodałem do żelaznego dubla(under frekwencji + Zych).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Najnowszy sondaż PGB: http://www.pgb.org.pl/KOMUNIKATY/PGB_2007_25.pdfWarte odnotwoania LPR 5% Zakład w Millenium na +4% na LPR kurs 1.75 LiD 17% Zakład w Millenium na 16,50 - 18% kurs 4.80 Zakład w Millenium na 18% i więcej 18% i więcej. Jak na moje oko to komuchy się zepną i conajmniej te 16,51 % ustukają
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3 |
hey
moja krotka historia 1.PO(182,5 mandatu) 1,65 2.pis mniej niz 30,99% 3,00 3.frekwencja 55,0% i wiecej 1,85 4.lid 18,0% i wiecej 5,25 5.psl od 6,50% do 7,49% 3,8 ako 182,7 stawka 1.000
przy tym zakladzie decydujaca bedzie frekwencja , jak chyba wszyscy wiedza wysoka frekwencja niekorzystnie wplywa na wyniki malych parti dlatego PSL . pis ma zelazy elektorat przy wysokiej frekwencji jednak to nie pomoze i 30 % nie przekrocza , lid tez ma specyficzny elektorat i tu rowniez wysoka frekwencja moze sprzyjac . platforma +182 mandaty przy wysokiej frekwencji raczej pewne ....... do wygrania do wygrania 165 k - podatek
decydujaca dla calego kuponu bedzie FREKWENCJA pozdrawiam i powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
historia z garunku since fiction. Ten 1000 to co najwyżej 1000 groszy, czyli 10 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
http://www.tvn24.pl/-1,1525402,wiadomosc.html Wspomniano takze o zakladzie jednego z userow mecz.pl na to ktora reka odda glos Tusk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3 |
buszmenku wiem ze nie musze ci nic udowadniac , ale jak te kupony wejda to nie omieszkam ci wkleic screenow , powiem ci jeszcze cos w sumien na wybory mam zakladow za 10000 groszy . pozdrawiam i zycze powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Frekwencja under i PSL over 7.5% - źle ci nie życzę, ale chyba pieniążki powiedziały  Ja dzisiaj zrobiłem wycieczkę do naziemnych  W profie poszło: PO under 35 PiS under 34 LiD over 15 PSL over 6.5 AKO przyjemne 6.71 i jakoś już zaczynam liczyć zyski  Do STS-u też zajrzałem i poszły dwa kuponiki: Frekwnecja under 55% Grabarczyk - Olejniczak 2 Lepper win w Koszalinie Gowin - Ziobro 2 Lewandowska - Błochowiak 2 Na drugim to samo + Kaczyński, Zych i Kutz! Spece od kursów przy okazji wyborów zatracili zdrowy rozsądek!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
PO poniżej 31% @ 1.55  Platforma po raz kolejny nieudolnie prowadzi kampanie. Nie ma liderów i haseł, które mogłyby dać im zwycięstwo. Dostaną coś około 25%. PiS powyżej 31,5% @ 1.85 Może być na granicy, ale 33-34% to obszar, którego należy się spodziewać. Dobra kampania i dobrzy politycy. Oj PioKing, brak mi słów! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336 |
PO poniżej 31% @ 1.55  Platforma po raz kolejny nieudolnie prowadzi kampanie. Nie ma liderów i haseł, które mogłyby dać im zwycięstwo. Dostaną coś około 25%. PiS powyżej 31,5% @ 1.85 Może być na granicy, ale 33-34% to obszar, którego należy się spodziewać. Dobra kampania i dobrzy politycy. Oj PioKing, brak mi słów!  nie można być expertem od wszystkiego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
ale z frekwencja z linia 55 moze byc roznie  52 raczej strzelila 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
gdzie sie podział temat z czatu?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Ba,gdzie się podział Nirtz........ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
coś sie dzieje niedobrego :/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|