Ostatnie dni to dla mnie seria wygranych i to dosć wysokic..."> Ostatnie dni to dla mnie seria wygranych i to dosć wysokic...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#17034 08/03/2002 13:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam niesmiało forumowiczów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ostatnie dni to dla mnie seria wygranych i to dosć wysokich (sporo kasy skosiłem na... niższych ligach Szwajcarii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Skoro portfel jest pełny, to postanowiłem zagrać sobie... na wariata. I takie własnie dziwne kupony upichciłem na piatek i sobotę.
Najgorsze, że 4 meczy z ligi polskiej, jakie wybrałem, nie mogę grać systemem 3z4. Musiałem dodać "pewniaka". A o to jak stawiałem:
(A)506. Pogoń - Legia x2 (1.24)
(B)617. Groclin - Widzew x2 (1.66)
(C)618. Lubin - Radomsko x2 (1.74)
(D)621. Polar - Lech 2 (2.00)
oraz pewniaczek...
(T)680. Anderlecht - Lommel 1 (1.30)
System: 3z4, Wkład: 4x5zł=20zł, Wygrana: 105zł
Jaka jest opinia znawców na takie typy?
Bo ja szczerze mówi¹c jestem pełen obaw... Najgorsza będzie sytuacja, jak wejdzie mi liga polska, a od 20 będe obgryzał paznokcie u nóg w stresie patrzec na wynik meczu Anderlechtu. STS tak ustala zasady, bym ja wygrał jak najmniej i jak najwięcej się denerwował...
Czekam na opinie i pozdrawiam!
Salem alejkum! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#17035 08/03/2002 14:27
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
ja juz nigdy nie dodaje "pewniakow"
wole zagrac za wyzsze kursy

#17036 08/03/2002 15:58
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Quote
Oryginalnie wysłał dogbert:
[qb]Witam niesmiało forumowiczów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ostatnie dni to dla mnie seria wygranych i to dosć wysokich (sporo kasy skosiłem na... niższych ligach Szwajcarii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Skoro portfel jest pełny, to postanowiłem zagrać sobie... na wariata. I takie własnie dziwne kupony upichciłem na piatek i sobotę.
Najgorsze, że 4 meczy z ligi polskiej, jakie wybrałem, nie mogę grać systemem 3z4. Musiałem dodać "pewniaka". A o to jak stawiałem:
(A)506. Pogoń - Legia x2 (1.24)

(B)617. Groclin - Widzew x2 (1.66)
(C)618. Lubin - Radomsko x2 (1.74)
(D)621. Polar - Lech 2 (2.00)
oraz pewniaczek...
(T)680. Anderlecht - Lommel 1 (1.30)
System: 3z4, Wkład: 4x5zł=20zł, Wygrana: 105zł
Jaka jest opinia znawców na takie typy?
Bo ja szczerze mówi¹c jestem pełen obaw... Najgorsza będzie sytuacja, jak wejdzie mi liga polska, a od 20 będe obgryzał paznokcie u nóg w stresie patrzec na wynik meczu Anderlechtu. STS tak ustala zasady, bym ja wygrał jak najmniej i jak najwięcej się denerwował...
Czekam na opinie i pozdrawiam!
Salem alejkum! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Na wariata to ten kupon mi nie wygląda
Chyba że losowałeś spotkania i wyniki

#17037 08/03/2002 17:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
cześć
zanim coś napiszę mały cytat. tot on"Szkoda Mortus że nie przejrzałeś trochę wcześniejszych tematów i powiem ci szczerze że już po paru takich tematach nawet moja cierpliwość mogłaby się skończyć ale całe szczęście trzymam swoje nerwy na wodzy, choć chyba mnie powinieneś zrozumieć gdyż jest to już chyba 4 albo 5 taki sam temat w ciągu 2 tygodni . A więc ja nie będe się zajmował opieprzaniem ciebie ale mam nadzieję że jak przyjdzie jakiś nowy forumowicz i założy taki sam albo podobny temat to zjebiesz go od siebie i ode mnie.

Pozdrawiam.

SLAV "
Myślę że to fajni że podajesz swoje typy.ale zważ że takie tematy już istnieją i za chwilkę innych tematów na forum nie będzie tylko ..typuje Mortus...typuje dogbert.. typuje kowalski itd itd.
Nie sądzisz że lepiej byłoby wykorzystać już istniejący temat pt. TYPY ??? Wszyscy mogli by porównać typy różnych typerów a tak muszą skakać z tematu na temat.
Pozdrawiam
MORTUS

#17038 08/03/2002 21:41
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
MORTUS = 100% racji :5gw:

#17039 09/03/2002 01:38
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Dzięki Mortus że mnie uprzedziłeś ale to co napisałem ja we wcześniejszym poście i ty dodałeś we swoim to 100% racji i naprawdę można się czasami spienić. No coż chyba trzeba się będzie jakoś przyzwyczaić bo nie sądzę żeby każdy nowy nie założył jakiegoś głupiego tematu, (nawet mi się to zdarzyło) ale błagam ludzie opanujcie się czemu wszyscy tak strasznie podają swoje typy nawet ja tego nie zrobiłem w swym pierwszym poście.

I tak pozdrawiam dogberta i mam nadzieję że będziesz kolejnym wysłannikiem forum w szerzeniu na nim kultury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

SLAV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#17040 12/03/2002 13:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Nom, wiedziałem że możecie się czepiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Przepraszam w takim razie za "zaśmiecanie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Już nie będę! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Ważne, że mi kupon wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#17041 12/03/2002 19:13
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Gratuluje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

SLAV

#17042 12/03/2002 20:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
Witam,

a ja mysle ze jak sobie ktos chce zalozyc temat i tam zamieszczac swoje typy, to niech zaklada... w koncu po to jest tez to forum.
I lepiej jak to sie robi w Sports Insider a nie lata po wszystkich dzialach.
Tak wiec... Dogbert do boju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pzdr.

#17043 14/03/2002 03:48
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
Rzadko wychodze z `Lodowiska do hokeja`, ale tak sobie po dlugiej przerwie wszedlem na sport insider i co widze... mniej typow i analiz, ale za to wiecej pieprzenia takich glupot, ze mi sie to w glowie nie miesci!!!!! Jak Conrad dzielil forum na hokej, koszykowke, tenis, itd, to chyba byla mowa, ze teraz kazdy moze napisac o swoich typach i przemysleniach w sport insider, wiec po co slav007o (i inni) czepiasz sie takiego Dogberta, mimo ze ten zalozyl calkiem madry temat z przemyslanymi typami? Te swoje 600iles postow to chyba rzeczywiscie zawdzieczasz wysylaniu takich smiesznych reprymend o niezakladaniu nowych tematow i to wlasnie one zasmiecaja forum.

#17044 14/03/2002 09:14
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
Mam jedno... , zasadnicze pytanie:
CZY ILOŚĆ POSTÓW JEST ISTOTNA???
Jeżeli NIE, to :..>NucturnoCulto< nie czepiaj się,
że >slav007o< ma ponad 600 postów .

Jeżeli TAK, to :..>NucturnoCulto< czepiam się,
że masz tylko 300 postów.
--------------------------------------------------
ŻARTUJĘ.... NIE JESTEM ADWOKATEM!!!!!!!!!!!!!!!!!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: BUDDA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#17045 14/03/2002 12:07
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał NocturnoCulto:
[qb]Rzadko wychodze z `Lodowiska do hokeja`, ale tak sobie po dlugiej przerwie wszedlem na sport insider i co widze... mniej typow i analiz, ale za to wiecej pieprzenia takich glupot, ze mi sie to w glowie nie miesci!!!!! Jak Conrad dzielil forum na hokej, koszykowke, tenis, itd, to chyba byla mowa, ze teraz kazdy moze napisac o swoich typach i przemysleniach w sport insider, wiec po co slav007o (i inni) czepiasz sie takiego Dogberta, mimo ze ten zalozyl calkiem madry temat z przemyslanymi typami? Te swoje 600iles postow to chyba rzeczywiscie zawdzieczasz wysylaniu takich smiesznych reprymend o niezakladaniu nowych tematow i to wlasnie one zasmiecaja forum.[/qb]
Dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tylko kto tu coś mówi o czepianiu się.
Popatrz na swojego posta. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

SLAV

#17046 14/03/2002 18:19
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
Budda: istota mojego posta nie jest to ile postow ma slav007o.
Ale koniec gadania, nie bede zasmiecal forum.

#17047 14/03/2002 22:19
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehe good one.

SLAV


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rymoholik, $-man, Sensei, rafal08, alfa, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1