hej, wprawdzie walka jest dopiero 7 grudnia, ale mozemy pogdybac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moim zdaniem ktos (kliczko) kto w opinii wielu wygral walke z Lenoxem jest w stane wygrac z kazdym innym. tym bardziej ze walka bedzie w Niemczech. co soadzicie o postawieniu gruuubej kasy? pozdr.