|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Pozwoliłem sobie podać kilka typów moim skromnym zdaniem dość ciekawych. Southampton-Middlles X kurs 3,1 Bastia-PSG 2 kurs 2,6 Sedan-Bordeaux X2 kurs 1,38 Marsyeillie-Auxerre 2 kurs 2,95 Nantes-Sochaux 1X kurs 1,38 Chelsea-Fulham 1 kurs 1,59 ------------------------------- kurs 71,99 Grając za 10 zł sumka wynosi 647.91 zł całkiem sympatycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2002
Posty: 73 |
To teraz sie modl zeby za duzo osob cie za to nie zjechalo ; >
---
swoja droga, pomysl zalozenia osobnej czesci forum, gdzie kazdy moglby zalozyc temat ze swymi typami, nie jest chyba zly ? szczegolnie biorac pod uwage, ze coraz wiecej osob podaje je w osobnych tematach tym samym nieco "przysmiecajac" calosc.
---
3mcie sie;)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
mam nadzieję że zbytnio mi się nie oberwie ;-)) a pomysł wydaje się być naprawdę fajny. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Szkoda Mortus że nie przejrzałeś trochę wcześniejszych tematów i powiem ci szczerze że już po paru takich tematach nawet moja cierpliwość mogłaby się skończyć ale całe szczęście trzymam swoje nerwy na wodzy, choć chyba mnie powinieneś zrozumieć gdyż jest to już chyba 4 albo 5 taki sam temat w ciągu 2 tygodni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . A więc ja nie będe się zajmował opieprzaniem ciebie ale mam nadzieję że jak przyjdzie jakiś nowy forumowicz i założy taki sam albo podobny temat to zjebiesz go od siebie i ode mnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam.
SLAV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
oki. masz sporo racji .powinienem najpierw dobrze przejrzeć na łoczki. sorki mam nadzieję że się nie gniewasz a co do dalszej części to oki doki zrobi się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hi witam wszystkich jak widać po wynikach nie udało mi się przewidzieć aż 2 meczów( w tym jeden przerwany..podobno z powodu opadów).Sorki jeśli ktoś wtopił przez moje "typki" troszkę kasy.Big Sory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Najbardziej zawiodłem się na ekipie BORDEAUX. wyniki South...-Middles... 1-1 TRAFIONE Chelsea-Fulham...... 3-2 TRAFIONE Bastia-PSG.......... 0-1 TRAFIONE Sedan-Bordeaux...... 1-0 PUDŁO :-(((( Nantes-Sochaux...... 0-0 TRAFIONE Mars..-Auxerre..... mecz przerwany :-(((( jeśli ktoś ma jakieś przeczucia co do meczów rozgrywanych w sobotę i niedzielę byłbym wdzięczny gdyby podzielił się ze mną ( no i oczywiście z innymi ;-))) ). Pozdrawiam P.S Ja swoje typy podam w dniu dzisiejszym po godzinie 17.00( jeśli kogokolwiek to interesi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Cze @ll. Zgodnie z obietnicą podaję znowu kilka ciekawych(moim skromnyn zdaniem)meczyków na które warto "coś" postawić albo wziąć je pod uwagie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Pogon Sz.-Legia W. typ 2 kurs 2.1 AC Torino-Chievo typ X2 kurs 1.56 Bologna-AC Milan typ 2 kurs 2.7 Rostock-K`lautern typ 2 kurs 2.4 Mallorca-Pamplona typ 1 kurs 1.83 Livings.-Hibernian typ 1 kurs 1.65 Genk-Gent typ 1 kurs 1.93 Heerenv.-Waalwijk typ 1 kurs 1.53 Santa Cl.-Sp.Lizb. typ 2 kurs 2.1 całkowity kurs 397,4 grając przykładowo za 5 zł można "wyjąć" 1788,3 więc całkiem przyjemnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chciałbym tylko dodać iż to są moje typy a nie jakieś pewniaki.Argumentacji nie będę stosował jak to robią inni forumowicze ponieważ swoje typowanie opieram tylko i wyłącznie na swoich przemyśleniach i na "nosa" Pozdrawiam RT.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam ponownie. Hmmm czuję się deko zawiedziony. Wtopiłem sporo kaski po tym weekendzie.Najbardziej wkurzył mnie moj ulubiony LIVINGSTON który wtopił 0-3 na własnym boisku.No cóż trzeba będzie lepiej się zastanowić przy ponownym typowaniu. Pogon Sz.-Legia W. typ 2 kurs 2.1 wynik 2-2 wtopa AC Torino-Chievo typ X2 kurs 1.56 wynik 2-2 oki Bologna-AC Milan typ 2 kurs 2.7 wynik 2-0 wtopa Rostock-K`lautern typ 2 kurs 2.4 wynik2-1 wtpoa Mallorca-Pamplona typ 1 kurs 1.83 wynik4-2 oki Livings.-Hibernian typ 1 kurs 1.65 :-(((( Genk-Gent typ 1 kurs 1.93 wynik 2-1 oki Heerenv.-Waalwijk typ 1 kurs 1.53 wynik 2-0 oki Santa Cl.-Sp.Lizb. typ 2 kurs 2.1 wynik 0-3 oki.
aaaaa zapomniałem napisać że zawsze korzystam z kursów "Profa". Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do wspólnego typowania. MORTUS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam ponownie. hmm dzisiaj nie ma zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o piłkę nożną więc połączyłem kilka dyscyplin. oto kupon na dzisiaj. KURSY Z STS-wyjątkowo. Shaughnessy - Smashnova typ 1 kurs 1.45 Modena - Cosenza typ 1 kurs 1.55 Bielefeld - Gr.Fuerth typ 1 kurs 2.20 Washington - Boston (nba) typ 2 kurs 1.75 St.Louis - Colorado (nhl) typ 1 kurs 2.25 ---------------------------------------------- KURS CAŁKOWITY 19.4 hmmm no cóż trza to zagrać conajmniej za 10 zł Pozdrawiam Mortus
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wszystkich Cóż ostatnie moje typy to totalna porażka. W dniu wczorajszym postanowiłem zagrać w TOTO. hmmm nie weszły znowu dwa( na 12) wyniki tj.KERFELD oraz FRAJESTAD . Pozdrawiam MORTUS
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Powiem ci mortus ze ty to w ogole jestes porazka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> typuje lepiej od ciebie cieniasie. Zreszta reszta forumowiczow tez jest taka sobie, tylko uQ$ jest jako takim typerem a reszta to szmira.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Re hi. Zestaw jaki dzisiaj gram wygląda następująco: San Jose - St.Louis typ 2 kurs 2.60 Minnesota - Houston typ 1 kurs 1.25 Heerenveen - Fortuna typ 1 kurs 1.30 Parma - Chievo typ X2 kurs 1.61 FC Dundee - Livingston typ 2 kurs 2.60 Nowy Dwor - Hetman typ 1 kurs 1.65 Nantes - Boavista typ1 kurs 2.30 Roma - Galatasaray typ 1 kurs 1.35 Rusedski - Boutter typ1 kurs 1.45 ------------------------------------------ KURS CAŁKOWITY 131,38 Stawka 10 zł Pozdrawiam i życzę duuużych wygranych MORTUS
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał smietnik007: [qb]Powiem ci mortus ze ty to w ogole jestes porazka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> typuje lepiej od ciebie cieniasie. Zreszta reszta forumowiczow tez jest taka sobie, tylko uQ$ jest jako takim typerem a reszta to szmira.[/qb] No jeżeli chodzi jeszcze o część z tym że uQ$ jest dobrym typerem to się jeszcze zgodzę ale żeby jawnie obrażać innych forumowiczów nie mając do tego głebszych podstaw to już jest hamstwo. Rzeczywiście raz się wkurzyłem na Mortusa jak założył ten temat na początku ale teraz stoję jak najbardziej ze nim i sądzę że takie zachowianie powinno być od razu karane, szczególnie że bogu ducha winni ziomkowie dostają zjeby od jakiegoś śmiecia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Staram się nie przeklinać ale przyznam się że jesten w****iony po przeczytaniu tego posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> i tyle. Czyste hamstwo.
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290 |
Przeciez ten caly sport insider zrobil sie istnym smietnikiem, od kiedy podzielono forum na tematy `lodowisko do hokeja` itd. Wiec po co sie przypieprzacie do ludzi typu MORTUS, czy inne smietniki007?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
cze Co do tego Pajaca to nie ma nawet o czym mówić. Jeśli jest taki mocny to niech się wykaże. ... ostatnio strasznie mi idzie .. nie wiem sam czy powinienem zabierać miejsce na forum.Moje typy są poprostu do d... ale no właśnie nikogo nie upoważnia to do ubliżania. Pozdrawiam wszystkich Typerów. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: MORTUS
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oto co weszło i nie San Jose - St.Louis typ 2 kurs 2.60 trafione;-)) Minnesota - Houston typ 1 kurs 1.25 pudło Heerenveen - Fortuna typ 1 kurs 1.30 trafione ;-) Parma - Chievo typ X2 kurs 1.61 trafione ;-)) FC Dundee - Livingston typ 2 kurs 2.60 pudło Livingston przegrywa mecz za meczem.. ale ten mecz przegrali w 9!!!!!!!!!!!!! Nowy Dwor - Hetman typ 1 kurs 1.65 pudło Nantes - Boavista typ1 kurs 2.30 pudło Roma - Galatasaray typ 1 kurs 1.35 pudło Rusedski - Boutter typ1 kurs 1.45 pudło huh jak widać wtopa na całego. Jutro też coś wymyślę na Sobotę i Niedzielę,mam cichą nadzieję że z dużo lepszym skutkiem
Pozdraviam slav007o !! Dzięki za wsparcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: MORTUS
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wszystkich ponownie. Moje propozycje na ten weekend wyglądają następująco:
M'Borough – Liverpool typ 1 kurs 2 Ostrowiec – Groclin typ X2 kurs 1.42 Kilmarnock – Livingston typ 2 kurs 2.7 Osasuna - La Coruna typ X2 kurs 1.3 Trabzon – Galatasaray typ 2 kurs 2 Millwall - Sheff.Wed typ 1 kurs 1.65 Watford – Coventry typ X2 kurs 1.42 Albacete - Atl.Madryt typ 2 kurs 2.40 Fiorentina – Bologna typ 2 kurs 2.7 Kurs całkowity 302,69
grając za marne 5 zł można wyciągnąć 1362 zł. Pozdrawiam wszystkich i życzę dużych wygranych. MORTUS
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wszystkich ponownie. Moje propozycje na ten weekend wyglądają następująco:
M'Borough – Liverpool typ 1 kurs 2 Ostrowiec – Groclin typ X2 kurs 1.42 Kilmarnock – Livingston typ 2 kurs 2.7 Osasuna - La Coruna typ X2 kurs 1.3 Trabzon – Galatasaray typ 2 kurs 2 Millwall - Sheff.Wed typ 1 kurs 1.65 Watford – Coventry typ X2 kurs 1.42 Albacete - Atl.Madryt typ 2 kurs 2.40 Fiorentina – Bologna typ 2 kurs 2.7 Kurs całkowity 302,69
grając za marne 5 zł można wyciągnąć 1362 zł. Pozdrawiam wszystkich i życzę dużych wygranych. MORTUS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka