Buffalo-Columbus Buffalo zaczyna "łapać" rytm. Po 2 porażkach z NYIslanders (4:6,2:3, celowniki "podregulowali" i "rozstrzelali" 6:0 Atlantę, 7:3 Washington i 5:4OT Toronto. W tych 3 wygranych meczach (wszystkie w domu) oddali 119!!!! strzałów i zdobyli 18 goli. Kurtki na 5 meczy (3dom i 2wyjazd), punkty zdobyły tylko w domu. Polegli 2:3 w Minnesocie i 1:5 w Colorado. W tych meczach po 21 razy "nękali" bramkarzy gospodarzy i trudno przypuszczać, aby Miller czy Thibout zmuszeni byli dzisiaj do znacznie większej ilości interwencji. Ile mogą wpuścić, to trudno wyrokować, ale skoro taktyka Buffalo (ostre strzelanie) przynosiła dotychczas efekty, to po co ją zmieniać? Typ:1 i Over 5.5
Vancouver-Los Angeles Wstęp do tego meczu napisałem już wczoraj (Calgary-LA) i nawet wymiana bramkarzy w trakcie meczu nie uchroniła Królów od porażki. La Barbera co prawda zachował czyste konto i to prawdopodobnie on dzisiaj stanie "oko w oko" z Orkami. LA wczoraj postraszyło Płomienie i mam nadzieję, że gracze z Vancouver wyciągną wnioski z tego meczu i będą bardziej uważnie w grze w obronie i mniej skorzy do "przesiadywania" na ławce kar, niz ich sąsiedzi zza miedzy(Calgary). Typ:1(OT+SH)
5 poziom progresji na W ATL @ 2.70 4j +6.8 3 poziom progresji na L BOS @ 2.60 4j -4 2 poziom progresji na L TOR @ 2.90 2j -2 2 poziom progresji na W CGY @ 1.80 2j +1.6 2 poziom progresji na L CGY @ 3.90 1.5j -1.5
Nocka:+0.9j Stan: 97.03j
Fri Oct 19, 2007 Blue Jackets-Sabres Hurricanes-Penguins Avalanche-Blackhawks Kings-Canucks
Colorado-L lawiny zaczynaja dzisiaj serie 4 meczy wyjazdowych z CHI,MIN,EDM,CAL, latwa to seria nie jest szczegole 3 ostatnie mecze.Sadze ze 1 spotkanie pzregraja i moze to byc juz dzisiaj.
Pittsburgh to jest dla mnie najpewniejszy mecz, nocnego seansu i bede gral grubo na 1 i 1 HC 0-1 ostatnio w europejskiej mi nie idze wiec odbic trzeba sobie w NHL i zaczynam od Pittsburgha Pingwiny pechowo przegraly z New Jersey u siebie ale dzis rozjada Carolina , mimo tego ze ich rywale 3 ostatnie mecze na wyjezdze zakonczyly sie dosc wyraznym zwyciestwem ale dzis bedze kryzys i porazka dotkliwa Caroliny PINGWINY do boju
4 poziom progresji na L CAR @ 2.25 5.5j -5.5 2 poziom progresji na L BUF @ 3.80 1j +2.8 2 poziom progresji na W VAN @ 1.80 2j -2 1 poziom progresji na L COL @ 2.70 1j+1.6
Nocka:-3.1
Szkoda tej Caroliny,ale jak widac po statystykach meczu to byl on bardzo wyrownany, wiec pewnie rozstrzygniecie po karnych w miare sprawiedliwe, moze uda sie dzis W Philadelphi
4 poziom progresji na L BOS @ 2.40 7.5j Exp 3 poziom progresji na L TOR @ 3.75 1.25j Uni 5 poziom progresji na L CAR @ 2.10 11j Exp 4 poziom progresji na L MIN @ 2.75 3j Bwin 4 poziom progresji na L STL @ 2.35 5j Exp 3 poziom progresji na L CGY @ 4.0 1j B365
Przepraszam ze w takim skrocie i bez opisów ale strasznie nie mam dzis czasu. Dzis okaze sie czy fart jest ze mna czy przeciw mnie
Colorado-L lawiny zaczynaja dzisiaj serie 4 meczy wyjazdowych z CHI,MIN,EDM,CAL, latwa to seria nie jest szczegole 3 ostatnie mecze.Sadze ze 1 spotkanie pzregraja i moze to byc juz dzisiaj.
5-3 wygrana Chicago Bardzo szybko zakonczona progresja jednak pozostaja 3 mecze wyjazdowe z rywalami z dywizji i zastanawiam sie czy nie grac teraz na W/L colorado no spewnoscia cos powinni ugraci pzregrac....
A na dzisiaj od groma meczy wybralem kilka z ciekawymi seriami
NYR-L rendzersi ma sliczna serie WW LL W LL W LL ich kolejni rywale to@BOS,@ PIT , i domu NJ,TOR,TB mysle ze jzu dzisiaj zanotuja L ipzrerwanie serii.
BUF-L Szable zaczynaja dzisiaj serie wyjazdow do MON,CAR,FLO,TB,BOS .W domu kokazali ze sa grozni i strzelaja duzo bramek ,ale na wyjazdach juz tak rozowo nie jest z NYI pzregrali 2-3 takze tutaj widze ich 1-2 porazki.
PIT-W Pingwinki maja serie LWLWLW Dzisiaj wyciekczka do stolicy i raczej pewne W ktore da 3 punkty i pzrerwanie seri
WAS-L stoleczni maja serie WWWLLL dzisiaj mecz z PIT a jak pokazuja statystyki w ostatich spotkaniach PIT trzepal stolecznych jak chcial.dzisiaj takze powinno sie tak stac gdzy PIT duzo stzrela a WAS duzo traci ....2 pieczenie na jednym ogniu ?
SJS-L oczywiscie na przelamanie serii LWLWLWL dzisaij mecz z NSH ktore w lekkim dolku a nastepnie wyjazdy do CAL,DET,CLB,DAL i latwo tu nie bedzie jak SJS przywiezie ze tego wyjazdu 4 punkty to moznamowic o sukcesie .
NAS-W Predators w lekkim dolku obecnie LLLL nie napawa optymizmem ale juz dzisiaj mecz z SJS ktore slabo gra w domu i nastepnie @ LA i w domku ATL,FLO @ CAL zakladam ze w 3 pierwszych meczach NAS odniesie 2 W jak nie wiecej.
ATL-L seria wyjazdow TOR,TB,NAS,CHI,MON jesli przywioza 2 punkty to sukces , chociaz ostanio wygrali z NYR..czyzby przebudzenie ?? mam nadzieje ze nie
Troche tego jest mam nadzieje ze dzisiejsze nocy wiekszosc sie juz zakonczy.Powodzenie
Poziom dyskusji jest bardzo "wysoki", więc ja dzisiaj także postaram się dorównać "bractwu". St.Louis-Minnesota 1(ot+sh) oraz handi +1.5 i Over 5 Tampa Bay-Atlanta 1 NYIslanders-New Jersey 1X Philadelphia-Carolina Over 5.5 Dallas-Anaheim Over 5 Ottawa-Florida Over 5.5 San Jose-Nashville 1
Za chwilke arcyciekawy pojedynek w Bostonie. Od czasu przymusowej przerwy w sezonie 04-05 bilans w meczach obu drużyn to 8-0 na korzyść NYR. Pozatym w 3/4 meczach u misi były aż 3 OT. Dlatego jak grac w tym meczu na kogoś to tylko z OT/SH. Ja gram NYR -Boston 1 OT+SH na podtrzymanie seri.
„Młode wilki” zawitają do hali Verizon Center aby spotkać się z tutejszymi Capitals. Oba zespoły rozegrały 6 spotkań z czego 3 razy wychodzili zwycięsko. Osobiście nie tego spodziewałem się na początku sezonu po zespole Penguins – liczyłem na więcej. Zaskoczeniem była dla mnie postawa zawodników Capitals w trzech pierwszych meczach tegorocznego sezonu. Szczególnie bramkarzy Johnsona oraz Kolziga. Washington wygrało koljeno z: Atlantą 3-1, Carolina 2-0 i NYI 2-1, i nagle coś pękło, trzy spotkania, trzy porażki i 15 bramek straconych. Według mnie tą złą passę mogą potrzymać w nadchodzącym spotkaniu z Penguins. Bramkarz drużyny z Pittsburgha Marc-Andre Fleury nie błyszczy jak w ubiegłym sezonie. W ostatnim wygranym spotkaniu z Carolina między słupkami Penguins stanął Dany Sabourin, któremu udało obronić się karnego w SH z Hurricanes na wagę zwycięstwa. Nie wykluczone jest, że to właśnie Sabourin zacznie mecz z Capitals w wyjściowym składzie. Zadaniem dla zespołu Pittsburgh Penguins jest walka o PO. Tylko, że w tym roku walka w Atlantic Division będzie trudna. NYR, NJD łatwo skóry nie sprzedają dodatkowo dochodzą Flayers którzy „powstali za grobu”. Malkin, Sykora czy Crosby to zawodnicy, którzy są w stanie pokonać zespół pokroju Capitlas...
Wspanialy mecz BRUINS-RANGERS cos niesamowitego co obaj bramkazre wyprawiali ..bronili rzeczy nie mozliwe do obrony .M.Fernandez zalicza 1 SO w sezonie a ja konce progresje na L rangers dobrze ze zagralem OT+SH po kursie 2.05 oplacilo sie . Alemeczyk naprawde sliczny duzo akcji zywa gra siwtne parady wszsytko co najlepsze w NHL
Columbus-Vancouver Czy typ na ten mecz jest "raczej prosty" jak uważa Raiders? Dla mnie nawet nie raczej, a wręcz na pewno jest trudny. Faktycznie, Orki obecnie lepiej radzą sobie na wyjazdach niż w domu, ale z kolei Kurtki lepsze wyniki osiągają w domu niż w "gościnie". Bądź tu mądry i wysil się na "raczej prosty typ". Luongo nie jest jeszcze w najlepszej formie, bo jednak Orki tracą zbyt wiele goli i o ile kiedyś przy marnej skuteczności strzeleckiej swoich kolegów potrafił "sam wybronić" mecz, to teraz mu to się nie udaje i krążek wpada za jego plecy. Nie sądzę, aby Orkom było łatwo w tym meczu. Typ: 1(ot+sh) i handi +1,5(o ile będzie na Orki)
Minnesota-Colorado Mecz w którym Minnesota zjedzie z lodu pokonana, zbliża się nieuchronnie. To, że przegrali po OT z LA, to jest porażka połowiczna, bo jednak punkt zaliczyli. We wszystkich meczach tego sezonu zdobywali punkty, a w 3 spotkaniach nie stracili nawet gola. Grają uważnie w obronie, a i na bramkę rywali strzelają bez nadmiernego "entuzjazmu", wychodząc z założenia, skoro to my jesteśmy w posiadaniu krążka, to nie rywale. Lawiny wręcz odwrotnie, często trafiają, ale także dużo tracą: 24-23. W ubiegłym sezonie w Minnesocie na 4 mecze były 4 dogrywki i po dwa razy wygrało Colorado 2:1OT i Minnesota 3:2OT. W meczach rewanżowych na lodzie Lawin nie było dogrywki, ale każda z ekip wygrała po 2 razy. Minnesota pokonała wczoraj St.Louis, kończąc serię ich zwycięstw(4), czy dzisiaj podzielą los St.L. i także zakończą swoją wspaniałą serię? Być może tak, zwłaszcza, że na ich niekorzyść przemawia fakt powrotu do domu z 4 meczy wyjazdowych, a jak zapewne wielu pamięta, jest to dziwne, ale często znajdujące potwierdzenie, że ekipy po takich powrotach są jakieś dziwnie ociężałe, ciekawe dlaczego? Typ: Minnesota win(OT+SH)i handi +1.5 Colorado
4 poziom progresji na L BOS @ 2.40 7.5j -7.5 3 poziom progresji na L TOR @ 3.75 1.25j +3.43 5 poziom progresji na L CAR @ 2.10 11j -11 4 poziom progresji na L MIN @ 2.75 3j -3 4 poziom progresji na L STL @ 2.35 5j +6.75 3 poziom progresji na L CGY @ 4.0 1j -1
Nie ma rewelacji ale postaram sie w najblizszych dniach sensownie wyjsc z opresji (byc moze rozbijajac Caroline Boston i Minnesoty po rowno na inne druzyny, ale to jeszcze zobaczymy)
Na dzis
3 poziom progresji na W VAN @ 2.50 3j Exp 5 poziom progresji na L MIN @ 2.95 4.5j Bwin
Do progresi na NASHVILLE dokladam dzisiaj kolejne 2
VANCOUVER -W Orki dzisiaj zaczynaja serje 4 wyjazdow do CLB,CAR,DET,WAS i sadze ze jedno zwyciestwo dodomu przywioza . Co od dzisiejszego meczu powino byc raczej underow i zwyciestwo w 60'dla orek.Zgadzam sieze Luongo jeszce nie w pelni formy itp itd ale ekipa z Vancouver jest lepsza niz Bule JAckets.Cierpliwie gram na ich wygrana na wyjezdzie.
Colorado-W nie dawno gralem na porazke lawin a dzisiaj zaczynam gra na ich wygrana ,gdyz sadze ze COL ugra z 4-6 punktow w najblizszych 3 spotkaniach .Na 1 ogien MIN ktora wraca z 4 wyjazdow ...o tym pisal juz lemex i tu widze szanse Lawin.Nastepnie wizyta w EDMONTON i CALGARY.Spewnoscia Colorado podejdzie do tych meczy bardzo zmotywowane gyz sa to derby dywizji a jak wiemu w zeszym sezonie lawiny zostaly z tylu za koleami ...